18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hapacze wymiatają

MrMroz • 2014-09-25, 02:22
Głupota Cebulaków za gramanicą





Sram na to czy było

Darex

2014-09-25, 03:01
Też by koleżka mógł wziąć trochę dodatkowych godzin, by nie straszyć tak tą dziurą w uzębieniu zamiast się wywnętrzać w internecie.

osa79

2014-09-25, 03:02
dobrze gada o wolakach-cebulakach i braciach zza wschodu.

Casperiously

2014-09-25, 03:19
No i ch*j, że zapie**alają dużo godzin. Może k***a muszą. Może k***a muszą zarobić większe pieniądze, by utrzymać się w anglii i przesłac chorej matce pieniądze, by ta mogła opłacić mieszkanie w polsce i kupić leki. W Polsce by nie mogli zarobić na leki, których potrzebuje matka. A matka nie może ich kupić za emeryture. Gościowi wypie**oliłbym butelką po piwie w ten durny ryj. Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących

stalowalowa

2014-09-25, 03:22
ch*j ci do japy. Za cebulaka nie dostaniesz piwa. Co to k***a za gimbusiarska moda na cebulaków? Że to ma być k***a śmieszne? Mnie to nie bawi. Nie, żebym jakoś się utożsamiał z byciem Polakiem, ale no k***a. Idę popołudniem do sklepu, i mijam rzesze uczniów w wieku 13-16 lat. I tylko słyszę: hahah wypie**alam z cebulandii, witamy w kraju kwitnącej cebuli, itd itp. O tym, że od kogoś jebie cebulą to mówiło się tylko w wypadku ekstremalnego wieśniactwa, a nie ogólnie o Polakach. Kto to k***a wymyślił? Wk***ia mnie to, że nawet tu wpie**alają się jakieś zj***ne mody stworzone przez osoby najwyżej uczące się w szkole średniej, a cała reszta to powtarza bo to śmieszne itd. Mnie osobiście też to rozbawiło jak to pierwszy raz usłyszałem, ale żart mówiony setki razy wk***ia, i tak też jest w tym przypadku. A ty, autorze tematu, próbowałeś byc na siłę śmieszny i nie udało ci się. ch*j ci w oczodół. Nie pozdrawiam.

gimi84pl

2014-09-25, 04:19
według mnie ten typ nawet do wykładania towaru na półki w biedro by się nie nadał,
zero doświadczenia w życiu, ale pełen mądrości; zmyślonej.

premium122

2014-09-25, 05:37

Kiedys w lieceum jak jezdzilem w wakacje robic na winnicy u okupanta zeby miec na swoje potrzeby to poznalem sporo takich eksportowych robotnikow.
W kzdym razie jednego wieczoru aby sie rozerwac pojechalismy z kilkoma co ze mna pracowali na taki dziki parking gdzie koczowalo chyba ze 20.
Na parkingu pojawili sie takze ukraincy, to byl rok 1997-1998 wiec ukrainiec w tym rejonie zwierze nieznane.
Przysluchiwalem sie rozmowie jaka wtedy wyniknela miedzy nimi a Polakami.Ogolnie zostali spoko przyjeci.Stawka w tamtym okresie za fizyczna prace na winnicy (rejon bawaria) wynosila 8-9 marek za godzine.Ukraincy stwierdzili, ze beda pracowac ciezej i za 2 marki za godzine.No coz na takie dictum reszta Polakow stwierdzila, ze trzeba uniknac dampingu cen i pogonic zbyt tania konkurencje.Znaczy wpie**ol im dali..
Moim zdaniem zrobili slusznie.Owszemwielu jest takich co chca zapie**alac badz musza jebac jak psy ale jesli idzie to w parze z obnizaniem stawek przez pracodawce to w dupe dostaje cale spoleczenstwo.Bo gorzej zaczna placic wszystkim,ludzie mniej towarow kupia i z mniejszej ilosci uslug skorzystaja bo mniej zarobia.Zatem trzeba bedzie zredukowac zatrudnienie.No dalej juz chyba tlumaczyc nie trzeba.
Minimalna stawka godzinowa wPolsce powinna byc wyska.Tak aby za etat wychodzila placa kolo 2 tys.Wtedy ludzie majac pieniadze wiele kupia.Fabryki nie uciekna bo gdzie indziej w unii zarobki sa znacznie wyzsze.A jak beda chcialy uciec z produkcja do chin etc to wlasnie po to sa cła zeby swoj rynek pracy bronic.A jak jakis pan prezes zenek splajtuje no to co z tego? ch*jowy mial biznes wiec sie na rynku nie utrzymal.
A tak ci ktorym sie uda pracowac na etacie a nie na smieciowce za te 1350 jak maja sie samodzielnie utrzymac?Wynajem mieszkania to minimum 800 zl,a jedzenie,ubranie,oplaty jakies rozrywki gdzie?

Ca...........er

2014-09-25, 07:30
Niestety, ale ten kretyn ma dużo racji, Polacy w Anglii sami siebie gnoją nawzajem i tworzą dobrowolne obozy pracy...

mare30ks

2014-09-25, 08:07
@premium122 co to za lewacke pie**olenie :) toc to nieuczciwe zwalczanie konkurencji, wolny rynek sam powinien regulowac ceny :D

~Beny

2014-09-25, 08:45
@premium122 jak fabryki nie uciekną? W mojej rodzinnej miejscowości jest zakład, który produkcję przeniósł do Tunezji, Rumunii i na Węgry. Wcześniej to wszystko było przeniesione do Polski z Niemiec. Pamiętaj, że jak chodzi o pieniądze, to nieważne gdzie, byle by taniej. A jeżeli chodzi o naprawdę duże sumy, to i cło nie straszne.
Do autora: gość na filmie może i jest przyj***ny, ale mówi prawdę. I tylko dlatego dostałeś piwo.
I widać, że jeszcze się nie spotkałeś z typowym "cebulactwem". Albo sam jesteś takim "chapaczem" i po prostu sam siebie nie widzisz.

doopa

2020-12-13, 22:23
nie tylko w UK tak jest, i nie tylko w fabrykach, jakież to prawdziwe