18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzegorz Hinc o gwałcie i autobusach

Grzybowski • 2012-03-28, 07:37
Młody komik z Trójmiasta mówi o gwałcie i autobusach. :mrgreen:

st...........ku

2012-03-28, 16:19
@el_AdameK
nie musisz rozumieć, bo rządzący na sadisticu są gorsi od komunistów...

ci...........ki

2012-03-28, 16:33
jak dla mnie to ch*jowe. Chamsko obraża , rozumiem ze można obie zażartować, ale jego żarty są prostackie.

Grzybowski

2012-03-28, 16:43
Janusz (z domu) Sram napisał/a:

Grzybowski, założyłeś konto, żeby wypromować tutaj komika? Czy to Ty? Przyznaj się!



Oczywiście, że to ja panie Rutkowski :P kto ma mnie wypromować jeśli nie ja sam? :)

Wiochmen

2012-03-28, 17:51
Grzybowski napisał/a:

Oczywiście, że to ja panie Rutkowski kto ma mnie wypromować jeśli nie ja sam?




ile zgarniasz za wystep?

taziu

2012-03-28, 18:05
Dwa piwa i trochę oklasków. Dla mnie zbyt denne i płaskie, grono odbiorców - gimbaza - powinno być mimo wszystko zadowolone.

corusci

2012-03-28, 18:34
"Generalnie" daje rade 8-)

Grzybowski

2012-03-28, 18:59
Wiochmen napisał/a:




ile zgarniasz za wystep?



Nic a nic :) ludzie zazwyczaj nie lubią płacić za coś czego nie znają, a znajomych mam raczej skąpych :P

jasnejasne

2012-03-28, 19:03
eL_AdameK napisał/a:

I z jakiej racji jasnejasne dostał warna, jeżeli Janusz zaczął go obrażać a ten odbił piłeczkę? Za ładnie napisane wypie**alaj, bo nie rozumiem...



dokładnie, nie rozumiem tylko dlaczego dostaje warny.. to i tak dobrze, że nie usuwają mi postów jak wcześniej (dlatego właśnie Panie "sram" mam 1 post na miesiąc ;] )

dostaje ostrzeżenie za to, że obraziłem przydupasa góry? ciekawe tak tu było zawsze ;/ ehh

.:...........:.

2012-03-28, 19:05
jasnejasne napisał/a:


dostaje ostrzeżenie za to, że obraziłem przydupasa góry?



Wydaje mi się, że jednak za stosowanie pedalskich gwiazdek zamiast literek.

Millduck

2012-03-28, 19:26
Stres żre chłopaka jak rumun darowaną bułkę, ale całkiem fajne :)

hgh

2012-03-28, 20:33
Jak ten humanista chce takimi słabymi, wulgarnymi występami zaistnieć?
Z tymi bluzgami i poczuciem humoru na budowę cegły podawać.

taziu

2012-03-28, 20:36
@Up - albo studiować socjologię. :roll:

Stabilq

2012-03-28, 21:35
Piwko na zachętę i za promowanie mojej dzielnicy dresami^ ^

Din

2012-03-28, 21:43
Taki podwórkowy humor, składający się w dużej części z wulgaryzmów. Jakbym takiego rodzaju rozrywki nagle sobie zechciał, to bym poszedł na pierwsze lepsze blokowisko. Poza tym, bycie zabawnym polega na byciu nieprzewidywalnym, zaskakującym. Taki Bałtroczyk lub Andrus jak rzuci k***ą raz na ruski rok, to jest wtedy śmieszne, bo nikt się tego po nim nie spodziewa. Natomiast gdy strzela się k***ami jak z MG42, publiczność szybko się przyzwyczaja i z każdą kolejną k***ą robi się to coraz mniej śmieszne. Nie wspominając nawet o tym, że duża część publiczności nie lubi wulgaryzmów w ogóle. Praca nad dykcją na pewno by pomogła, bo zacinanie się zaraz przed końcem żartu bardziej denerwuje niż śmieszy. I na koniec czemu on się tak uczepił tego mikrofonu jak ch*ja w nocy? Chyba nie musi go cały czas trzymać skoro stoi na stojaku...?

Ale ja się tam nie znam, jestem tylko hejtującym gimbusem.

st...........ku

2012-03-28, 23:00
Niеbieski napisał/a:



Wydaje mi się, że jednak za stosowanie pedalskich gwiazdek zamiast literek.



Nie ma zakazu cenzurowania przekleństw. I nie próbuj mi nawet wrzucić linka z tematem, gdzie wszyscy z góry płaczecie o tym co powinno być dodane do regulaminu, bo jest to tylko wasze głupie pisanie/ gadanie. Nikt akceptując regulamin nie jest poinformowany o wpisach z waszego "tematu- zażalenia" więc za "pedalskie gwiazdki" nie miał nikt prawa mu bana dać. Szczerze to ludzie którzy założyli ten portal powinni się zastanowić nad tym czy taki "pseudo sadysta- ignorant" jak Ty powinien być w składzie sadistic.pl.
Dziękuje nie Pozdrawiam.

@~marnotrawna

jasnejasne napisał:
weź wyjdź wogóle. Widać właśnie jak Ty nabiłeś sobie wiekszość postów. Głupim pier****niem ;/"

a Ty dałaś mu warna za:
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

Jeżeli uważasz, że ten post był podszyty nienawiścią to Twój kolega, do którego jasnejasne pisał powinien dostawać warny za każdego posta...
A jeżeli uważasz tak jak linkk, że niepotrzebnie ocenzurował wulgaryzm, to jesteście po prostu siebie warci...