18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gymhana na motocyklu

elCzachorro • 2011-12-27, 15:24
Taki Ken Block tylko na dwóch kołach. W tle oczywiście dubstep. Mój pierwszy post więc witam;)

Wszemir

2011-12-28, 16:57
ehhh z tym dub stepem... czy ludzi już nie stać na intrumenty muzyczne i muszą używać mikrofalówek i innych kobiecych zabawek?

DyRiusz

2011-12-28, 18:59
@arYYt TO jest raczej ta nuta ====> Benny Benassi - Cinema (Skrillex Dubstep Remix)
Ale sie przyj***liscie do tego dubstepu. Wszystko jest sztuka a ile ludzi tyle gustów. Jeden lubi techno, drugi metal a trzeci m. klasyczna. Poza tym nie kazda muzyka jest do tanczenia.

Xenomorph08

2011-12-29, 02:12
Cały czas na ręcznym driftuje :D

Pener

2011-12-29, 04:58

Cruciator

2011-12-29, 13:24
Włączam filmik, słyszę świsty, piski, zgrzyty... Myślę sobie - coś ten motor nie domaga. A tu się okazuje, że to muzyka...
Przepraszam muzyko, że Twoim imieniem nazwałem to coś...

Piosenkarz

2011-12-29, 13:31
jak można słuchać takiego gówna

WhyMe?

2011-12-29, 13:41
Koleś posiada znaczne umiejętności używania motocykla, nie jeden by 300 konnym autem nie zrobił tak :)

vajron

2011-12-29, 14:11
Chyba nigdy Ken Block'a nie widziałeś...

Mindfuck

2011-12-29, 14:40
bez jaj, ta "nuta" kojarzy mi się z Amigą. Jak targała floppa to tak samo brzmiało, wkleić do tego vocal i mam hit. k***a.

RaWoon

2011-12-29, 14:46
Dzeki takiej ch*jowej muzyce te filmiki sa naprawde sadystyczne.... oO

Dzieki tej ch*jowej muzyce te filmiki naprawde staja sie sadystyczne... oO

Michaszysz

2011-12-29, 14:46
Ja pie**ole rzygać już się chce tą nienawiścią do dubstepu. Wszędzie można się teraz natknąć na j***ną rockową propagandę z kwejka ch*jem wziętą. "Muzyka z duszą", "jedyna muzyka warta uwagi" - w ch*ju mam to czy ktoś słucha tego czy tamtego. Mnie rock nie jara, ale mam szacunek do tej muzyki, bo nie jestem zakompleksionym głąbem żyjącym w swoim wyimaginowanym świecie, w którym liczy się tylko jeden gatunek muzyki, a reszta to rzekomy chłam.

@nucky - jak masz się wpie**alać z takimi komentarzami to zamknij lepiej ryj i przypie**ol sobie klawiaturą w łeb. Ja tam lubię dubstep podobnie jak inne gatunki muzyki, nawet klasyczna siądzie, bo o gustach się nie dyskutuje. Szkoda tylko, że mało kto sprzeciwia się tutaj komentarzom, które mają trochę browarów żeby tylko samemu nie być hejtowanym. Mam swój styl, wolę inną muzykę i szczerze w dupie mam te wasze piwa!

solteck

2011-12-29, 15:02
Gymhana na motocyklu to baba? a wygląda na faceta

~tedwaha

2011-12-29, 15:06
Michaszysz, ale żeś doj***ł... przecież się słuchać nie da tego a co dopiero bawić się gdzieś przy takiej muzyce. Przecież ktoś ataku padaczki dostanie i h*ja mu ktoś pomoże ba będą myśleli ze się dobrze bawi.
Już k***a nie wiem gdzie wy macie uszy, a i jaranie się dubstepem to pedalstwo :)

DjKloPS

2011-12-29, 15:10
Dubstep potrafi być spoko i sam go słucham , a fakt jest taki że nie ma sensu dodawać go jako podkład do wszystkich filmików tylko dlatego że jakieś bezmózgiej rzeszy małolatów wydaje się on być akurat super a topie ...