18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwiezdne wojny po polsku

blacha89 • 2010-02-16, 16:41
Gwiezdne wojny Made in Poland
Najpierw x minut filmu, który chyba nie powstał ;)


i "oficjalny" zwiastun


asdas

2010-02-16, 18:24
film od xxx lat jest w fazie produkcji także może w końcu się pojawi

LOADING...

2010-02-16, 19:25
To drugie to nie zwiastun tylko film krótkometrażowy zrobiony jakies 8 czy 10 lat temu, jak na tamte czasy to byl rewelacyjny, wiekszosc efektow to 3DSMAX, a to pierwsze to jakas kupa wysrana z dupy :evil: Ludzie chcieli cos podrobic lecz im nie wyszlo :) Powodzenia w kolejnych wysranych animacjach ...

errortheory

2010-02-16, 21:12
Tak BTW. drugi filmik NIE JEST zwiastunem pierwszego, ale kto by się tam interesował...

robson88gtw

2010-02-17, 07:16
Pierwszy filmik nie jest "wysrany z dupy" tylko został nagrany podczas konwentu fantasy w Krakowie pare lat temu przez jego uczestników podczas warsztatów filmowych prowadzonych przez Staszka Monderka (z Poznania). Film który powstaje z jego inicjatywy już od kilku lat, ma mieć tytuł "Gwiazdy w Czerni" i będzie swobodną parodią Gwiezdnych Wojen. Staszek sam uzbierał środki na ten film jest też reżyserem oraz producentem, zasiada rónież za kamerą oraz odpowiada za efekty spcjalne. Na codzień produkuje rekamy telewizyjne oraz teledyski. Jego oficjalna strona na której można obejrzeć jego filmiki to : http://stars-in-black.pl/
A tak btw jak ty Lukas 360 potrafisz srać takimi filmikami to wróże tobie świetlaną przyszłość w kinematografii bo chyba nie zdajesz sobie sprawy ile pracy taki wysrany filmik kosztuje, a jak fakt żę jesteś beznadziejnie pozbawiony poczucia humoru lepiej przemilczeć.

LOADING...

2010-02-17, 08:13
robson88gtw napisał/a:

Pierwszy filmik nie jest "wysrany z dupy" tylko został nagrany podczas konwentu fantasy w Krakowie pare lat temu przez jego uczestników podczas warsztatów filmowych prowadzonych przez Staszka Monderka (z Poznania). Film który powstaje z jego inicjatywy już od kilku lat, ma mieć tytuł "Gwiazdy w Czerni" i będzie swobodną parodią Gwiezdnych Wojen. Staszek sam uzbierał środki na ten film jest też reżyserem oraz producentem, zasiada rónież za kamerą oraz odpowiada za efekty spcjalne. Na codzień produkuje rekamy telewizyjne oraz teledyski. Jego oficjalna strona na której można obejrzeć jego filmiki to : http://stars-in-black.pl/
A tak btw jak ty Lukas 360 potrafisz srać takimi filmikami to wróże tobie świetlaną przyszłość w kinematografii bo chyba nie zdajesz sobie sprawy ile pracy taki wysrany filmik kosztuje, a jak fakt żę jesteś beznadziejnie pozbawiony poczucia humoru lepiej przemilczeć.



Stan przed lustrem i zadaj sobie pytanie czy przypadkiem to ty nie jesteś beznadziejnie pozbawiony poczucia humoru ... Stars-in-black nagrywali w studio, tamto cos na konwencie - www.youtube.pl tu dzieci na poczekaniu kreca lepszejsze i duzo smieszniejsze filmiki ... Ciekawe ile Bułgarski Pościkkkk kręcili ? 100 lat ?
Skoro bronisz czegos co jest zj***ne i do tego krecone pare lat to nie dziwie sie ze polska kinematografia rozwija sie w takim tempie. PA :P

BTW Tomasz Bagiński przy nich to szef wszystkich szefów, król wszystkich królów :)

robson88gtw

2010-02-17, 16:42
Lukas 360 chyba się odrobine nie zrozumieliśmy. Ja właśnie broniłem tego pierwszego filmiku kręconego na konwencie. Jeśli cie żle zrozumiałem to sorry. Wiem jak powstawał ten konwentowy filmik bo sam na tym konwencie byłem a kumpel w nim grał :) Zresztą jak sam powiedziałęś scenariusz powstawał na bierząco a film został nakręcony w jeden dzień. Dla wszystkich to była tylko zabawa. Co do Stars in Black pewnie masz racje że hollywodzki film to nie będzie ale sam fakt że koleś ma zacięcie żeby samemy się podjąć wyzwania nakręcenia filmu, samemu go finansując... Dla mnie kolesiowi należą się gratulacje.