18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GTA V

marten4 • 2014-02-22, 11:00
Mój nastoletni syn grał dzisiaj w GTA V. Trochę przeraziła mnie ta cała przemoc i ilość przekleństw. Tylko spytałem czy odrobił już zadanie domowe.

jesc

2014-02-23, 12:29
Moj synek ma 5 lat i gra w gta 4. a najlepsze to kumpla dwie siostrzenice jakos 11 i 7 lat napie**alaja ostro tez w gta 4. i moj syn i tamte dziewczynki sa bardzo grzecznymi dziecmi

headshot666

2014-02-23, 12:31
@marten4,

Masz 25 lat i nastoletniego syna ??
Czyli zalałeś formę ponad normę w wieku 14 lat ?

marten4

2014-02-23, 14:28
@headshot666,

bo przecież wszystko co się umieszcza w internecie jest prawdą...

erg0

2014-02-23, 15:32
@up
Ba! Każdy dowcip opowiadany w pierwszej osobie jest historią wziętą z życia autora!

Berghest

2014-02-23, 15:52
Miałbym k***a prośbę. NIE potrzebnie wpie**alają się tutaj osoby które uciekły za granice :)
Chodzi mi o ludzi którzy zostawili swoich kolegów, znajomych i nas wszystkich żeby żyć sobie lepiej. Rozumiem że się wam udało, nie będę nazywał was tchórzami lecz moglibyście nam teraz wszystkim nie pluć w twarz ? Nie obrażać nas ? Nam tu jest wystarczająco ciężko a wy nas jeszcze k***a cwe*e j***ne dołujecie. Wylogujcie się z POLSKICH stron bo już nie jesteście jednymi z nas.. Prawdziwi POLACY i rówieśnicy się nie obrażają. Apel do wszystkich którzy napiszą jeszcze jedno złe słowo o nas ludziach żyjących tutaj, sp***alajcie na strony internetowe z końcówką (.uk/.de) tam gdzie gadają nie po Polsku i gdzie polaków takich jak wy jest sporo. Nara

In...........or

2014-02-23, 17:09
@up ty k***a mistrzu wiesz kto jest prawdziwym polakiem a kto nie. j***ny cebulaku

po drugie w ogole o ch*j ci chodzi? Polska jest świetna jako kraj, ale nie do życia jesli chodzi o ekonomiczne aspekty zycia. pie**olenie ze tu sie ma znajomych itp. jest niczym innym jak wymowka w stylu "aaa nie chce mi sie ruszac dupy, poznawac niczego nowego, ani nowych ludzi". Po prostu ludzie sie boja. Tam k***a znajomych nie poznasz? Nie mozesz zaprosic kumpla do siebie?

Podsumowując, to że ktoś chce zyc godnie i nie dawac sie r*chac w dupe innym(w tym panstwu), i z tego powodu wyjezdza nie oznacza ze sie nie jest Polakiem.

Aczkolwiek jesli chodzi ci o Polaków ktorzy nie przyznaja sie ze sa z Polski to tak, ch*j im w dupe.

Da...........er

2014-02-23, 17:38
Komentarz mojej dziewczyny bezcenny: weź to k***a przewiń dalej, bo tu wszyscy ból dupy mają.

guciaszek

2014-02-23, 18:21
Berghest - wyczuwam bardzo intensywny ból dupy. Powiem Ci tak - jeśli ktoś wyjeżdża za granicę, a potem obraża Polaków w Polsce - co robić? Proste. Nie schodzić do jego poziomu!

Wyjazd za granicę nie jest szczytem radości, za granicą jest ciężko, Polacy często są traktowani jak gnój lub gorzej. A wszystko tylko dlatego, że większość Polaków za granicą to największe buractwo, jakie może się trafić. I przez pryzmat tego buractwa jest oceniana cała reszta. I ch*j Ci do tego, że ktoś mieszkający za granicą wchodzi na polskie strony. Idź lepiej do apteki po maść, użyj jej i pogódź się z tym, że życie jest ciężkie! I trzeba sobie jakoś radzić.

Ra...........py

2014-02-24, 01:11
Post o dziecku grającym w GTA V a w postach kłótnia o to kto jest prawdziwym Polakiem, kocham Sadistic.pl