18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardkorowy Koksu szykuje się na Euro 2012

krecik • 2012-05-18, 12:25
pierwszy skład czeka


głodny_toster

2012-05-19, 10:43
fylypsky napisał/a:

"A ja nierozumiem w czym tkwi fenomen tego goscia, dlaczego w Polsce wszyscy sie nim tak jaraja a na Litwie nie?
Fakt, jest dobrze zbudowany, ma pewnie jakieś tytuły z tego powodu (nie wiem, nie jestem fanem). Ale we wszystkich swoich filmikach udowadnia ze jest mało inteligentnym gosciem, i nie chodzi tu tylko o słaba znajomość j. polskiego. "Nie ma lipy" to mogło być śmieszne raz czy dwa. To jest przesada i bardziej żenuje niz śmieszy...."

Mało inteligentnym gościem? mówi po angielsku, polsku ( całkiem nieźle ) i litewsku. Do tego tryska dobrym poczuciem humoru, świadczą o tym chociażby komentarze po walce z Najmanem. Może jest prosty w swojej monotoniczności ale mimo wszystko gościa lubię i szanuję. Okejka dla Burnejki.




Zapomniałeś dodać, że bardziej wierzy w polską reprezentacje niz my sami:D

ZiggyChajzer

2012-05-19, 11:14
ZiomZaZiomem - królem strzelców jest Huntelaar, za nim Gomez a dopiero później Lewy. Co nie zmienia faktu że Robert został najlepszym graczem Bundesligi. 4 zawodników mamy zajebistych (3 z Borussi + Szczęsny) to może coś urzeźbią

erni13

2012-05-19, 11:19
E tam, pozytywny gosciu...

fifus92

2012-05-19, 12:19
fylypsky napisał/a:

"A ja nierozumiem w czym tkwi fenomen tego goscia, dlaczego w Polsce wszyscy sie nim tak jaraja a na Litwie nie?
Fakt, jest dobrze zbudowany, ma pewnie jakieś tytuły z tego powodu (nie wiem, nie jestem fanem). Ale we wszystkich swoich filmikach udowadnia ze jest mało inteligentnym gosciem, i nie chodzi tu tylko o słaba znajomość j. polskiego. "Nie ma lipy" to mogło być śmieszne raz czy dwa. To jest przesada i bardziej żenuje niz śmieszy...."

Mało inteligentnym gościem? mówi po angielsku, polsku ( całkiem nieźle ) i litewsku. Do tego tryska dobrym poczuciem humoru, świadczą o tym chociażby komentarze po walce z Najmanem. Może jest prosty w swojej monotoniczności ale mimo wszystko gościa lubię i szanuję. Okejka dla Burnejki.



Mowi tez po rosyjsku, jest sympatyczny, mily, nie zgrywa kozaka-co najwyzej w zartach

głodny_toster

2012-05-19, 12:48
fifus92 napisał/a:



Mowi tez po rosyjsku, jest sympatyczny, mily, nie zgrywa kozaka-co najwyzej w zartach




Ma zajebiście ogromny dystans do siebie. Nie wywyższa się nad innych ludzi. Ale w my Polacy, mamy tendencję do "tyrania" wszystkich tych, którzy nie ględzą i marudzą na swój kraj, tak jak my na swój własny.

KamykHC

2012-05-19, 14:32
Najbardziej pozytywna postać od początku internetu. Myśli pozytywnie, mówi pozytywnie i motywuję, oczywiście motywuję pozytywnie ;]

ghostsir

2012-05-19, 15:29
Avitus napisał/a:

Według mnie moim zdaniem uważam że tego gościa nie da się nie lubić.


Czyżby kolega pisał maturę w tym roku? Taki bogaty zasób słownictwa...

Vincent Vega

2012-05-20, 04:08
Najlepsze z tego filmiku to "buraki" z 3:24