18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Happy meal

fyncman • 2012-04-19, 20:26
TrochÄ™ zapomniany sadystyczny teledysk.



Aż się człowiek robi głodny.
Aha, piosenka to: Etienne de Crecy - Am I wrong?

RaScad

2012-04-19, 20:41
Fake! W mięsie w fastfoodach nie ma mięsa!!

JÃ...........a.

2012-04-19, 21:37
Ha pamiętam jak oglądałem ten teledysk na jakimś zagranicznym (podajże niemieckim) kanale, swego czasu szukałem go. Piwko!

Kanem

2012-04-20, 13:41
Aż się człowiek robi głodny.
Aha, piosenka to: Etienne de Crecy - Am I wrong?


Piosenka???

think666

2012-04-21, 19:16
glodnymaciek napisał/a:

Kto słucha takiej muzyki ? Serio.


Dojrzalsze roczniki :)

Boingu

2012-04-21, 20:54
Kanem napisał/a:

Aż się człowiek robi głodny.
Aha, piosenka to: Etienne de Crecy - Am I wrong?


Piosenka???



Jeżeli chcesz zrobić taką "ramkę" jak ja wyżej. To musisz wejść w temat i w prawym górnym rogu komentarza masz opcję "Cytuj".
Jeżeli chcesz to Ci mogę poradnik nagrać, bo takie bezsensowne pisanie jest po prostu prymitywne. :roll:

ludzi1

2012-04-21, 22:08
fyncman napisał/a:

Aż się człowiek robi głodny.



jest problem, bo ja jestem ciągle głodny.

Adyrian

2012-04-21, 22:56
think666 napisał/a:


Dojrzalsze roczniki :)



Dojrzalsze roczniki słuchają prawdziwej muzyki ,a nie powtarzalnego rytmu z tekstem "am I wrong " co kilka minut

Siedem

2012-04-21, 23:07
fyncman napisał/a:

Aha, piosenka to: Etienne de Crecy - Am I wrong?


Powell

2012-04-22, 03:13
@glodnymaciek, Kanem, Adyrian


Za każdym k***a pie**olonym razem jak czytam komentarze takich zajebistych specjalistów i znawców muzyki to mnie ch*j strzela i za każdym razem jak idiota mam nadzieję że więcej nie będę musiał pisać komentarzy tego typu... do k***y j***nej w dupę każdy słucha czego chce ogarniacie? Tak to jest muzyka i ludzie słuchają "czegoś takiego". A jak nie lubicie, nie słuchacie tego typu muzyki to po prostu nie komentujcie to może dzięki temu oszczędzę w przyszłości na środkach uspokajających. Chcecie to sobie słuchajcie swojego super ambitnego klasycznego alternatywnego ch*j wie czego i nie wpie**alajcie się w nie swoje klimaty ok? To nie jest k***a takie trudne... I do wszystkich - ch*jA wiesz o muzyce jeśli nie znasz przynajmniej kilku najważniejszych wykonawców wszystkich gatunków. Rock, metal, hip hop, trance, techno itp itp - we wszystkim jest coś innego i ciekawego.

@Arkadiusz90 dziękuję za przypomnienie zajebistego kawałka - piwko leci

Westru

2012-04-22, 07:26
Muza ch*jowa ale animacja przednia.

sebeks

2012-04-22, 13:23
Adyrian napisał/a:



Dojrzalsze roczniki słuchają prawdziwej muzyki ,a nie powtarzalnego rytmu z tekstem "am I wrong " co kilka minut



widać mało imprezowałeś za młodu :) albo jesteś już stary ;)

BigMac

2012-04-22, 18:27
"piosenka" człowieku to nie ma nic wspólnego z piosenką, ale cóż, ludzie czegoś takiego słuchają z własnego wyboru, ich strata. Animacja za to dobra.