18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzyby

MichaU • 2013-09-16, 21:36
Mój kumpel i ja zgubiliśmy się w lesie i błądziliśmy przez 3 dni. Przeżyliśmy bo jedliśmy grzyby. Zabawne, bo właśnie przez to się zgubiliśmy.

 

freaky

2013-09-18, 20:04
Turiin napisał/a:

Łysiczki nie rosną w lesie.


W takim razie nic nie żarli i może stąd te halucynacje :roll:
:idzwch*j:

urotsukidoji

2013-09-18, 20:28
Gdyby ktoś z sadoli chciał wyhodować swoje grzybki, polecam: http://fsre.nl/. W skrócie działa to tak, że wysyłacie 1 euro w kopercie i nazwę grzybków, których zarodniki chcecie. Do mnie przyszły po ok. 2 tygodniach. A potem zabieracie się do działa. Tu macie instrukcję: klik i .klik.

Przyznam, że boga nie widziałem ale pływałem łodzią podwodną i brałem prysznic z milionami pająków.

A, byłbym zapomniał. Jeszcze taki fajny "wzmacniacz" grzybiej mocy: sok z gumijagód.

zakraj8

2013-09-18, 22:57
Myślicie, że tylko łysiczki są halucynogenne... :roll:
Do kawału bardziej pasuje muchomor czerwony :D (Odpowiadam na pytania, nie, od tego się nie umiera jeśli grzyb wysuszony został) bo po łysiczkach niestety mocno tolerancja skacze i nici z tak długiego tripu.

ferdziu7

2013-09-18, 23:43
Sadol jest genialny, w komentarzach wszyscy są ekspertami od: samochodów (z wyłączeniem sadolek :) ) bicia się i narkotyków ... pewnie pominąłem wiele innych rzeczy ... ale ch*j z tym

jolmen13

2013-09-19, 13:51
@up coś w tym jest, zwykły suchar, a nagle pojawia się milion ekspertów żeby wytłumaczyć to i owo.... :idzwch*j: