18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hackerzy pozdrawiają CKE

koryne • 2010-05-05, 17:39
jeszcze ciepłe
:idzwch*j:

komuś chyba matura nie poszła :lodowka:



zrodlo: strona CKE. :D

sakara87

2010-05-05, 21:51
ale maja zabawe :wisielec:

lesiot

2010-05-05, 22:10
Dziś w pracy koło 13 wziąłem sobie zadania z matury do rozwiązania. Pierwsze te z testem wybory zrobiłem w pamięci, w jakieś 15-20 minut...
Te opisowe... przy kilku może spędziłem więcej niż 5 minut.
Całość do zrobienia w około godzinę... maturę pisałem 8 lat temu, dziś robiłem praktycznie bez przygotowania ot tak z doskoku.
Jak ktoś poziomu podstawowego nie zda... to naprawdę reprezentuje żałośnie niski poziom i lepiej, żeby sam nawet na zakupy nie chodził.

Xa...........el

2010-05-05, 22:27
Jak to dzisiaj pisałem to przy kilku zadaniach z konsternacją zastanawiałem się gdzie ten haczyk i czy to aby test gimnazjalny nie jest :glowawmur: Nie rozumiem tego całego narzekania i nie wierze żeby ktoś (mając jeszcze wszystkie wzory) mogł tego nie zdac...

Styku

2010-05-05, 22:33
@upup, @up:
Ty to wiesz, ja to wiem, jak widać inni userzy generalnie też. Ale prawda jest taka, że całe tabuny będą jęczeć tak jak Ci hakerzy. I pewnie sporo osób też nie zda.

Pisałem, mam już za sobą. Przeciętniak po gimnazjum powinien być w stanie napisać to na ponad 50%. Prawie wszystko albo powinien umieć, albo ma na "karcie" wzorów opisane lepiej niż w podręczniku do matematyki.
Karcie piszę w cudzysłowie, bo w rzeczywistości była to książeczka formatu A4, bodaj 25 stron i spis treści.

Taką maturę to ja sobie z wszystkich przedmiotów mogę pisać.

pawian1991

2010-05-05, 22:34
ten "chaczyk" był na polskim

Xa...........el

2010-05-05, 22:50
pawian1991 napisał/a:

ten "chaczyk" był na polskim



Powinienem był zacząc narzekac, czemu jako ścisłowiec mam go pisac :samoboj: Uwielbiam żywe słowniki ortograficzne przyp***zielające się do każdego błedu :ok:

Forang

2010-05-05, 22:52
Wy w ogóle to wszyscy jesteście "Geniusze" tfu...

Zdunkov

2010-05-05, 23:31
@up
czy trzeba być geniuszem, żeby pamiętać z gimnazjum, że każda liczba podniesiona do potęgi zerowej daje 1 ?

miskolargol

2010-05-05, 23:42
Polak potrafi :D a jaka ch*jaka

Adder

2010-05-06, 00:25
Styku napisał/a:

Po ch*ju hakerzy, jak im matura z matematyki przeszkadza :)
Matematyka stanowi 99% informatyki, więc zasadniczo nie ogarniam akcji.



dokładnie. jestem na informatyce i pierwsze 1.5 roku to była prawie sama analiza matematyczna, algebra, matematyka dyskretna, statystyka i chgw co jeszcze...

Xarandel napisał/a:



Powinienem był zacząc narzekac, czemu jako ścisłowiec mam go pisac :samoboj: Uwielbiam żywe słowniki ortograficzne przyp***zielające się do każdego błedu :ok:




Kolega się na niego nie denerwuje. Dobrze, że są tacy. Pisownia wszędzie schodzi na psy(u mnie również). Ktoś musi przywracać w tym porządek.

Asmodea22

2010-05-06, 00:58
podciepajta lepiej arkusz jak ktoś dorwie :-P

Co...........ru

2010-05-06, 01:02
FOR THE HORDE!

/bur








@topic
Też zdawałem 5 lat temu, bez przymusu i nie zdałem hehe :P Dopiero na poprawce :)

abhud

2010-05-06, 02:33
Adder napisał/a:



dokładnie. jestem na informatyce i pierwsze 1.5 roku to była prawie sama analiza matematyczna, algebra, matematyka dyskretna, statystyka i chgw co jeszcze...




Kolega się na niego nie denerwuje. Dobrze, że są tacy. Pisownia wszędzie schodzi na psy(u mnie również). Ktoś musi przywracać w tym porządek.




Matma rozwija logiczne myślenie, kojarzenie faktów itd. Prawdziwi hakerzy sami się uczą (znałem dwóch). W szkole uczą tego czego nie powinni ;) Nie pamiętam, w której części to mówi ;) Polecam hilm o hakerach na youtube zrobiony przez National Geographics ;]

PinkRose

2010-05-06, 07:12
Adder napisał/a:



dokładnie. jestem na informatyce i pierwsze 1.5 roku to była prawie sama analiza matematyczna, algebra, matematyka dyskretna, statystyka i chgw co jeszcze...



Pocieszaj mnie dalej , ja się jeszcze męcze się z tym łajdactwem =<

W

2010-05-06, 10:30
zdana matura i edukacja wyższa nie jest obowiązkowa, więc powinna być na tyle trudna, żeby idioci nie dostawali się na studia. niech sie nauczą dobrze spawać/kłaść tynki/obsługiwać koparkę. za mało mamy w tych dziedzinach fachowców, kasa z tego jest, a przydało by się, żeby ktoś to robił w końcu dobrze.
a matma maturalna (nie mylić z matematyką) to schematy. na pamięć się można nauczyć, jak ktoś średnio kreatywny.