18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Harry Potter i Indiana Jones

i-like-zombie • 2020-04-18, 23:42
Kość w uchu?
Jakoś trzeba temu zaradzić 8-)



mesjans

2020-04-18, 23:50
Laryngologia na NFZ w czasach coronawirusa schodzi do slamsów.

PS6

2020-04-19, 00:08
Na ch*j ta emotka tam jest? Beznadzieja

nwonigers

2020-04-19, 00:08
szczerze nie wiem jakim zyciowym zerem trzeba byc zeby nagrywac takie gowno z taka radoscia zeby to jesszcze komentowac. tyle rzeczy mozna robic, widac sobie imbecyl znalazl zajecie odpowiednie dla swojego poziomu. no w glowie sie to nie miesci.

DużyKutas

2020-04-19, 00:17
Rozj***l system, hahahahah
Harry jak dzieje ci sie krzywda to mrugnij. :lol:

Tulkas

2020-04-19, 00:26
Harry Potter i Kość Woldemorta

swampman

2020-04-19, 01:33
nwonigers napisał/a:

szczerze nie wiem jakim zyciowym zerem trzeba byc zeby nagrywac takie gowno z taka radoscia zeby to jesszcze komentowac. tyle rzeczy mozna robic, widac sobie imbecyl znalazl zajecie odpowiednie dla swojego poziomu. no w glowie sie to nie miesci.



wyciag kija z dupy. sadzac po wypocinach jakie tu wypisujesz to juz pewnie jest przyrosniety w jelito

camson

2020-04-19, 02:01
nwonigers napisał/a:

szczerze nie wiem jakim zyciowym zerem trzeba byc zeby nagrywac takie gowno z taka radoscia zeby to jesszcze komentowac. tyle rzeczy mozna robic, widac sobie imbecyl znalazl zajecie odpowiednie dla swojego poziomu. no w glowie sie to nie miesci.


Wyjmij kija z dupy. Ja się uśmiałem fajnie. Takie podśmiech*jki przy zachowaniu pełnej kultury w rozmowie co do dwóch cudaków robiących co najmniej coś dziwnego pasują tu bardziej niż 90% gówna co tu ostatnio trafia.

Rozjebie

2020-04-19, 02:16
nwonigers napisał/a:

szczerze nie wiem jakim zyciowym zerem trzeba byc zeby nagrywac takie gowno z taka radoscia zeby to jesszcze komentowac.



A w jaki sposób wyciągnąłeś wnioski, ze nagrywający jest życiowym zerem? Sytuacja niecodzienna i śmieszna, koleś nikogo nie obraza. Skąd wiesz, ze nie jest np. lekarzem, albo prezesem firmy?

nwonigers napisał/a:

tyle rzeczy mozna robic, widac sobie imbecyl znalazl zajecie odpowiednie dla swojego poziomu



Film trwa niecałe 4 minuty, co chcesz w tym czasie zrobić, zbawić świat?

Pewnie jesteś Harrym albo Indiana z filmu i dlatego się pultasz :D

AbelardG

2020-04-19, 03:10
Ja bym obejrzał film z podziemia aborcyjnego. Ta podziemna laryngologia, jakoś mnie nie kręci.

leitoml

2020-04-19, 03:42
Moim zdaniem to Michael Jackson coś kombinuje z młodym ;-)

mikEWrona

2020-04-19, 05:58
dobry gosciu :D jak bym popka k***a slyszal :D

zdun

2020-04-19, 06:54
Zmarowale 30s swojego życia.

sqnk

2020-04-19, 07:25
nwonigers napisał/a:

szczerze nie wiem jakim zyciowym zerem trzeba byc zeby nagrywac takie gowno z taka radoscia zeby to jesszcze komentowac. tyle rzeczy mozna robic, widac sobie imbecyl znalazl zajecie odpowiednie dla swojego poziomu. no w glowie sie to nie miesci.



wyjmij kij z dupy albo sobie wloz