18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halloweenowa trauma

freaky • 2023-11-08, 22:13
Mały na pewno wyrośnie na sadola i kryminalistę. Nie z powodu jakiejś Koulrofobii; po prostu jest czarny.


Verdi

2023-11-08, 23:32
Adi0028002800 napisał/a:

Ewidentnie gówniak obsrał zbroje



Widzisz że to czarne gówno to pisz poprostu gówno obsrało zbroje, gówniaki to są białe i nie obrażaj białych dzieci porównaniami do tej poczwarki małpy

Sztruks

2023-11-09, 00:27
Dobrze małym czarnym śmieciom

xv89

2023-11-09, 00:59
Debil który filmuje, to pewnie uśmięchnięci biologiczna matka lub ojciec. Tym właśnie się różni cywilizowany człowiek od tych człekokształtnych wynaturzeń. Zwierzęciem ich nazwać nie można, bo nawet zwierzę broni swojego potomstwa.

smc

2023-11-09, 02:41
Jedno jest pewne. Do ratowania świata weźmie Glocka, nie kredki...

darayavahus

2023-11-09, 06:03
xv89 napisał/a:

Debil który filmuje, to pewnie uśmięchnięci biologiczna matka lub ojciec. Tym właśnie się różni cywilizowany człowiek od tych człekokształtnych wynaturzeń. Zwierzęciem ich nazwać nie można, bo nawet zwierzę broni swojego potomstwa.



Nie zesraj się ułomku. Bardzo dobrze zrobili. Kolejny czarny, potencjalny śmieć do statystyk się wliczy..

Amon1969

2023-11-09, 09:44
Zajebiście, mógł mu jeszcze zaj***ć piła w ten małpi ryj!

Bul_od_bytu

2023-11-09, 10:10
Na YT lewary dostają sraczki w komentarzach.
To może być niezłe rozwiązanie przestępczości wśród naczelnych. Każdemu małemu szympansowi zrobić taką traumę połączoną z jakimś konkretnym dźwiękiem. Za 20 lat można będzie montować alarmy z takim sygnałem i murzyny w trakcie włamań i napadów będą miały odruch jak pies Pawłowa.

majeńka

2023-11-09, 11:40
Ja bym puszczała "drop the gun", tylu r*chaczy mamusi od tego zginęło :-P

I od razu mamy specyficzność sygnału bo ci wychowani w kręgach gdzie się zwykle ojca miewa takiego odruchu nie mają.

xv89

2023-11-09, 12:29
darayavahus napisał/a:

Nie zesraj się ułomku



Z ułomkiem to mógłbyś się zdziwić, więc do mnie tak lepiej nie. Uznam to za chwilowy brak poczytalności - widać zamroczyło Cię po intensywnym wdychaniu perfum w celu kontemplacji bogatych i różnorodnych bukietów zapachowych. Taka wrażliwa i jakże intymna natura prawdziwego twardziela, co dyskusję zaczyna od obrażania dyskutanta. Przyznam, że aż się tą Twoją perfumiarską stroną rozbawiłem. Kolejny kontrastowy przykład na to, że nawet w chamie drzemie jakaś taka tęsknota do rzeczy ładnych i eleganckich i nawet taki przysłowiowy Sebastian czasem potrzebuje przerwy od bycia hardkorowym i groźnym "sadolem".

Anal_Intruder_69

2023-11-09, 14:30
Verdi napisał/a:

Widzisz że to czarne gówno to pisz poprostu gówno obsrało zbroje, gówniaki to są białe i nie obrażaj białych dzieci porównaniami do tej poczwarki małpy



Skoro to gówno i to gówno, to kierując logiką należałoby napisać: Gówno urodziło.

WERFI

2023-11-09, 19:29
To i tak jest nic w porównaniu co smoluchy robią swoim bachorom w realu. mały dindu się przekona w swoim czasie

JohnyByrd

2023-11-09, 21:29
Bul_od_bytu napisał/a:

Na YT lewary dostają sraczki w komentarzach.
To może być niezłe rozwiązanie przestępczości wśród naczelnych. Każdemu małemu szympansowi zrobić taką traumę połączoną z jakimś konkretnym dźwiękiem. Za 20 lat można będzie montować alarmy z takim sygnałem i murzyny w trakcie włamań i napadów będą miały odruch jak pies Pawłowa.



Eee tam. Odj***ć po urodzeniu i po problemie.

darayavahus

2023-11-10, 06:37
xv89 napisał/a:

Z ułomkiem to mógłbyś się zdziwić, więc do mnie tak lepiej nie. Uznam to za chwilowy brak poczytalności - widać zamroczyło Cię po intensywnym wdychaniu perfum w celu kontemplacji bogatych i różnorodnych bukietów zapachowych. Taka wrażliwa i jakże intymna natura prawdziwego twardziela, co dyskusję zaczyna od obrażania dyskutanta. Przyznam, że aż się tą Twoją perfumiarską stroną rozbawiłem. Kolejny kontrastowy przykład na to, że nawet w chamie drzemie jakaś taka tęsknota do rzeczy ładnych i eleganckich i nawet taki przysłowiowy Sebastian czasem potrzebuje przerwy od bycia hardkorowym i groźnym "sadolem".



Co ty człowieku pitolisz? Jakie znowu perfumy? Dwubiegunowość wjechała? Aż mnie zaciekawiło.