18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hang drum ,bardzo ciekawy prodiżo-instrument

ogurx • 2012-01-10, 03:34
Ciekawy instrument o fajnym brzmieniu ,tani nie jest bo około 1000-1500 euro lecz może zastąpić trochę sprzętu elektronicznego , bądź do tworzenia nowych sampli :)

przejebka

2012-01-12, 15:51
Tu z dodatkiem kilku innych instrumentów

Jason-X

2012-01-12, 21:24
za 1500 euro to sobie możecie kupować gitary i pianina ale mojego :niggasmile: i tak nie przebijecie


SNk

2012-01-12, 22:24
Zajebiste wygłuszenie scian napisz jak to sie robi

ore

2012-01-13, 01:36
podejrzewam że sprzęt elektryczny zastąpił właśnie ten instrument, ale nie znam się wiec wale na to ch*ja, spoko garnki

Obi-Wan Kenobi

2012-01-13, 15:02
jaką nazwę dzierży to ustrojstwo?

Blade ziele

2012-01-14, 20:41
dla tych co piszą coś o garnkach, patelniach i innym ch*jostwie mam do powiedzienia tylko tyle:
ch*jA WIECIE O INSTRUMENTACH I TWORZENIU MUZYKI!
Hang jest warte swojej ceny choćby dla czystości dźwięku (tak! jest coś takiego leszcze!), i keyboardy może i mają masę efektów ale czy to znaczy, że ma się nimi wszystko zastępować?!
poza tym i co najważniejsze hang kupują ludzie którzy chcą tworzyc ten specyficzny gatunek muzyczny, łącząc dźwięki tego druma wraz ze didgeridoo jak i masą różnych przeszkadzajek, fletów, okaryni innych..
jeśli komuś zależy na graniu muzyki etnicznej to nie będzie z keyboarda grał tylko właśnie zainwestuje w coś takiego jak hang bo jest warte tych pieniędzy.
niestety wielu nie rozumie co to znaczy grać na jakimś instrumencie bo sami umiecie tylko grać na skórze od ptaka rytmicznie fapując....