18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GTA i Wirtualna rzeczywistość...

Mr.Drwalu • 2013-12-02, 15:47


Czy taka czeka nas przyszłość w grach?

Na tym filmie można zobaczyć autora tego wynalazku w GTA 4 VR (Virtual Reality) z Oculus Rift i Mote Wii. ;)


Murekkk

2013-12-03, 01:02
Z tego co czytałem to Oculusa chcą zrobić tak taniego jak tylko będzie to możliwe, ma być on dostępny do jak największego grona odbiorców, za to licencje na wpuszczenie Oculusa do gry będą drogie.

konował

2013-12-03, 02:11
A mi sie to w k***e podoba w koncu cos nowego. A nie nowe myszki czy pady ktore moga zastapic wibrator.

Dobrutro

2013-12-03, 05:48
Nie po to gram w gry, żeby się wysilać na takim czymś. :D

skin88

2013-12-03, 14:20
A mi się to zajebiście podoba, powiem szczerze że sam myślałem nad stworzeniem czegoś takiego już kilka lat wcześniej, i uwierzcie że zajebiście podobnie do tego sobie to wyobrażałem, nie ma nic fajniejszego niż być po prostu w centrum wydarzeń, aktywna forma rozrywki to jest to co wyciągnie świat z otyłości i lenistwa, ktoś wcześniej napisał że mógłby powstać duży problem ze wzrostem agresji u młodszych graczy, a ja myślę że po prostu byłyby gry też takie jak fifa czy inne w które bez problemu mogli by grac i młodsi przedstawiciele naszego gatunku, a z kolei gry typu gta faktycznie musiały by być od 18 roku życia i oczywiście powinno być to przestrzegane (oczywiście mam tu na myśli szczególnie gry w systemie jaki możemy zaobserwować powyżej w temacie) a co do obecnych gier, sam przeszedłem postala 2 w wieku 10 lat i jakoś żyje więc myślę że gry dostępne obecnie na konsole, pc itd, są nie groźne, nawet dla tych młodszych,
sumując, jestem za.

konował

2013-12-03, 15:05
skin88 napisał/a:

A mi się to zajebiście podoba, powiem szczerze że sam myślałem nad stworzeniem czegoś takiego już kilka lat wcześniej, i uwierzcie że zajebiście podobnie do tego sobie to wyobrażałem, nie ma nic fajniejszego niż być po prostu w centrum wydarzeń, aktywna forma rozrywki to jest to co wyciągnie świat z otyłości i lenistwa, ktoś wcześniej napisał że mógłby powstać duży problem ze wzrostem agresji u młodszych graczy, a ja myślę że po prostu byłyby gry też takie jak fifa czy inne w które bez problemu mogli by grac i młodsi przedstawiciele naszego gatunku, a z kolei gry typu gta faktycznie musiały by być od 18 roku życia i oczywiście powinno być to przestrzegane (oczywiście mam tu na myśli szczególnie gry w systemie jaki możemy zaobserwować powyżej w temacie) a co do obecnych gier, sam przeszedłem postala 2 w wieku 10 lat i jakoś żyje więc myślę że gry dostępne obecnie na konsole, pc itd, są nie groźne, nawet dla tych młodszych,
sumując, jestem za.



Nie mówiąc jak by się w zajebiście w tym grało np w Thief'a nawet w jedynkę czy Amnesię. Kierownice w wyścigach to nie zastąpi i pewnie jest też w ch*j nie wygodne. Ale takie strzelanki to k***a miodzik. Mam nadzieje że za 30-40 lat będzie to normą. Tak jak teraz normą jest to że prawię każdy ma komputer i tel. To urządzenie ma przyszłość jak sk***ysyn. Wiadomo że nie od razu Rzym zbudowano, ale trzeba pamiętać że komputer 50 lat temu rozmiarami przypominał autobus.

Shadownik

2013-12-03, 16:00
może grubym "noł lajfom" w końcu udały by się zrzucić parę kilo dzięki temu ...

lion1543

2013-12-03, 16:49
tataPszemka napisał/a:

ja pie**ole, który grubas z lola się w to zmieści :D




Kolega sobie wpisze w google "fnatic" albo "gambit gaming" i zobaczy a następnie będzie komentował.

Kai0

2013-12-03, 19:27
Podziwiam ludzi, którzy rozkminiają takie wynalazki ! Piwko :D