18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardcorowe stworzenie świata

raquid • 2011-04-08, 20:53
Ewangelia wg Manqeja

--------------------------------------
Stary Testament
--------------------------------------
Pierwszego dnia Bóg stworzył Double Blasta i nie wiedział co sie dzieje kurde!

Drugiego dnia Bóg stworzył Rocket Fuel, żeby nie brakowało mu paliwa.

Trzeciego dnia Bóg rzekł: "Będziemy pakować dzisiaj łapy!" wiec najpierw już rozgrzaliśmy się i zrobił już jak trzeba! A później Bóg rzekł: "Tak sie robi sześćdziesiąt parę centymetrów łapa!"

Czwartego dnia u Boga tylko bajceps działał, biceps, robił biceps, bo inne mięśnie nie potrzebujemy, ani plecy sie ruszać ani nic, tylko biceps pakować dzisiej.

Piątego dnia Bóg wypił sobie Amino Juice, po treningu szybko, żeby podtrzymać tę pompę taką!!!

Szóstego dnia Bóg pimpował nogi, gdyż to był jego trzeci workout day, i nie było opie**alania się!

Siódmego dnia Bóg poszedł wpie**alać stejki z krowy na grillu, takich 6 porcji na dzień. Tak będzie rosnąć, bo inaczej to nic z tego nie będzie, z kanapeczki małej, zapomnijcie! Więc trzeba żreć, bo głodny!


I tak powstał świat. Jednak Bóg objawił się ponownie, gdyż źle się działo na świecie,i w 1 roku Naszej Ery wydał na świat Roberta Burneikę, czyli Hardcorowego Koksa. Tak własnie zaczął się Nowy Testament, który trwa do dziś!

----------------------------------------
Nowy Testament
----------------------------------------
W miejscowości na Litwie, Olita, narodził się Hardcorowy Koksu. Był on wcieleniem boskim, ponieważ on jedyny się nie opie**alał, spimpował nogi i łapy do tego stopnia, że ,w dojrzałym już wieku, wyszedł przed ludzi i rzekł:
"O taka pompa tu idzie! Na Double Blast! Stuprocentowy Mięsięń! Siła! I nie ma opie**alania się! Jedzcie w imię Boże dane wam Suple! Ja jestem jakiś trzeci tydzień, na naszych boskich Suplach i czuje kurde różnicy, na regeneracji, wszystko, cały twardziejszy jestem. No i kto jest lepszy?! Ja takich nie znam!"
Wtem ludzie się zbiegli, błagali o jego nauki, niektórzy próbowali go upamiętnić, lecz w kadrze się nie mieścił z tą swoją łapą, więc Koksu im odpowiedział: "To tylko łapy weź!"
I wyszedł Koksu przed ludzi ponownie i rzekł:
"W moich żyłach to płynie Rocket Fuel, a nie jakieśtam dziadostwo. Nie ma lipy, Hardcorowo! Tak więc jedziemy, Hardcorowo, i żadna konkurencja z nami nie będzie, porównać się! Tak!"
I ludzi usłuchali go. Jednak ludzie nie rośli tak jak on, więc Hardcorowy Koksu postanowił im pomóc, zebrał wielu uczniów i poszedł trenować. Wielką Pompę rozpoczął przemową do uczniów swoich: "Dzisiej, w warunkach bojowych, testujemy Arsenal Nutriszyn! To są Hardcorowe rzeczy, dla prawdziwych żołnierzy, jak ja! A nie dla jakichś mienciaków czy dzieciaków, tak więc uważajcie jak to bierzecie! I taka forma! Uaarghhh

No...........ck

2011-04-08, 22:02
Czego nie ma w Auschwitz Birkenau ?


Nie ma opie**alania się.

Xenomorph08

2011-04-08, 23:22
Kopiuje text na dysk. I ch*j mnie boli że prawa autorskie czy co! Hartkorowo!!!

No...........er

2011-04-09, 11:22
-Co mówi koksu jak wchodzi do lasu?
-Nie ma lipy.

ul...........rt

2011-04-09, 15:47
Jak by było z lektorem to by było piwo,a tak to sam sobie to czytaj:/

Exoone

2011-04-10, 10:14
-Po co skini idą do lasu?
-Poziomki.

Prokurator

2011-04-10, 10:14
Nie chciało mi się tego czytać, ale pewnie jest epickie.

pakicito

2011-04-10, 11:04
drugi Tede pudel, sie smieje z hardcorowego koksa

DarkRiser

2011-04-10, 11:33
A polskim arcybiskupem tego wyznania jest Pudzian.

Yasiu99

2011-04-10, 12:09
Fragmęt listu Wielkiego Pimpa do Koksowian:

Albowiem powiedziane jest:
- Nie będziesz wpie**alał stieków nadaremno!
- Inny suple jak nutriszyn Bajcepsa Ci nie napompują a i na siłowni opie**alał się niebędziesz!

speedbuster

2011-04-10, 19:54
Bóg stworzył double blasta i nie wiedział co sie dzieje kurde! hahaha leże :D

DjRicky

2011-04-11, 22:36
Cały tekst niszczy. No i oczywiście 60 centymetrów łapa! I nie ma opie**alania się :D