18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwynbleidd Trailer

Nowik91 • 2012-06-17, 17:25
Może i Geralt nie taki, może i walka nie taka, może i krótkie. Ale fajnie pokazane jak amatorzy potrafią zrobić fajny obraz, z fajną muzyką, który wygląda lepiej niż wiele polskich filmów ''fantasy''




NafazowanyKoleś

2012-06-20, 12:46
Machanie mieczem tak jak w filmie to dla każdego kto kiedykolwiek trzymał patyk w łapie (bogate dzieciństwo, chyba, że ktoś już miał wtedy komputer, to wydaje mu się to machanie zajebiste) najwyżej 2h nauki, jego miecz waży około 1,5kg więc weźcie sobie cep i załóżcie nań butelkę z wodą i próbujcie. Jak uda wam się z butelką na kiju(ch*jowe rozłożenie masy) to z mieczem zrobicie to 5x szybciej i lepiej.

Geralt nie nosi kolczug ani innych zbroi bo krępuje mu ruchy. Więc albo kręcą coś o Geralcie, albo jak ktoś już mówił o "Gniewko - Syn Źrebaka"

Muzyka z gry... Tak muzyka świetna, muzyka w grze. Nie ma czego oceniać w filmie.



hell.no

2012-06-20, 13:03
Jeden miecz przy sobie? Ten na ludzi to czy ten na potwory? Zgubił gdzieś jeden? Żadnego sztyletu przy pasie ani nigdzie indziej, ch*ja nie wiedźmin....

Nowik91

2012-06-20, 13:32
@Nafazowany koleś..
Gówno wiesz o mieczach. ten koleś ćwiczy walkę na miecze od 12 roku życia. (Bractwo rycerskie komturii Nidzickiej) prosze poćwicz mieczem 2h i pokaż tak szybkie ruchy mieczem a dam ci 100zł.

Albo kręcą coś o Gerlacie albo wcale!.. tak brawo podejścia. Bo oczywiście autor nie ma prawa interpretować częsci książki na swój sposób. (w grze Geralt miał części kolczugi, ale tego juz nie skrytykujesz bo wstyd! bo gra to taka popularna przecież)

bloodwar

2012-06-20, 16:23
@Nowik91 - jeżeli ćwiczy od 12 roku życia... cóż, było to zmarnowanych parę lat albo mocno się opie**alał bo ja nie widzę tu żadnego super-skilla, ruchy mieczem dość powolne (nie licząc tego wywijania "na sucho" na początku, ale takie machanko bez walki ma tyle wspólnego z umiejętnością prawdziwej walki mieczem co celowanie do muszli klozetowej panem Wacławem ze strzelectwem wyborowym) a w czasie walki wręcz robi to ociężale, powinien trochę bice poćwiczyć bo jest lipa

Nowik91

2012-06-20, 16:49
bloodwar napisał/a:

@Nowik91 - jeżeli ćwiczy od 12 roku życia... cóż, było to zmarnowanych parę lat albo mocno się opie**alał bo ja nie widzę tu żadnego super-skilla, ruchy mieczem dość powolne (nie licząc tego wywijania "na sucho" na początku, ale takie machanko bez walki ma tyle wspólnego z umiejętnością prawdziwej walki mieczem co celowanie do muszli klozetowej panem Wacławem ze strzelectwem wyborowym) a w czasie walki wręcz robi to ociężale, powinien trochę bice poćwiczyć bo jest lipa



No tak, przecież powinien zmasakrować ta biedną dziewczynę która sztylet w ręku trzyma po raz pierwszy. Powiem tylko,tak - w dobie internetu, nagle każdy okazuję się znawcą od broni białej i miedievalnych traktatów walki.
(a co do końcowej sekwencji walki) - to przyznam, jest mimo to zrobiona na odwal się.. mogło to wyjśc lepiej

Roszp

2012-06-20, 19:47
1. Muzyka inspirowana tą z gry Wiedźmin (jeśli cholera nie ta sama).
2. Logo i czcionka conajmniej inspirowana grą Wiedźmin.
3. Ujęcia inspirowane trailerem gry Wiedźmin.
Gdzie słowo "inspirowane" = na granicy plagiatu.

Ja tak myślę, że ci filmowcy powinni odejść od komputera.
k***a, sam powinienem odejść od komputera.
Idę pooglądać telewizję.

dziurny

2012-06-20, 19:56
To ma być Geralt? To jakaś popierdółka, a nie Geralt

Drakkein

2012-06-20, 20:34
Tylko Żebrowski jako Geralt!

Jerba

2012-06-21, 01:00
muzyka to akurat jest z gry wiedźmin
wiec nic w tym wielkiego, że ją wzięli. Zresztą te odgłosy ostrzenia to też z "Jedynki"

NafazowanyKoleś

2012-06-21, 01:36
Cytat:

Gówno wiesz o mieczach.



Wnioskujesz to po tym, że powiedziałem coś o machaniu butelką na kiju (bo nie każdy ma w domu miecz) i tym, że waży 1,5kg? Bo nie waży więcej. Ładna zabaweczka z goods.pl, miecze.com albo inne pierdoły robione ch*jwiegdzie ch*jwiekto i ch*jwiejak.

Cytat:

ten koleś ćwiczy walkę na miecze od 12 roku życia.



Ten "koleś" wygląda na nie więcej niż 13..

Cytat:

tak szybkie ruchy mieczem



Użytkownik bloodwar już ci tam skomentował poniekąd ten fragment. Nic nie dodam.

Cytat:

Albo kręcą coś o Gerlacie albo wcale!.. tak brawo podejścia. Bo oczywiście autor nie ma prawa interpretować częsci książki na swój sposób.



Jak już mówiłem, albo o geralcie, albo coś własnego, ale wtedy niech sp***alają z podobieństwami które opisał Roszp. Nikt im nie broni robić czegoś swojego, ale jak już saga Sapkowskiego, to w odtworzeniu co do słowa.

Cytat:

w grze Geralt miał części kolczugi, ale tego juz nie skrytykujesz bo wstyd!



Jebie mnie co było w grze.

Cytat:

No tak, przecież powinien zmasakrować ta biedną dziewczynę która sztylet w ręku trzyma po raz pierwszy.



Tak. Nie wiem co to za jazdy w tym bractwie, ale skoro jako przeciwnika znalazł tylko kobietę zamiast jakiegoś tęgiego faceta, z którym mógłby pokazać jaki to kozak w sandałach, to :idzwch*j:

Cytat:

(a co do końcowej sekwencji walki) - to przyznam, jest mimo to zrobiona na odwal się.. mogło to wyjśc lepiej



Większość filmu prezentuje tego "kolesia" który sobie idzie, trochę krzaków. Końcowa sekwencja walki jest na odwal się? A co nie jest? Jedynie montaż jest w porządku, a sama treść pozostawia wiele do życzenia.

Przodowy

2012-06-21, 08:22
Bardziej podchodzi pod Śmierc w Wenecji

Nowik91

2012-06-22, 11:36
55 osobom na sadisticu sie podoba wiec :idzwch*j: