18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Happy Tree Friends - See You Later, Elevator

zejfi • 2013-03-23, 22:44
Happy Tree Friends. Dla starych wyjadaczy przypomnienie jednej z najbardziej porąbanych animacji w dziejach, dla nowych sadoli - pozycja obowiązkowa.



je...........ę

2013-03-23, 22:53
O boże tu jest krew, przemoc to na harda powinno trafić,teraz na głównej można oglądać skoki z klifów, pływające dzieci, ch*jstwa z konikami itd, przecież tu są dzieci nie pomyślałeś o tym?!?!?!

Proszę moderatorów o skasowanie tego posta lub przeniesienie go na harda albo i głębiej żeby nie deprawowało młodych umysłów

RockyWood

2013-03-23, 22:55
zajebiste to jest. oglądałem to jeszcze jak było w formacie SWF :D

general

2013-03-23, 23:01
jestem ciekawy ile jest tych mlodych i nie zdeprawowanych umyslow.

samuelson95

2013-03-23, 23:39
najlepsze odc. były z kolesiem z wietnamu :D

ku...........ht

2013-03-23, 23:47
ja tam nie mma nic przeciwko :D bylem na sadisticu przed wami :D

Punkus

2013-03-24, 00:53
Pamiętam jak się chodziło z kumplami do kafejki żeby pooglądać te małe zjeby :D

Warriorov

2013-03-24, 04:47
Punkus napisał/a:

Pamiętam jak się chodziło z kumplami do kafejki żeby pooglądać te małe zjeby :D



i właśnie o to chodzi, tak kreuje się sadoli którzy od małych lat wiedzą co jest dla nich najlepsze :metalhead:

sz...........an

2013-03-24, 04:53
z pokolenia 80-93 mieli wyrosnąć:

sami seryjni zabójcy
gwałciciele
sadyści
bezmózgie kiler zombie
krwawe sk***ysyny
gnoje bez serca

nie było pegi sregi, jak w TV jebnęli czerwony znaczek to było największe osiągnięcie... i co? I gówno nie ma bardziej pie**olniętych osób niż były kiedyś a wręcz bym powiedział, że margines społeczny się zmniejszał.

aż strach pomyśleć co wyrośnie z naszej hodowanej aktualnie na "poprawności politycznej" młodzieży

Avalansh

2013-03-24, 05:21
Miałem już iść spać ale jak widzę HTF to mówię muszę obejrzeć!

OCB

2013-03-24, 05:30
hehe.. Przypomniała mi się ta bajka :D
piwko leci :D

Fedor

2013-03-24, 05:32
szer.Lucjan napisał/a:

z pokolenia 80-93 mieli wyrosnąć:

sami seryjni zabójcy
gwałciciele
sadyści
bezmózgie kiler zombie
krwawe sk***ysyny
gnoje bez serca

nie było pegi sregi, jak w TV jebnęli czerwony znaczek to było największe osiągnięcie... i co? I gówno nie ma bardziej pie**olniętych osób niż były kiedyś a wręcz bym powiedział, że margines społeczny się zmniejszał.

aż strach pomyśleć co wyrośnie z naszej hodowanej aktualnie na "poprawności politycznej" młodzieży


nie widzisz jakie ścierwo powstało z aktualnej młodzieży ? emo zidiociali hipsterzy zakochani w facebook'u :-?

Grillowany

2013-03-24, 05:52
Za HTF zawsze piwo. Pamiętam jak za "małolata" na podwórku chodziły wieści z ręki do ręki. Starszy trzy lata ziomek mówił mi "Ty, jest taka sadystyczna bajeczka, hapi tri friends, zobacz sobie". Że dostęp do internetu w domach w tamtych czasach był raczej ciężki, a prędkość downloadu i uploadu nie powalała na kolana to ciężko było się zabrać za obejrzenie, ale w końcu u kuzynki na kompie odpaliliśmy jeden z filmików (jeszcze na ich starej stronie, bez żadnych odnośników do youtube czy innych). Czekaliśmy dosyć długo żeby jakikolwiek się załadował i dało się w miarę płynnie oglądać. No i beng, nareszcie, załadował się, obejrzeliśmy jeden, lekki szok bo jak na dziecko - dużo krwi, zajączkowi wypada oko czy nie wiem, obdziera jeden drugiego ze skóry, to robiło wrażenie. Potem coraz bardziej się człowiek oswajał, coraz bardziej no i proszę, dzisiaj 20 lat i siedzę na Sadisticu w gronie elitarnych pojebów z normalnych jeszcze roczników. Nie możecie mi powiedzieć, że jak oglądacie HTF to nie kręci się łezka w oku przez wzgląd na tamte czasy (powrót do młodości, gdzie problemy w ogóle nie były problemami). Ehh, wasze zdrowie chłopaki z piwka, które stawiam za Przyjaciół Drzewa, oby nasze poj***ne mózgi dalej działały jak działają :) .

haqer

2013-03-24, 06:11
Twórczość własna :nazimaja: