18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwardia Holandia - Emigranci Tęsknią

H4NNIB4L • 2013-01-05, 00:02
Sami oceńcie:

oldsoul166

2013-01-05, 00:22
Gdyby się patałachy uczyły to mogły by zostać tutaj, a że się nie chciało to niech teraz patriotów nie grają. Teraz tacy mądrzy bo bieda zajrzała w oczy, a w gimnazjum jaranie i chlanie było. Dresik, skóry, wielki krzyż na klacie ? Dziękuje za takich polaczków. Mówcie co chcecie ale Polska jest jak dziecko z downem, takie się urodziło i takie trzeba kochać zamiast sp***alać jak ciota.

edit: Skoro każdy z nich mówi że wyjechali, żeby im się lepiej żyło to po co narzekają skoro tam im lepiej ? I to nie POLSKA zmuszała ich do wyjazdu tylko ich puste bandyckie łby. Tu da się żyć bez kombinowania i to na spoko poziomie ( chociaż i tak politycy robią syf). Ale nie zmienia to faktu, że ludzie pokazani na filmie to wygodniccy i pojechali tam tylko jarać. Pewnie tu w kraju mieli problemy z prawem jak się słyszy " w Polsce musiałem kombinować"

JcS

2013-01-05, 00:32
Brawo dla Donalda. Nie zrobił z Polski drugiej Irlandii, więc patałachy dalej muszą uciekać z tego kraju, żeby godnie żyć.
A tak na poważnie, to ... coś w tym jest. Nie wiem, czy były już jakieś poważne badania na ten temat, ale szacuję, że 75% emigracji z ostatnich ok 10lat, to pokolenie JP 100% i innych niewykształconych ludzi z IQ<100

Crossblade

2013-01-05, 00:39
oldsoul..poniekad Stary masz racje...ale z drugiej stronu zauwaz, że My POLACY jestemy nauczeni brać na klate to co daje nam nasz kraj..czyli 450pln zasiłku jak Cię wyjebią z pracy...a na zachodzie w tej sytuacji utrzymasz za zasiłek siebie i swoją rodzinę opłacając rachunki i podstawowe potrzeby....pozatym bardzo sznuje tych, którzy mieli odwagę wyjechac i zacząć wszystko na obczyźnie...bo jakby nie patrzyć...nie jestes u siebie i zawsze będziesz tam obcy...JcS rzucasz całą winę na Donalda...oczywiście k***a że to jego ch*ja wina i całego tego zj***nego rzadu z darmozjadami z Wiejskiej w warszafce !!!

lupusborealis

2013-01-05, 00:41
up@ pocieszaj się tak dalej.... najpierw zbadaj swoje ajkiu a potem o innych wyrokuj.

heh to było do JcS@

buenos111

2013-01-05, 00:42
pie**olicie bo mieszkanie macie po babci ,za prawko zapłaciła wam mama, auto zasponsorwał tata .No i prace załatwił wujek z ciocią .Mi się podoba piwko.

oldsoul166

2013-01-05, 00:45
Crossblade napisał/a:

oldsoul..poniekad Stary masz racje...ale z drugiej stronu zauwaz, że My POLACY jestemy nauczeni brać na klate to co daje nam nasz kraj..czyli 450pln zasiłku jak Cię wyjebią z pracy...a na zachodzie w tej sytuacji utrzymasz za zasiłek siebie i swoją rodzinę opłacając rachunki i podstawowe potrzeby....pozatym bardzo sznuje tych, którzy mieli odwagę wyjechac i zacząć wszystko na obczyźnie...bo jakby nie patrzyć...nie jestes u siebie i zawsze będziesz tam obcy...JcS rzucasz całą winę na Donalda...oczywiście k***a że to jego ch*ja wina i całego tego zj***nego rzadu z darmozjadami z Wiejskiej w warszafce !!!



No i właśnie pojechali tam tylko dlatego, żeby robić to samo co tu a dostawać lepszy socjal. Bo bez opiekuńczego państwa te jednostki wyginęły by w sposób naturalny ( o ile wcześniej po porodzie nie zostały by zrzucone ze skarpy), ale tu nie Sparta.

Znam osobiście kilku ludzi, którzy poważnie pojechali tam zarobić na rodziny, to starsi goście już w wieku po produkcyjnym raczej. Ale oni nie rapują w koszulkach HWPD, że w Polsce jest do h*ja i trzeba stąd wypie**alać, ale oczywiście nazwą siebie patriocinami.


Goście sie wypowiadają, że Polska jest do dupy i wszystko ich tu wk***ia= patriotyzm ?

Mi się wydaje, że to jest po prostu prostacka hipokryzja i roszczeniowe nastawienie do świata " Polska tylko bierze a nic nie daje" - a Ty dresie jeden z drugim z tego filmu co dałeś Polsce ?

JcS

2013-01-05, 00:46
@Crossblade
Nie zrozumiałeś mnie. Ja nie zrzucam winy na Donka, że tępaki pojechały pobierać wyższe zasiłki za granicami Polski - ja mu przypisuję tą zasługę :-P

@buenos111
To ja omijam Wałbrzych, jak tak u Ciebie jest. Dziękuję za ostrzeżenie.

kroplowa

2013-01-05, 00:54
@oldsoul166

Po Twoim doświadczonym życiowo komencie można wywnioskować, że jesteś j***nym gimbusem. Prawda jest taka, że jak już skończyć gimnazjum, rodzice opłacą Ci inne szkoły, zdobędziesz te zasrane wykształcenie to będziesz mógł je sobie w dupę wsadzić. Zostaniesz zmuszony zarabiać na siebie, bo chyba nie chcesz być na wiecznym maminsynkiem. Znajdziesz pracę w macmac'u za Euro 25 Centa za godzinę, i to jak będziesz miał wykształcenie..

