18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardkowy downhill vs piłka pedalska

Hotmyszka69 • 2024-02-02, 11:55
W górskim jak sie wyjebią to wstają i zapie**alają dalej a nie jak pedałki w obcisłych spodenkach :-) Frajerskie symulanty
A najlepsze te k***a lalusie z włosami z toną żelu
:idzwch*j:


turor

2024-02-02, 12:09
Chyba, że dziurka w ścieżce rowerowej, albo krawężnik ma 2 cm to niedojeby sobie poradzić nie potrafi i drogą popie**alają :D

Hotmyszka69

2024-02-02, 12:15
turor napisał/a:

Chyba, że dziurka w ścieżce rowerowej, albo krawężnik ma 2 cm to niedojeby sobie poradzić nie potrafi i drogą popie**alają



Hahaha to też
To tamują k***y ruch na drodze bo to oni najwazniejsi
Na egzaminie rowerowym powinien byc obowiązkowy kurs robienia wheelie przynajmniej na odleglosc 1 metra żeby mogli se na kraweznik wjechac
Ale nie k***a drogą będzie jechać bo to kolarzówa i opony jebną

:roll:

flejtuch

2024-02-02, 12:17
Jestem pewien, że gdyby ten frajerski wyżelowany laluś wypiął dupsko to byś mu wylizał..
Ten na rowerze niech sobie robi co chce, jest poza drogą więc nic do niego nie mam.

Hotmyszka69

2024-02-02, 12:20
flejtuch napisał/a:

Jestem pewien, że gdyby ten frajerski wyżelowany laluś wypiął dupsko to byś mu wylizał..
Ten na rowerze niech sobie robi co chce, jest poza drogą więc nic do niego nie mam.



Idź pokibicuj na trybunie tym pedalskim ciotom
A potem daj sie naj***ć policji i płacz że prowokowali

:mrgreen:

BambiPMT

2024-02-02, 12:49
turor napisał/a:

Chyba, że dziurka w ścieżce rowerowej, albo krawężnik ma 2 cm to niedojeby sobie poradzić nie potrafi i drogą popie**alają



Nie myl rowerzystów z pedalarzami w obcisłych gaciach.
Najgorzej te k***a grawele. Zajebisty rower do jazdy po górach i lesie. Ale k***a po chodniku już się nie da.

Była by wygrana na Redbull Rampage, ale nie pykło, Godziek się rozmazał, a szedł ch*jaszek po złoto.

Ale i tak piłka nożna to większe pedalstwo nawet niż kolarstwo szosowe.

flejtuch

2024-02-02, 13:18
Hotmyszka69 napisał/a:

Idź pokibicuj na trybunie tym pedalskim ciotom
A potem daj sie naj***ć policji i płacz że prowokowali



Dziwne masz te fetysze, najpierw piłkarzyki a teraz pieski.. ehh. Tylko współczuć.

Jej chcesz płakać, że prowokowali to zapraszam do Tv, Kraśko chętnie Cię wysłucha.

Ukasz995

2024-02-02, 15:03
Piłka kopana to pedalstwo

mesjans

2024-02-02, 16:13
To jakiś film z BHP pokazujący moc posiadania kasku? ;)

majeńka

2024-02-02, 16:59
@OP: zgodzę się z tobą tylko połowicznie. Tzn. co do tego że piłka kopana to pedalstwo. Jeśli chodzi o stwierdzenie jakoby downhill pedalstwem nie był, wystarczy popatrzeć na typowe wdzianko uprawiatorów tegoż.

Rower powinien służyć jako środek transportu, nie do rozbijania innych (rozbijanie siebie jest ok jeśli skuteczne).

Jokerd

2024-02-02, 17:44
To nie downhill niedouczony ku*asie

razak

2024-02-02, 20:28
pedalarz co sobie kompleksy leczy na sadolu :D (nie lubie piłki)

viking19

2024-02-02, 20:45
tu akurat Rooney w Manchesterze, brutalny parobek lubiący brudną robotę(surowy ale i utalentowany).
natomiast na pedalarzy(nie mylić z hardcorami z downhilla) całkiem niedawno dopiero odkryłem całkiem legitny patent.
jak mijam jakiegoś i titnę, bo akurat uzna za fajne wpie**olić się na wąską jezdnię(a DDR obok), to przecież nie wysiądę mu naj***ć, bo Sztum.
więc se zwalniam, i ładuję wszystko co mam w zbiorniku spryskiwacza.
to naprawdę zabawne, jak się ch*jki bezradnie oblizują, a ja odjeżdżam w stronę zachodzącego słońca. xD