18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autor

2014-01-27, 08:34
Grey Goose bardzo dobra wódka

nowynick

2014-01-27, 09:23
Nawet nie wiem do czego pije ten obrazek. Gość się nawalił i narozrabiał zapewne? Kto jest bez winy nie pierwszy rzuci kamień! ;)

Internet wykreował bandę anonimowych szyderców potrafiących przyj***ć się do każdego bez zastanowienia. Od kogo jak kogo, ale od tego Pana to szczególnie powinniście się odpie**olić. Zagrał dwie legendarne postacie jednych z najlepszych filmów XX wieku. Nie ma drugiego aktora, który stworzyłby tak znane role jak On.

theormore

2014-01-27, 09:38
Piwo dla Forda! Szkoda tylko że zgodził się grać w 4 części. :/

Zarammoth

2014-01-27, 09:43
kkndkkndkknd napisał/a:

Nawet nie wiem do czego pije ten obrazek. Gość się nawalił i narozrabiał zapewne? Kto jest bez winy nie pierwszy rzuci kamień! ;)
Internet wykreował bandę anonimowych szyderców potrafiących przyj***ć się do każdego bez zastanowienia. Od kogo jak kogo, ale od tego Pana to szczególnie powinniście się odpie**olić. Zagrał dwie legendarne postacie jednych z najlepszych filmów XX wieku. Nie ma drugiego aktora, który stworzyłby tak znane role jak On.


Chodzi o grę słów (nazwy aut), nie o to co zrobił, czego spinasz tyłek, panie nie-anonimowy? A to, że jest aktorem, nawet bardzo dobrym, to go przecież wcale nie usprawiedliwia, jeżeli złamał prawo. To że ktoś jest dobry w swoim fachu, nie daje mu immunitetu, ani nie czyni go nietykalnym autorytetem.
PS: Żeby nie było: Indiana i Han Solo, świetnie zagrane postacie, kultowe kreacje, naprawdę świetny aktor.

Roniqq

2014-01-27, 10:09
Han Yolo :krejzi:

Azalians

2014-01-27, 10:33
kkndkkndkknd napisał/a:

Nawet nie wiem do czego pije ten obrazek. Gość się nawalił i narozrabiał zapewne? Kto jest bez winy nie pierwszy rzuci kamień! ;)

Internet wykreował bandę anonimowych szyderców potrafiących przyj***ć się do każdego bez zastanowienia. Od kogo jak kogo, ale od tego Pana to szczególnie powinniście się odpie**olić. Zagrał dwie legendarne postacie jednych z najlepszych filmów XX wieku. Nie ma drugiego aktora, który stworzyłby tak znane role jak On.



Nie wierzę w to, że, mogłeś odczytać to w ten sposób...tak jak zostało napisane powyżej - chodzi tu o grę słów. Gdyby ten aktor nazywał się Harisson Mercedes, to ten obrazek mógłby wyglądać jak np. dwie litery A i S - Mercedes klasa A, Mercedes klasa S - 1000 razy ch*jowsze, ale zbudowane w ten sam sposób ;) A H.Ford kozakiem jest i tyle w temacie :)

Jajcarz

2014-01-27, 10:34
Aż się nakręciłem by znowu obejrzeć gwiezdne wojny IV, V, VI oczywiście.

Dr0mg

2014-01-27, 10:44
Indiana Jones to przez niego lubię historię !

Yanuha

2014-01-27, 10:45
o jeszcze ze dwa :-P