18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hans w burdelu

Ponury Knur • 2011-12-30, 17:13
Hans, Niemiec w średnim wieku, poleciał na wycieczkę do Orlando na Florydzie. Na miejscu, postanowił odwiedzić dzielnicę czerwonych latarni. Wszedł do największego burdelu. Burdelmama przysłała mu młodą panienkę.

Trochę pochichotali, trochę poświergotali, wypili drinka, młoda usiadła mu na kolankach. Hans szepnął jej coś na ucho. Oburzona dziewczyna wstała i sobie poszła.

Widząc to, burdelmama przysłała mu bardziej doświadczoną panienkę.
Trochę pochichotali, trochę poświergotali, wypili drinka, ona usiadła mu na kolankach. I tej również Hans szepnął coś do ucha, panienka wrzasnęła "NIE!" i oddaliła się pospiesznie.


Burdelmama była zaskoczona faktem, że tak niepozornie wyglądający facet mógł poprosić o coś na tyle nieprzyzwoitego, na co nie przystały aż dwie jej dziewczyny.

Zdecydowała się przysłać mu najodważniejszą z wszystkich dz**ek- Lolę. Lola nigdy jeszcze nie odmówiła żadnemu klientowi. Jednak cała sytuacja się powtórzyła.

Przez wszystkie lata prowadzenia domu uciech, burdelmama nie widziała jeszcze czegoś takiego. Dawno nie była z klientem w łóżku, ale za jej czasów spełniała nawet najbardziej libertyńskie kaprysy. Poza tym była ciekawa, jaka to zachcianka obruszyła tak dziewczyny, więc sama podeszła do Niemca.

Dosiadła się do niego i powiedziała, że jest najlepsza z wszystkich.
Trochę pochichotali, trochę poświergotali, wypili drinka, usiadła mu na kolankach.

Wtedy Hans nachylił się i wyszeptał jej do ucha: "czy mogę zapłacić w Euro?"

vass

2011-12-30, 20:29
Chyba Jarosław zbaw Polskę wymyślił ten kawał ?

panbiurko

2011-12-31, 00:58
dolar leci na ryj wiec nie wiem czemu euro miałoby być gorsze

Kotli

2011-12-31, 01:05
Jak się skończą pieniążki na ładowanie w Grecję, Portugalię, Hiszpanię i Włochy, to dopiero "erło" zacznie być gorsze.

BongMan

2011-12-31, 19:00
@up
Bo te k***y z zachodu tak działają. Najpierw pok***ionymi przepisami i dyrektywami niszczą gospodarkę danego kraju, potem bardzo chętnie i ochoczo udzielają kolejnych pożyczek. Pożyczek, których te kraje w żaden sposób nie będą w stanie oddać. Co pojawi się potem? Roszczenia terytorialne - nie macie hajsu, to dawajcie ziemię. I tym sposobem szwabstwo podbije Europę. Nie udało im się zbrojnie podczas drugiej wojny światowej, więc zrobią to ekonomicznie.

mesiash

2012-01-01, 17:16
@BongMan kiedyś mówiono o komunistach, potem o kosmitach, w międzyczasie straszono kapitalistami, dzisiaj zostali już tylko Niemcy?

PS. Osłabienie dolara to proces sztuczny, mający na celu zwiększenie eksportu ze Stanów i wzmożenie ich działań wewnątrzrynkowych, co osłabi Chiny i UE.

No a dowcip przeciętny.

bujaszaka

2012-01-01, 18:09
O k***a, w ogóle nie śmieszne.

Cienió

2012-01-01, 20:37
kierwa zważywszy na długość tego kawału, nie przemogę się i go nie przeczytam.

Breakcore

2012-01-01, 21:02
Czemu dalej jestem zaj#bany?

marcin3ck

2012-01-01, 22:42
Nauczony doświadczeniem z sadola, że każdy kawał zaczynający się od Hansa jest o żydach to przeczytaniu dziwiłem się skąd Hans miał euro w czasie wojny oraz że w ogóle chce zapłacić za usługi seksualne.

Slevin

2012-01-01, 22:46
nie wiem co zabawnego w tym kawale, ale dam kota który robi coś śmiesznego z nosem :3

Cienió

2012-01-04, 00:26
Cytat:

nie wiem co zabawnego w tym kawale, ale dam kota który robi coś śmiesznego z nosem :3



Wreszcie coś śmiesznego.