18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hamująca motopizdeczka

phrontch • 2023-09-28, 19:10
Wyhamował na zakręcie




bigoslaw_lyzka_von_wood

2023-09-28, 19:57
Wyborcy PiS pędzą na głosowanie coby dostać 2345 emeryturę :)
Co za pustaki z pisolandi :P

Lobo24

2023-09-28, 20:01
Kamerzystę - beatyfikować.

Siriuz

2023-09-28, 20:05
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Wyborcy PiS pędzą na głosowanie coby dostać 2345 emeryturę
Co za pustaki z pisolandi



Na motorze były dwie osoby, od razu widać że to POPiS był! :)

ppp45

2023-09-28, 21:31
Dobrze, że laska miała kask, już się bałem.

vladok

2023-09-28, 23:13
Z jakiej to gry?

EksporterZła

2023-09-28, 23:38
Szkolny błąd, zestresowany dał za mocno w tylne hamulce i zablokował koło, które zaczęło uciekać i kłaść motocykl. Próbował ratować odpuszczając (dobrze), ale potem się zesrał znowu za mocno lecąc z przednim heblem. A było użyć obydwu na raz (albo ogarnąć ABS)

Piesinger

2023-09-29, 07:58
Ładna praca kamery

edek_kotek

2023-09-29, 08:43
Siriuz napisał/a:

Na motorze były dwie osoby, od razu widać że to POPiS był!



Nie, to ewidentnie Konfa ;-)

Siriuz

2023-09-29, 11:26
edek_kotek napisał/a:

Nie, to ewidentnie Konfa



Pół biedy. Najbardziej popie**oleni ludzie bez mózgów zawsze głosują na POPiS

Anal_Intruder_69

2023-09-29, 11:47
Siriuz napisał/a:

Pół biedy. Najbardziej popie**oleni ludzie bez mózgów zawsze głosują na POPiS



k***a, co za zjeb... Za wpie**alanie na siłę SPAMU (bo inaczej tego się nie da nazwać) związanego z polityką, a zarazem kompletnie niezwiązanego z materiałem powinien być W5.

Powiedz kretynie, jak to się ma do filmu, co chciałeś powiedzieć? Musisz mieć strasznie smutne, żałosne życie frustrata, skoro wylewasz swoje żale anonimowo na forum do tego nieprzeznaczonym.

Siriuz

2023-09-29, 13:24
Anal_Intruder_69 napisał/a:

k***a, co za zjeb... Za wpie**alanie na siłę SPAMU (bo inaczej tego się nie da nazwać) związanego z polityką, a zarazem kompletnie niezwiązanego z materiałem powinien być W5.
Powiedz kretynie, jak to się ma do filmu, co chciałeś powiedzieć? Musisz mieć strasznie smutne, żałosne życie frustrata, skoro wylewasz swoje żale anonimowo na forum do tego nieprzeznaczonym.



Zjebie, ogarnij Internety, bo k***a nawet nie zauważyłeś, że nie komentuję filmu... k***a, wracając do wątku - pewnie jesteś wyborcą POPiSu :D
Dopie**ol się do pierwszej osoby, która ten wątek zaczęła.

Anal_Intruder_69

2023-09-29, 14:47
Siriuz napisał/a:

Zjebie, ogarnij Internety, bo k***a nawet nie zauważyłeś, że nie komentuję filmu... k***a, wracając do wątku - pewnie jesteś wyborcą POPiSu
Dopie**ol się do pierwszej osoby, która ten wątek zaczęła.



Dobra, racja, nie zauważyłem, sory.
Ale wydźwięk wypowiedzi podtrzymuję, kto zaczyna srać polityką pod postami totalnie niezwiązanymi z nią tematycznie powinien z marszu otrzymywać W5.
Nie po to wchodzę na Sadola, żeby k***a czytać o tym szambie. TV nie oglądam specjalnie, radia nie słucham, nie wchodzę na Onety i inne Interie, bo rzygam tym politycznym gównem i tymi zj***nymi złodziejami. Wystarczy mi, że i tak siłą rzeczy muszę oglądać te obleśne pyski porozklejane na nasz koszt na każdym płocie i tablicy. Już ch*j człowieka od tego strzela.

A co do Twojej sugestii to nie, nie jestwm zwolennikiem POPiSu. Tak po prawdzie to nie jestem zwolennikiem nikogo na ten moment, same k***y i złodzieje, nie ma na kogo głosować.

Siriuz

2023-09-29, 15:17
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Dobra, racja, nie zauważyłem, sory.



I to szanuję bardzo!