18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Harvester Games

dnr • 2013-08-10, 21:13
Chciałbym przybliżyć wam dwie gry mało znanego studia Harvester Games, składającego się głównie z jednego Polaka. Są to przygodówki w surrealistyczno-makabrycznym klimacie. Grafika utrzymana jest raczej w stylu retro. Jeśli kumacie w miarę angielski, lubicie takie gry i nie jesteście pedałami wymagającymi wyj***nej grafiki 3d w każdej produkcji, radzę obczaić demo i zakupić, wspomagając Polaka, a jak was nie stać, to wiecie co innego można zrobić ;-)

Kilka grafik:

Downfall



The Cat Lady


Dz...........ak

2013-08-10, 21:20
W "The Cat Lady" grałem. Świetny psychologiczny thriller z elementami gore. Tematyka poważniejsza niż w "The Walking Dead". :)

Ezoteryk

2013-08-10, 21:23
Co wy z tymi grami macie już od miesiąca widzę tutaj jakieś gry .

dnr

2013-08-10, 23:19
Nie spinaj się Ezoteryk, popatrz na sadystyczne arty jak masz bóle. Ja widzę j***ne suchary i opowieści z dupy których nie trawię, i jakoś żyję. Poprzez same grafiki to jest lepsze niż duża część głównej jak dla mnie.

Dziobak napisał/a:

W "The Cat Lady" grałem. Świetny psychologiczny thriller z elementami gore. Tematyka poważniejsza niż w "The Walking Dead". :)



Polecam w takim razie Downfall, w pewnym momencie fabuły przeplatają się w interesujący sposób.

Doomik

2013-08-12, 14:24
dzięki, nie słyszałem o nim, ale "kobieta kot" kupiona od razu. Od jakiegoś czasu staram się wspierać małe produkcje, zwłaszcza Polskie, bo o dziwo na tej płaszczyźnie jesteśmy nieźli!

Cryo

2013-08-12, 14:45
Nie miałem pojęcia, że "The Cat Lady" to polska produkcja

Jajcarz

2013-08-12, 15:01
Oglądałem Cat Lady na kanale Pewdiepie na youtube (tak, tak pedał wiem) i zastanawiałem się dlaczego były tylko dwa odcinki chociaż mówił, że gra go bardzo wciągnęła. Teraz wiem, że po prostu była za ,,ostra'' na jego kanał ;) .

Parówka

2013-08-12, 15:12
Polecam The Cat Lady. Takiego depresyjnego, mrocznego i sadystycznego klimatu nie doświadczyłem w żadnej innej grze tego typu. W takim razie zamierzam przyjrzeć się bliżej Downfallowi, o którym nie wiedziałem do tej pory.

SoNyCS

2013-08-12, 15:32
NRGEEK bardzo fajnie zwideorecejzował Harvester :)

Dz...........ak

2013-08-12, 15:37
SoNyCS napisał/a:

NRGEEK bardzo fajnie zwideorecejzował Harvester :)



Wybacz, ale NRGEEK to idiota, który szuka poklasku u gimbusów. Że też dorosły facet może tak nisko upaść... ;)

FunkDoc

2013-08-12, 18:47
Dziobak napisał/a:



Wybacz, ale NRGEEK to idiota, który szuka poklasku u gimbusów. Że też dorosły facet może tak nisko upaść... ;)



Wybacz, ale nie zgodzę się. Patrząc na innych vlogerów, NRGEEK wydaje się w k***ę inteligentniejszy.
"Gimbusów"? Szuka uznania autobusów szkolnych ?
Ja pie**ole...że ktoś taki mówi kto jest idiotą, a kto nie.
Używanie słów:
-gimbus
-paczam
-dlaczemu
-itp. modnych słówek
jest zaiste w ch*j dorosłe.


dnr

2013-08-12, 19:01
Oglądałem jeden materiał NRGEEKa i było tam upchane pełno wymuszonych przekleństw. Nie jest on jakimś idiotą, ale wyraźnie adresuje swoje recenzje do dzieciaków którym imponuje k***a i ch*j co 2 słowo. Przestałem go oglądać po tym 1 filmiku, więc może w innych jest lepszy, ale takie moje wrażenie. Chodzi o recenzję jakiejś gry o Srutkowskim.

FunkDoc

2013-08-12, 19:07
@DNR ja nawet oglądnę te jego filmiki, ale przekleństwa sypią się tylko w serii "zagrajmy w crapa". W reszcie filmów normalnie gada, nawet mądrze i zauważyłem, że gość posiada różnorodną wiedzę i może się wypowiedzieć mądrze w różnych kwestiach. W serii bodajże "poza grami" dostał temat o wierze i religii i całkiem spodobał mi się jego monolog ;-)
A wydaję mi się, że przekleństwami pokazuje frustracje jaką przeżywa grając w "crapy".

dnr

2013-08-12, 19:58
Hmm, to może dam mu jeszcze szansę :)