18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardkorowe momenty w wrestlingu

Dr Jarvis Strange • 2011-01-08, 21:45
Żeby była jasność.
Jestem fanem wrestlingu i będę go oglądał, czy to komuś pasuje czy nie.
Możecie sobie mówić, że "udawane" albo "to jest teatr" itp. tylko powiem jedno:

1.Nie jesteście w stanie wykonać nawet 5% tych akcji
2.Nie wytrzymalibyście w ringu nawet minuty
3.Nie chcielibyście znaleźć się na ich miejscu

WWE:

TNA:


PS. Co do punktu 1. i 2. to doświadczyłem tego na własnej skórze. Skończyło się złamaniem reki, siniakami i wstrząsem mózgu. Dlatego specjalnie dla tych, co chcą spróbować, prezentuję to:


Marik1234

2011-01-08, 22:15
piwa nie będzie bo jest to żałosne - gapić się na spoconych obściskujących się facetów. w następnym poście wstaw coś takiego, to może piwko się znajdzie

ogi1978

2011-01-08, 22:26
Ze strachu aż się posrałem.

~tedwaha

2011-01-08, 22:31
PS. Co do punktu 1. i 2. to doświadczyłem tego na własnej skórze. Skończyło się złamaniem reki, siniakami i wstrząsem mózgu.


I czym jeszcze k***a? pie**olnij się w łeb bo mało tego.... Jak jesteś idiotą to na h*j innych od tego odciągasz, dla nich jest ta strona własnie

No...........ck

2011-01-08, 22:54
Ale solo w pierwszym filmiku dobre kto to?

sramdozlewu

2011-01-09, 01:01
pan up
owszem udawane, ale k***a dam ci dychę jak zrobisz coś takiego jak oni. chciałbys tak zj***ć z tej drabiny na deski? :idzwch*j:

autorze
mogłeś dodac jakieś filmiki z CZW

osobiście sam to oglądam od paru lat i co z tego że udawane ale fajne. równie dobrze można powiedzieć 'seriale są ustawiane'

Zembowy Wruzek

2011-01-09, 10:25
Człowieku ogarnij się. Nie odkrywasz ameryki pisząc o tym, że wrestling to reżyserka. To wcale nie zmienia faktu, że umiejętności kaskaderskie wrestlerów po prostu fajnie się ogląda. I dobrze, że to reżyserka, przynajmniej nikt nie robi sobie krzywdy jak np. w boksie i nie zostaje "przyj***nym mułem do końca życia" przez te piękne gongi w głowę".
Dziwie się, że ktoś idzie do teatru przecież to przedstawienie starannie wyreżyserowane inaczej mówiąc - coś dla idiotów. Albo wielbiciele kina - przecież to idioci. Jak można oglądać filmy, przecież są wyreżyserowane!

tyle na temat, chociaz to i tak h*ja warte jest, taki sport dla Pudziansa.
Lubiłem, nie zaprzecze, ale gdy miałem 8-10 lat, dopóki mnie ojciec nie przekonał zse tp fake.

pozdro.

19damianek87

2011-01-09, 12:34
osobiscie nie ogladam juz od parunastu lat ale kiedys i owszem restling albo kochasz albo nienawidzisz ale i tak szacun za to ze robia rzeczy o jakich hejterzy nawet nie marzyli

enerpeka

2011-01-09, 17:31
jak dont traj dis at hołm??!! przecież to k***a sadistic a nie szkolenie BHP!!!

Massivee

2011-01-09, 18:02
ch*j z tymi filmikami ważne że Jurek Owsiak napie**ala Miliony na dzieci teraz w tym momencie :D

bloodwar

2011-01-09, 18:54
W Ameryce 30% społeczeństwa wierzy, że wrestling nie jest udawany, no ale oni są naszymi braćmi mniejszymi upośledzonymi w rozumie, ciężko mi zrozumieć że w Polsze znajdują się tak bardzo cofnięci w rozwoju ludzie któzy również uważają, że wrestling to prawdziwa walka...

Xenomorph08

2011-01-10, 05:03
Ej, a serio wrestling jest udawany czy sobie jaja robicie?

enerpeka

2011-01-10, 08:44
@up
co ty k***a myślisz, że z tym tekstem na mistrzów trafisz??? wypie**alać!!!!

szefooo

2011-01-10, 20:17
Dr.Ness napisał/a:


Dziwie się, że ktoś idzie do teatru przecież to przedstawienie starannie wyreżyserowane inaczej mówiąc - coś dla idiotów. Albo wielbiciele kina - przecież to idioci. Jak można oglądać filmy, przecież są wyreżyserowane!


Ekran w kinie i scena w teatrze jest do przedstawiania pewnych sytuacji.
A ring jest do napie**alania, krwi i wykańczania przeciwnika siłą a nie udawania tego.

Wyobrażasz sobie Adamka we wrześniu jak wchodzi na ring z Kliczką i zaczynają odpie**alać tańce?

Dr Jarvis Strange

2011-01-10, 20:26
enerpeka,

Powiem tyle, że zj***nie jest leżeć ze wstrząsem mózgu w szpitalu.

KULTYWATOR napisał/a:

Ale solo w pierwszym filmiku dobre kto to?



KULTYWATOR, sam do końca nie wiem, ale napiszę Ci na PW, jak znajdę.