18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Guangxi Beihaińczyk wjeżdża do zapadliska

fantastico • 2017-08-18, 12:39
Dzisiaj jechałem do pracy. Ruch jak zwykle umiarkowany z racji niebycia w mieście studentów więc mijam kolejne ulice, staję na kolejnych światłach i w pewnym momencie mijam robotników w pocie czoła łatających ubytki w asfalcie. Myślę sobie, co za przypał w upale tak harować. I nagle jeden z nich z sympatią do mnie pomachał, najpewniej czując empatycznie moje rozterki. Odmachałem mu, żeby też miał coś z życia. Na filmie do dziury chwilę wcześniej powstałej wjeżdża skuter pochłonięty niczym kanapka rozległą jamą ustną.


Argeusz

2017-08-18, 12:42
Zawsze czytam te opisy :D
A motop*zda głupia niesamowicie.

flaszka

2017-08-18, 13:12
tak wyglada stawianie garazy odziemnych

Toolpa

2017-08-18, 13:38
Ty do pracy? Jak ch*j. O każdej porze dnia i nocy wrzucasz tutaj filmiki z ch*jowymi gówno wartymi opisami. Nie żebym narzekał, bo opisów po prostu nie czytam. Filmiki często doceniam.

fantastico

2017-08-18, 14:35
Toolpa napisał/a:

Ty do pracy? Jak ch*j. O każdej porze dnia i nocy wrzucasz tutaj filmiki z ch*jowymi gówno wartymi opisami. Nie żebym narzekał, bo opisów po prostu nie czytam. Filmiki często doceniam.



Trzeba mieć odpowiednią pracę ;]

Pikdzik

2017-08-18, 22:15
jak on tego k***a nie zauwazyl?

józekdeluxe

2017-08-18, 22:16
@Toolpa Są lepsi, których podejrzewam o permanentne bezrobocie. Nie będę wymieniał z nicku. Najlepsze jest to, że to oni mają najwięcej porad dla zwykłych śmiertelników sami utrzymując się z dochodów opiekuna prawnego.

balnisk

2017-08-19, 04:29
Pewnie myślał, że jakieś h*jki namalowały w nocy :mrgreen:

Ma...........gw

2017-08-19, 20:06
józekdeluxe napisał/a:

@Toolpa Są lepsi, których podejrzewam o permanentne bezrobocie. Nie będę wymieniał z nicku. Najlepsze jest to, że to oni mają najwięcej porad dla zwykłych śmiertelników sami utrzymując się z dochodów opiekuna prawnego.



Nie sądzę, że są na bezrobociu. Mają po prostu ludzi pod sobą, którzy dla nich pracują. Kasa i czas wolny się zgadza. Trzeba mieć łeb i szczęście, żeby się dobrze w życiu ustawić. Pracuj mądrze a nie dużo. Elo :mikolaj:

TytanowyRosomak

2017-08-21, 00:04
józekdeluxe napisał/a:

@Toolpa Są lepsi, których podejrzewam o permanentne bezrobocie. Nie będę wymieniał z nicku. Najlepsze jest to, że to oni mają najwięcej porad dla zwykłych śmiertelników sami utrzymując się z dochodów opiekuna prawnego.



Na bezrobociu to byłoby mi szkoda nawet sekundy czasu by tu wbić :)