18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Happening przed siedzibą LSD

Doktór • 2012-05-23, 19:08
Czyli jak stary wyga rozprawia się z politycznym narybkiem :diabel: .




Umieszczam dla śmiechu, proszę o nie robienie politycznego bajzlu w komentarzach i tak się tutaj nie dogadacie.

timmy77

2012-05-24, 07:54
@opec
Oczywiście masz racje, że k***a praca jest, tylko ludzie którzy tej pracy szukają mają odpowiednie wymogi co do pracy... Dajmy na przykład Poznań, na największych skrzyżowaniach Holicon ma swoje plakaty (call center, 8zł na rękę, płacą zawsze w terminie bez problemów przynajmniej kumplom, którzy poszli tam na wakacje).

Ale oczywiście jak ktoś szuka pracy i namiętnie narzeka jak mu jest ciężko, po mojej propozycji żeby poszedł do holiconu, gdzie może sobie sam grafik układać to on tam pracować nie będzie i ch*j bo nie dla niego taka robota. Praca jest tylko dla normalnych ludzi nie popie**oleńców rozpieszczonych.

A i wykształcenia nie wymagają, tylko 17 lat skończone -.-

Azazel91

2012-05-24, 08:28
Hm, brak popleczników Jarka K. w temacie? Aż się wzruszyłem, dziękuję Wam :)

Pit89

2012-05-24, 08:31
Kalisz nie dał mu dojść do słowa i zjechał gościa aż poczuł sie jak to gówno w taczce

kidi1

2012-05-24, 08:39
Dobrze wiemy, że każdy polityk był i będzie taki a jednak nadal bydło chodzi głosować. Przecież to ludzie wybierają te gnidy i pozwalają im na to co robią. Gapicie się na sondaże, które oni ustawiają i głosujecie na tych co mają więcej poparcia, A niech każdy z tego bydła sam podejmie decyzję, bez telewizora. Poza tym czemu ludzie bez wykształcenia mają prawo głosować?? Bo ich najłatwiej oszukać. Dwóch głąbów bez podstawówki ma więcej do gadania niż, jeden profesor ekonomii. Na szczęście już coraz więcej ludzi nie chce uczestniczyć w tym bagnie tak jak ja. Przejrzyjcie na oczy.

Zl...........ny

2012-05-24, 08:41
minetek napisał/a:

ten młody to może Kaliszowi na pukiel k***a skoczyć
Kalisz to prawnik a nie jak nie wiadomo ki ch*j Jarek albo Donek



Jarosław Kaczyński - doktor nauk prawnych po UW. Donald Tusk - historyk... jak nie wiesz to nie pie**ol :roll:

robal007

2012-05-24, 10:29
Jakbym miał taką mordę jak Kalisz to bym na niej siedział.

~Imperator

2012-05-24, 10:43
Dobrze mu Rysiek powiedział :P Polacy potrafią tylko zazdrościć i narzekać że im źle i mają za mało... koleś przyszedł pod siedzibę biura poselskiego i myślał że zabłyśnie a się ośmieszył hehe szkoda tylko tej wylanej wódki :P

elvese1

2012-05-24, 11:06
jak panstwo socjalistyczne ma być dobrym państwem ... jedni i drudzy do szamba ...

derley1

2012-05-24, 11:57
@ matius

on ma wyj***ne na wszystkich na ciebie też

EdmundKemper

2012-05-24, 14:31
"Socjalistyczna Młodzież Polska" - O k***a. Nie chcę znać takich ludzi.

Pater patriae

2012-05-24, 16:04
imperator2012 napisał/a:

Dobrze mu Rysiek powiedział :P Polacy potrafią tylko zazdrościć i narzekać że im źle i mają za mało...



To, że ty taki jesteś, nie oznacza, że każdy Polak taki jest, więc stul pysk.


imperator2012 napisał/a:

koleś przyszedł pod siedzibę biura poselskiego i myślał że zabłyśnie a się ośmieszył hehe szkoda tylko tej wylanej wódki :P



Też chyba chcesz zabłysnąć swoją durną wypowiedzią, ale chyba tylko się ośmieszyłeś, szkoda mi tylko Polski, że tacy idioci tu żyją. :plzdie:

KlotorKurwa

2012-05-24, 16:05
no polityki j***ne sie znalazły a siedziba LSD to chyba niezła ćpuneria a nie rząd

matx

2012-05-24, 16:58
Troche malo poinformowany typek. Tacy ludzie jak Kalisz (z jakiej by k***a partii nie byl bo w sumie to mnie nie interesuje) uczyli sie przed dlugie lata, pracowali ciezko przez dlugie lata zeby byc na tych stanowiskach na, ktorych sa.
Najlatwiej byc leniem pie**olonym i przebierac w ofertach pracy bo "ja za tyle nie bede robil", "to nie dla mnie" i potem plakac, ze pracy nie ma. Praca jest tylko trzeba spedzac 8h dziennie jak kazdy inny pracownik chodzac po miescie i rozdajac Cv. Nastepne 2h dziennie zapisywac sie na setki ofert pracy przez internet i wkoncu ktos zadzwoni. Ale oczywiscie jesli praca sama nie przyjdzie to jej nie ma i najlepiej obarczyc wina takie Kalisza.

Co za plebs, j***ny plebs.

Pi...........is

2012-05-24, 17:14
Prawdę chłopak gada, ale co wy tam wiecie... to że ktoś jest lepszy w gadce nie znaczy że ma rację durnie :-/

Doktór

2012-05-24, 17:59
@Pitis jaką prawdę? Żeby zwiększyć świadczenia socjalne i jeszcze bardziej zrujnować naszą gospodarkę? Wtedy nawet krowy będą stąd sp***alać. Gadka socjalistów ogranicza się do bredzenia o ludziach potrzebujących, bezdomnych staruszkach w ciąży i niesprawiedliwości społecznej a jak dojdą do władzy to kończy się mniej więcej tak jak w Korei Północnej, ZSRR, Kubie, wymieniać dalej?

Najpierw socjalizmem doprowadza się do upadku i jako lekarstwo podaje... jeszcze więcej socjalizmu!

Miało być nie politycznie a wyszło jak zawsze :roll: