18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardcore networking

Centurion • 2009-11-19, 21:41
Tak jest! Switch zamiast krzyża w każdym domu!


Arni.

2009-11-20, 00:29
wygląda jak router :>

Modliszka

2009-11-20, 00:31
notabene bardzo populary :roll:

Centurion

2009-11-20, 00:44
To jest switch a nie router, zapewne chodzi Wam o inne urządzenia które są routerami z wbudowanymi switchami. Tu wyżej to jest jedno z takich urządzeń które dzielą sygnał z routera ale routerami nie są. Zresztą widać dokładnie słowo "Switch" na nim. Na moim DI-524 jest etykietka "Router".

Podsumowując switch != router chociaż prawie każdy router ma też wbudowanego switcha.

Arni.

2009-11-20, 01:27
czy ja dobrze widzę czy na focie poza rj45 i gniazdem zasilania jest złącze rj 11 ?

Ross Pierre Dolevas

2009-11-20, 03:04
Centurion napisał/a:

To jest switch a nie router, zapewne chodzi Wam o inne urządzenia które są routerami z wbudowanymi switchami. Tu wyżej to jest jedno z takich urządzeń które dzielą sygnał z routera ale routerami nie są. Zresztą widać dokładnie słowo "Switch" na nim. Na moim DI-524 jest etykietka "Router".

Podsumowując switch != router chociaż prawie każdy router ma też wbudowanego switcha.




ko...........67

2009-11-20, 06:42
Ja sobie przybiłem prawdziwego chrześcijanina do ściany...

kw...........ak

2009-11-20, 07:25
Centurion napisał/a:

To jest switch a nie router, zapewne chodzi Wam o inne urządzenia które są routerami z wbudowanymi switchami. Tu wyżej to jest jedno z takich urządzeń które dzielą sygnał z routera ale routerami nie są. Zresztą widać dokładnie słowo "Switch" na nim. Na moim DI-524 jest etykietka "Router".

Podsumowując switch != router chociaż prawie każdy router ma też wbudowanego switcha.




pierdzielisz, ja mam wlasnie taki router dlinka, ktora wyglada identycznie jak na zalaczonym obrazku, a samym switchem nie jest.

Wilczex

2009-11-20, 10:25
Nie martw się, ja też.

Scarlet

2009-11-20, 14:28
ja też nie zrozumiałam przekazu :)

korzon_15

2011-09-09, 14:51
Arni. napisał/a:

czy ja dobrze widzę czy na focie poza rj45 i gniazdem zasilania jest złącze rj 11 ?


myśle, że sie mylisz. a swich to nie to co router, gdyż nie może rozpylać internetu w formi Wi-Fi a jedynie po kablu

kwak napisał/a:




pierdzielisz, ja mam wlasnie taki router dlinka, ktora wyglada identycznie jak na zalaczonym obrazku, a samym switchem nie jest.



swiche= hub internetowy, swiche, routery, hub usb d-link wszystkie wyglądają podobnie lub nawet identycznie