18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwiazdy walczą z najmanem

elvese1 • 2012-04-27, 23:31
Tuż po walce najmana, następny pojedynek z gracjanem roztockim, trzymam kciuki.

.:...........:.

2012-04-28, 12:37
SNk napisał/a:

ibisza brakuje



Nie, nadal żyje. ;-)

Nap_Limak

2012-04-28, 12:43
Linekk napisał/a:

Nie, nadal żyje. ;-)


Fan Krzyśka? :wtf:

Rudy47

2012-04-28, 12:44
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

A mnie tam szkoda Najmana, bo rzygać mi się chce jak ocipiałe społeczeństwo jara się kolejnym nafaszerowanym sterydami debilem, którego będą wywyższać jako nową gwiazdę MMA.


a mnie szkoda ludzi, którzy wypominają kulturystom doping. Bez kitu sam się kozaku "nafaszeruj sterydami" i osiągnij chociaż w połowie forme jaką ma Robert to wtedy pogadamy.
Co do walki to śmiech, mam nadzieję, że Robert da sobie spokój z MMA i weźmie się za kulturystykę a co do Najmana to ja bym sobie jeszcze obejrzał parę razy jak dostaje wpie**ol :D

salve789

2012-04-28, 12:47
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

A mnie tam szkoda Najmana, bo rzygać mi się chce jak ocipiałe społeczeństwo jara się kolejnym nafaszerowanym sterydami debilem, którego będą wywyższać jako nową gwiazdę MMA.


nie chodzi o to ze ktos jest teraz nowa gwiazga i wszyscy beda kochaj jego bajcepsy.... chodzi o bycie p*zda jak sportowie i bycie p*zda jak facet... a Pan Najman taki jest...
showman a nie sportowiec...

SuperPablo

2012-04-28, 12:47
SNk napisał/a:

ibisza brakuje



Krzysio jest w lewym dolnym rogu, tylko jakis stary na tym zdjeciu, ciezko poznac :mrgreen:

EdmundKemper

2012-04-28, 12:53
salve789 napisał/a:


nie chodzi o to ze ktos jest teraz nowa gwiazga i wszyscy beda kochaj jego bajcepsy.... chodzi o bycie p*zda jak sportowie i bycie p*zda jak facet... a Pan Najman taki jest...
showman a nie sportowiec...



To po co zwracać na niego uwagę ? Mnie tam nie obchodzi i przynajmniej nie denerwuje się przez niego.

robcio120

2012-04-28, 12:55
brakuje Maćka z klanu

Nap_Limak

2012-04-28, 13:07
robcio120 napisał/a:

brakuje Maćka z klanu




fr...........07

2012-04-28, 13:20
Panie (z ku*asami) oraz Panowie, przecież walka Najmana z Kasią "Chowam się działce" Waśniewską byłaby największym kasowym wydarzeniem tego roku. Może Najman zmieni jeszcze zdanie... :-P

Najtroad

2012-04-28, 13:25
Czekam niecierpliwie na następny krok Marcina: "Jeżeli przegram z Gracjanem już nigdy nie stanę w oktagonie" :,/

EdmundKemper

2012-04-28, 15:06
Rudy47 napisał/a:


a mnie szkoda ludzi, którzy wypominają kulturystom doping. Bez kitu sam się kozaku "nafaszeruj sterydami" i osiągnij chociaż w połowie forme jaką ma Robert to wtedy pogadamy.
Co do walki to śmiech, mam nadzieję, że Robert da sobie spokój z MMA i weźmie się za kulturystykę a co do Najmana to ja bym sobie jeszcze obejrzał parę razy jak dostaje wpie**ol :D



No i pewnie jakbym chciał być taki jak on to bym to zrobił. Tylko wolę osiągnąć chociażby minimalny dla mnie sukces bez wspomagaczy.

spiepszaj_dzbanie

2012-04-28, 15:34
Fatalnie napisał/a:

ale k***a 9/10 śmiejących się z Najmana dostałoby od niego wpie**ol.


Weź nie pie**ol, jeżeli mówimy o zawodnikach... Najman to nie zawodnik. Makłowicz rozj***łby go marchewką.

McLisak

2012-04-28, 17:06
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

A mnie tam szkoda Najmana, bo rzygać mi się chce jak ocipiałe społeczeństwo jara się kolejnym nafaszerowanym sterydami debilem, którego będą wywyższać jako nową gwiazdę MMA.



Zacznijmy od tego, że to nie była walka MMA, tylko bijatyka. Burneika nastukał Najmanowi i tyle.
Nikt nie będzie wywyższał koksa jako nową gwiazdę MMA, bo on sam powiedział w oktagonie, że to była dla niego tylko zabawa, to nie jest sport dla niego i to była jednorazowa przygoda, co więcej jedynym przygotowaniem do tej bijatyki była strata wagi. Tak, staję w obronie stejka, bo to sympatyczny człowiek. Nie ma może doktoratu, ale nie jest też debilem, bez przesady. Może nawet jechać na sterydach i co z tego? Taki zawód sobie wybrał i się tego trzyma, nie widzę w tym problemu, żadnego...
Co do "El feromonu". Najman sam sobie zapracował na swój wizerunek. Przegrał, w porządku, bo z porażką każdy sportowiec musi się liczyć. Ale nie pojmuję tego co on odpie**olił przed i po walce. Co to w ogóle było? On siebie nazywa sportowcem? Porażka. Żałuję, na prawdę żałuję, że nie mogło mnie wczoraj być w Spodku i krzyczeć z publiką "Wypie**alaj!"

CountPerun

2012-04-28, 17:12
Koksowi się oberwały uda?

Lucifers Ass

2012-04-28, 20:53
GameBoy1990 napisał/a:



Bo widzisz, najman to taki czlowiek ktory ma wyj***ne na to ze cala Polska sie z niego smieje. Myslisz ze po co daja mu takich rywali? On doskonale wie ze nie ma szans. Ja sam z checia bym wyszedl na mate z pudzianem gdyby dawali mi taka kase. Nie kazdy o tym wie, ale np. sponsor najmana zapytany dlaczego sponsoruje go skoro jest tak cienki odpowiedzial bez namyslu ze nie musi wygrywac. Ma tylko walczyc. Za chwile bedzie mial walke z Gołota (oczywiscie szanuje tego boksera, nie mam zamiaru go tutaj osmieszyc) i znowu kasa wpadnie a w mediach bedzie glosno ze z Andrzejem ma szanse, bo to juz dziadek. Gołota go pie**olnie, ten poklepie w mate i kasiora na porszaka wpadnie.



Przecież tak samo było z Gołotą co wrócił na ring by walczyć z Adamkiem, przegrał ale kasa wpadła i to porządna.