Ogólnie Twój post jest tak ociekający gimbusiarnią, że nie będę marnował więcej czasu na skomentowanie tego. Dorośniesz to zobaczysz.

*************

Co do filmiku. Jest w tym sama prawda. Sam mam 21 lat i JUŻ jestem emigrantem.. Wiem co czują mówiąc, że czekają na zmianę i myślę, że każdy emigrant tak ma. Najlepiej byłoby dać sobie wmówić, że nie ma do czego wracać, ale tak się nie da. To Polska jest moją Ojczyzną i tam chciałbym budować lepsze jutro. Irlandia to nie mój dom, poza tym brzydka pogoda cały czas, desperacka taka.

Z treścią zgadzam się w 99%, nie cierpię jak Polak mówi, że Polska jest syfem!! To nie Polska jest syfem, tylko ten pie**olony rząd, te j***ne sk***ysyńskie komuchy, które sukcesywnie wyludniają nasz kraj z młodzieży i nie tylko.

wiesiors4

2013-01-05, 00:58
oldsoul166 napisał/a:

Gdyby się patałachy uczyły to mogły by zostać tutaj, a że się nie chciało to niech teraz patriotów nie grają. Teraz tacy mądrzy bo bieda zajrzała w oczy, a w gimnazjum jaranie i chlanie było. Dresik, skóry, wielki krzyż na klacie ? Dziękuje za takich polaczków. Mówcie co chcecie ale Polska jest jak dziecko z downem, takie się urodziło i takie trzeba kochać zamiast sp***alać jak ciota.


ch*ja wiesz. Albo jeszcze się kształcisz, albo tatuś załatwi robotę. Ja mam zdane ładnie maturki i egzamin zawodowy bez problemu, a pracy od 2 lat nie mogę znaleźć (oprócz śmieciowych robót typu ulotki za 5.5/h). Większość znajomych ze średniej też nie ma roboty a jak mają to po znajomości więc wnp. Sam myślę o emigracji jak patrzę co tu się dzieje i nie mówię tylko o braku pracy, ale o tym jak naród staje się coraz bardziej poj***ny. Serio już wolę użerać się z allahami niż z przygłupami wyzywającymi się nawzajem od pisowców i lemingów. Wszędzie coraz więcej dresów, w kraju coraz większa biurokracja, komuchy jak były tak są, fotoradary uprzykrzają nam życie a za swoją pensję jesteś w stanie kupić 500 litrów benzyny. Holender 3 razy więcej, Duńczyk 4 razy a Luksemburczyk 5 razy więcej. Banda j***nych lewaków trzyma się na swoich stanowiskach. Wolne media nie istnieją, a patriota to dla wielu teraz faszysta, bo tak im mówią w telewizji. Żydzi wykupują polskie ziemie za bezcen o czym mówią otwarcie. Nie podoba Ci się to? Jesteś antysemitą. Nie wierzysz w raport millera? Jesteś oszołomem, moherem, katolem i pisowcem.
SERIO, k***A MAM JUŻ TEGO DOŚĆ!

Pater patriae

2013-01-05, 00:59
kroplowa, krata piwa Ci się należy, bo już myślałem, że padnę czytając pierwsze komentarze.

PS. ale do Polski i tak za kilka lat wrócisz, muslimy nie są zbyt tolerancyjne dla "białasów".
Pozdrawiam.

Wdr

2013-01-05, 01:01
oldsoul166 pie**olisz pie**olisz i to rubaśnie jak rubens w swoich dziełach! mam od groma znajomych po studiach magistry inz itp konkretne kierunki itp a pracy nie potrafią złapać bo ten kraj jest chorym systemem a jeśli nawet ma prace to po to sie uczył aby dostać 1800zł? oldsoul166 jesteś k***a z rocznika 93 więc co Ty k***a możesz wiedzieć o życiu pewnie siedzisz u rodziców i pitolisz mama zapłaci za rachunek za neta kupi buty bluze gówno wiesz a się wypowiadasz bo w tym kraju wszyscy jesteśmy kombinatorami łamiącymi prawo no ale jak się jest z rocznika 93 to można pie**olić zresztą pie**olę nie będę się wdawał w gadki z jakimś licealistą któremu pewnie rodzice za wszystko płacą ema!

buenos111

2013-01-05, 01:04
JcS omijaj Wałbrzych bo sadząc po tym że żyjesz na garnuszku mamusi nie wyszedł byś w W-CH do sklepu.Dziękuję dobranoc.

JcS

2013-01-05, 01:15
Buenos111 przykro mi, że tak Cię życie doświadczyło. Przepraszam, że zacząłem nieprzyjemny temat. Śpij dobrze. Dobranoc

Wdr

2013-01-05, 01:18
JcS i co z tego że JP to nadal Polak/Polka ma prawo do godnego życia w własnym Kraju a nie musi sp***alać za granice po to tylko aby zarabiać chory system chce abyś dzielił własnych Rodaków i właśnie to robisz zamiast dzielić zacznij łączyć a zobaczysz wielkie zmiany!