18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Half-Life speed run world record w wykonaniu Spider-Waffle

Szczypiorek • 2012-12-06, 00:35
Przedstawiam Państwu rekordzistę świata w szybkości przejścia kultowej gry Half-Life. Przed Państwem Spider-Waffle który grę ukończył w 29:41, a w chwili obecnej przygotowuję się do dalszego skrócenia tego czasu:

Ze względu na długość materiał dostępny na
YouTube

Poniżej filmik z testów nowych taktyk przejścia:


Stew

2012-12-06, 01:27
Zawsze jak oglądam te wszystkie rekordy, to zastanawiam się "o co k***a tutaj chodzi". Tak szybko zapie**alają, że nawet znając fabułę gry - nie mogę się połapać co jest grane :D

Grillowany

2012-12-06, 01:54
Oprócz satysfakcji przejścia gry i pobicia rekordu dostają coś za to?

Barejski

2012-12-06, 04:26
Dodatek Half-Life No-Life

Re...........ms

2012-12-06, 12:39
ale k***a na godmodzie i no-clipie to każdy potrafi a po-za tym speed run to jest lecisz od początku do końca non-stop a ten cwaniaczek to zmontował, więc h*j wie ile mu to zajęło przejście.

kuczaj

2012-12-06, 14:59
@up chyba nie wiesz co to jest godmode i noclip...
Używał tylko skryptu na bhopa, a w segmentach nagrywał, żeby dorwać jak najlepszy czas. Pisze na YT że chcą pourywać więcej sekund i zrobić run w 24 min.

I tak,nie są one oficjalnie zaliczone, z racji segmentów. Poprzedni rekord też został unieważniony, bo nowi organizatorzy zakazali skryptów - powrócił stary rekord 0:39:53

Roszp

2012-12-06, 15:34
Szczypiorek napisał/a:

Przed Państwem Spider-Waffle który grę ukończył w 29:41, natomiast przygotowuje się do bicia rekordu.





Szczypiorek

2012-12-06, 16:05
Rems napisał/a:

ale k***a na godmodzie i no-clipie to każdy potrafi a po-za tym speed run to jest lecisz od początku do końca non-stop a ten cwaniaczek to zmontował, więc h*j wie ile mu to zajęło przejście.



Siedzisz za długo przy komputerze a za mało w szkole skoro nie radzisz sobie z czytaniem tekstu.

Admix

2012-12-06, 17:15
według mnie wystarczą 2 słowa na skomentowanie tego- ja pie**olę

Сусанна

2012-12-06, 22:07
jak pewnie napie**ala w dzień i noc w takie gry to co tu się dziwić :roll:

BrunerOvned

2012-12-06, 23:17
Czepiacie się słów... a tymczasem:
Czy jest na sali ktoś, kto to w to grał w tamtych latach? Miałem wtedy Pentium 450 i kartę VooDoo. Efekty zamiatały na 15 calach CRT. Do dzisiaj pamiętam rozglądanie się w wagonie na początku gry...
Się grało wtedy... :)

Sayper1

2012-12-06, 23:22
a te kilka tyś hp przy których robi te tricki, jakieś skoki itd, to normalnie w grze mozna uzyskać nie?

fejzez

2012-12-06, 23:56
to jest ch*j w porównaniu do map kz/bh w cs 1.6, każdy skok to prawie, że idealna synchronizacja pomiędzy myszka/klawiatura i robieniu standup'a czyli wybijaniu się z "kucaka", ch*j nie chce mi się tłumaczyć dokładnie... podsumowują żeby przejść tą mapę z filmiku, którą jest jedną z najtrudniejszych jaka kiedykolwiek powstała musiał byś ją katować grubo ponad rok więc tego speedruna możesz se schować w kieszeń