18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GTA V na żywo - typ rozwala wszystko jak leci

omfg113 • 2013-11-07, 01:14
Co tu dużo mówić, jedynka - zderzenie, wsteczny - zderzenie i tak w kółko

Polak88

2013-11-07, 12:46
Nikogo nie rozjechała żadnej gwiazdki nie będzie ;/


Mogła zaj***ć ich wszystkich i kilku policjantów,żeby czołgami ją ganiali i wojsko itd

An...........or

2013-11-07, 12:58
karinawaw napisał/a:

Staruch napieprzał w szybę, kobietka się wystraszyła i narobiła więcej szkód. Gdyby staruch jej nie wystraszył to by obyło się bez problemów.


Jak ta "kobietka" nie potrafi jeździć to po h*j w ogóle wsiada za kółko? Kierowca musi zachować zimną krew cokolwiek by się nie działo, a nie panikować i rozwalać auta bogu ducha winnym ludziom. Celował do niej z pistoletu czy co,że tak sp***alała?
A tak nawiasem mówiąc jakby mi ktoś auto uszkodził to pewnie też miałbym ochotę dać w ryj takiemu tępakowi. Bo auto staję się powypadkowe, stoi u mechanika a ty się szarpiesz o odszkodowanie.
A dlaczego? Bo jakaś tępa p*zda dostała prawko za wypolerowanie lancy.

actionbronson

2013-11-07, 13:05
@ Antalor
Weź synku trochę ochłoń. Nie od dziś wiadomo że najniebezpieczniejszymi sk***ielami na drodze są taksówkarze. A ten stary ciapaty złotówa za machanie pałką/maczetą i wybicie okna powinien dostać spczystego ch*ja między beżowe poślady. Wystraszył kobitę i tyle - jego wina.

An...........or

2013-11-07, 13:13
actionbronson napisał/a:

@ Antalor
Weź synku trochę ochłoń. Nie od dziś wiadomo że najniebezpieczniejszymi sk***ielami na drodze są taksówkarze. A ten stary ciapaty złotówa za machanie pałką/maczetą i wybicie okna powinien dostać spczystego ch*ja między beżowe poślady. Wystraszył kobitę i tyle - jego wina.


Per "synku" to sobie możesz mówić do kolegi jak sami w sypialni jesteście, mnie w swoje fantazje nie mieszaj :)
A to,że taksiarze to panda pojebów to wie każdy, tylko z jakiej paki ma to usprawiedliwiać taką cipę i to,że innym uszkodziła auta? Jak ktoś w ciebie przywali na drodze to zrozumiesz co mam na myśli. No chyba,że jesteś z tych co jak mają ciężką sytuację na drodze to puszczają kierownicę, zamykają oczy i boże dopomóż.

actionbronson

2013-11-07, 13:49
@Antalor
Z prawnego punktu widzenia przestraszony kierowca mógł uciekać, nawet rozpychając inne auta by odeprzeć/uniknąć ataku frajera z bronią w ręku.
A ty pisząc o polerowaniu lancy i tępych c**ach pokazujesz że jedyną relację jaką miałeś to ze swoją 20-letnią beemwu. Później widać takich kozaczków - prawiczków na okolicznych drzewach. Przecież masz jaja jak berety i jesteś miszczem kierownicy z 20-letnim sażem w need for speed.

SpirytusSalicylowy

2013-11-07, 14:17
Tak właściwie to nie mam pojęcia co chciał zrobić kierowca :roll:

Dezeus

2013-11-07, 14:28
Łukaszenko dorabia na taksówce ? :P

LuxOFF

2013-11-07, 14:39
@actionbronson zauważ, że kobieta/facet w samochodzie próbował uciec więc co się k***a dziwisz, że taksówkarz się wkurzył i zaj***ł. Jakby spokojnie poczekał na miejscu to by się nic nie stało.

LiquidKaczor

2013-11-07, 14:42
Rafixo bo i taksówki i radiowozy to najczęściej Fordy Crown Victoria albo Chevrolety Impala, dlatego wyglądają podobnie.
Też przez pierwszą chwilę myślałem, że zaj***ł w radiolke

Psilocke

2013-11-07, 16:36
k***a czy tylko ja słyszałem, że koleś z taksówki chce żeby pokazał/a ubezpieczenie a to to sp***ala?
Też bym jakiegoś kija wyjął na takiego fiuta, więc nie pie**olcie o straszeniu kierowcy.

bisfhcrew

2013-11-07, 17:34
goniłbym tego pajaca i rozj***ł go na najbliższym słupie.