18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hakerzy i userzy

adun • 2010-10-22, 08:44
Trzech hackerów i trzech userów wybrało się w podróż pociągiem. Userzy kupili 3 bilety, hackerzy jeden na wszystkich. Jadą. Widzą że zbliża się kontrol. Hackerzy biorą swój bilet i zamykają się we trójkę w kiblu. Przychodzi kontrola, sprawdza bilety userom, odchodzi. Przechodząc obok kibla widzi, że ktoś tam się zamknął. Puka. Hackerzy wysuwają bilet przez szparę pod drzwiami, kontroler sprawdza, dziękuje, wsuwa z powrotem bilet i odchodzi.
Ci sami userzy i hackerzy jadą w podróż powrotną. Userzy biorąc przykład z hackerów kupują jeden bilet na trzech, hackerzy nie kupują wcale. Jadą. Zbliża się kontrola. Userzy biorą swój bilet i biegną do kibla, zamykają się. Hackerzy idą za userami, pukają w drzwi do kibla, userzy wysuwają bilet przez szparę pod drzwiami, hackerzy biorą bilet i biegną do drugiego kibla na drugim końcu
wagonu...

Su...........cz

2010-10-23, 01:18
drsl napisał/a:

@slammer: bugtraq, a nie "bugtarq" matole!
@gumol: CD-A to właśnie luserzy kupują...
@abx23: nim komuś zwrócisz uwagę nt. znajomości języka polskiego sam się naucz stosować go poprawnie. W Twoim poście jest kilka błędów!



Nim komuś zwrócisz uwagę, nt. znajomości języka polskiego, sam się naucz stosować go poprawnie. W Twoim poście, jest kilka błędów interpunkcyjnych. Matole :)


Poza tym, składasz zdania jak przedszkolak... o wielce inteligencie...

abx23

2010-10-23, 15:54
drsl napisał/a:

@slammer: bugtraq, a nie "bugtarq" matole!
@gumol: CD-A to właśnie luserzy kupują...
@abx23: nim komuś zwrócisz uwagę nt. znajomości języka polskiego sam się naucz stosować go poprawnie. W Twoim poście jest kilka błędów!



jeżeli zwracasz uwagę zwracającemu uwagę, to zwróć uwagę ze zwracający uwagę może ja zwrócić Tobie, bądź zostanie Ci zwrócona uwaga przez innego użytkownika zwracającego uwagę zwracającym uwagę w celu ochrony użytkownika który zwrócił uwagę w tym przypadku jestem to ja

luran2132

2010-10-23, 22:27
Hmm no tak jakby skopiowane z CD-action? ;-)