18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hasający Przytulasek

LoV3LaS • 2013-07-28, 13:32
Taki oto przytulasek pie**olony hasał sobie grzecznie po ścianie mojej kuchni. Jako że jego rozmiary i ogólny wygląd mnie zaniepokoiły, a i arachnofobów można przy okazji podrażnić pomyślałem, że wrzucę tu tego gnoja. :jezdziec:




Proszę o rozpoznanie gatunkowe tego k***iwałka bo nie wygląda mi na mieszkańca naszego kontynentu a sam zesrałem się na jego widok i nie wiem czy mogę bez ryzyka mogę poruszać się po własnej kuchni. :wodka:


P.S. Pierwszy temat. Możecie mnie napie**alać jak szmatę. :banany:

Quaswerty

2013-07-28, 13:38


I ognia k***a !

zonk

2013-07-28, 13:38
Znając życie to kątnik.

Kopalny

2013-07-28, 13:48
funnel-web, australijski morderca gwałciciel chaotyczny zły. Masz przesrane.

PS
Nie mam pojęcia o pająkach, ale oglądam dużo Animal Planet.

qwas25

2013-07-28, 13:49
ale ściana to do wyprostowania się nadaje

sati696

2013-07-28, 13:52
Cytat:

P.S. Pierwszy temat. Możecie mnie napie**alać jak szmatę.


W porządku

Ba...........34

2013-07-28, 14:09
Cytat:


P.S. Pierwszy temat. Możecie mnie napie**alać jak szmatę. :banany:

,Po chu* to piszesz?,Tak się podlizujesz ze nawet wazelina ci niepotrzebna...To jest jakaś moda na sadolu?.

conrad89

2013-07-28, 14:09
haha za opis o szmacie piwko :D

wajnona

2013-07-28, 14:10
Kill this shit with fire! :O

FoxD

2013-07-28, 14:11
Zealotes sp. Niegroźne, należą do Gnaphosidae.

FryzjerZG

2013-07-28, 14:12
miałem takich sk***ysynów setki na chacie, na pierwszy rzut oka rzeczywiście wydaje się, że to ptasznik. Zwróć uwagę na kły (tak naprawde jest to pazur, ale wole potocznie, bo jeszcze zaczniesz przy nogach szukac :P ), jeśli skierowane są przeciwsobnie jest to raczej jakis europejczyk, jesli na natomiast kły skierowane są równolegle może oznaczać to że sąsiadowi prysnął pajączek. Ponadto nie wiem jakiej jest wielkosci, musisz 2 zlotowke obok dla porownania. Jesli jest juz dosc spory, dojrzysz przy koncówce odnóży krocznych malutenkie chaczyki, jesli są trzy, masz prawie bankowo ptaszora. Ponadto podwozie, jeśli pod karapaksem (czyli jego cymbałem, ten worek z flakami to odwłok) wyraźnie widzisz, że każda noga wyrasta z osobnego segmentu, a pomiedzy segmentami znajduje się jeden środkowy, to wiedz, że coś się dzieje :) zrob zdjecie troszke wyrazniejsze i wbij na forum pająkowe, dużo takich tematów tam było, linku nie podam bo już od kilku lat się tym nie zajmuje i nie pamietam :P

Necromantic

2013-07-28, 14:12
Zmartwię Cię. To nasz rodzimy pająk, nie umrzesz w niewyobrażalnych męczarniach z gigantycznym wzwodem. :/ Ale co to jest dokładnie to nie wiem, wrzuć na arachnea.pl tam Ci odpowiedzą na to pytanie.

Arana

2013-07-28, 14:27
Coś z rodziny Worczakowatych (Gnaphosidae), najprawdopodobniej przywędrował ze sklepu z owocami, słaby jad, nic Ci nie grozi. ;)