18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hard Bass agresywny prymityw

kocacola • 2011-10-05, 16:32

xgregor

2011-10-05, 16:41
Nie wiem kto, nie wiem skąd, ale trzeba przyznać że ma chłopina trochę racji

AL...........ON

2011-10-05, 17:01
Hmm ma ktoś broń? I jakąś.. kulę niepotrzebną?

Magik2501

2011-10-05, 17:41
@xgregor
ma trochę racji? :D Ma przede wszystkim żelazną argumentację: "kaczyński ch*ja zrobił k***a! A tusk? wszystko dla Polski elegancko!"
Same konkrety, no ale czego można się spodziewać po kolesiu, który ma niższe IQ od masy ciała

Wojna:)

2011-10-05, 17:43
Kiedyś podobny typu wyj***ł towar z pół sklepowych w spożywczaku, drąc japę że chleb podrożał, oczywiście tez to była wina Kaczora (2010). Wyj***ł też sklepikarce liścia i to takiego soczystego. Został powalony przez dwóch ochroniarzy (a że był agresywny to jeszcze mu ręcznie parę rzeczy wytłumaczyli). Idiotów będzie niestety przybywać, ale był czas przywyknąć ;)

androgenius

2011-10-05, 18:34
Kolejny polski imbecyl, piwa mu nie dam bo żeby poczuć działanie trzeba mieć organ podatny na wpływ alkoholu. Przy każdych wiecach i wyborach zawsze jest wysyp takich kretynów. Każda opcja polityczna jako target obiera takich troglodytów i chyba tylko oni jeszcze wierzą w jakieś wybory i tam łażą głosy oddawać. Już od lat nie głosuję na żadnego sk***ysyna i mam w nich wszystkich wyj***ne bo po pierwsze dwóch takich śmieci jak ten z filmiku ma dwa razy więcej do powiedzenia w wyborach niż ja a po drugie wybór między ch*jem a ch*jem to chyba żaden wybór. Olejcie te zj***ne wybory tak jak ja i idźcie zrobić coś fajnego zamiast tracić czas i się ośmieszać, każdy polityk ma każdego z was głęboko w odbytnicy niezależnie od tego co będzie pie**olił w szkiełku. Tyle.

Bejker

2011-10-05, 19:39
I znów k***a widać jakie debile stoją za tuskiem. Same grzmoty które jak leje ich się w mordę to mówią ze to mucha zaj***ła

kaiel

2011-10-05, 19:59
dostał na flaszkę i robi bałagan , takich tylko pałą po plecach inna argumentacja nie dotrze i wszystko elegancko

think666

2011-10-05, 20:24
@androgenius
Stary, z tego co czytam nie uważasz się za głupiego, ale nakłaniasz do olania wyborów i doprowadzenia do tego, że tylko tacy debile jak na filmie będą mieli prawo głosu bo notabene pójdą głosować.
Nie ominąłem jeszcze żadnej okazji żeby oddać swój głos, niestety od kiedy PiS wygrał wybory głosuję na kogokolwiek byle tylko nie wrócili.


solteck

2011-10-05, 20:48
Ten pan miał sen, w którym A.Macierewicz został ministrem od spraw zagranicznych :P

mlo92dy

2011-10-05, 22:27
tak k***a wszystko wina kaczora jasne... a gaz i bezyna niby czego podrozala teraz jakies 4 dni temu? no jasne pewnie tez przez kaczora... a Tusk przecież tylko nie płaci terrorystom łapówek i zabija przy tym niewinnego człowieka. Yhy tusk górą... :tasak:

ps.Oboje są chu*a warci

Jad Kiełbasiany

2011-10-05, 22:50
Tusek, bo jak nie to wpie**ol !

Nihil

2011-10-05, 22:52
Ladny przyklad tego, ze plebsem da sie prosto i latwo rzadzic.
Ale w sumie, dres za pisem czy po w koncu bo tak pie**oli od rzeczy jakby sie piwo rozlalo :-?

solteck

2011-10-05, 22:59
:glasku: dobrze mlody, wracaj do zagrody

picasso1974

2011-10-06, 03:30
co z człowieka zrobiło wino z kartonika :-)