18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzegorz Braun - mówi jak jest i jak może być.

Szron • 2014-08-16, 19:39
Krótka wizyta amerykańskich strategów zaowocowała dyslokacją polskich brygad pancernych za Wisłę. Oficjalnie na defiladę św. Wojska Polskiego 15.08.2014 – którą zarządził Bronisław Komorowski razem z generałem Koziejem.




Rząd „warszawski” nie kontroluje swego terytorium…



Cytat:


Sprzedajne k***y z Wiejskiej opie**alając lachę Amerykańcom chcą Polaków wyprowadzić na front...
Kto do tej pory jeszcze tego nie zauważył jest kompletnym idiotą, ślepcem lub ignorantem.


Radbug

2014-08-16, 19:44
to jest racja,że plany obronne na wypadek ataku ze wschodu zakładają prawdziwą obronę dopiero za linią Wisły,no trochę jestem w dupie nie powiem,z racji tego,że pisze z Lubelskiego. Ale praktyczne od XX wieku nasze plany obronne zakładają opór na linii Wisła-Narew-San z 1 niewiadomą-po której stronie bedą nasze jednostki zależnie od agresora.

cholonek

2014-08-16, 19:47
@up

no niestety, żyjemy w kraju płaskim jak stół...

Maxi96

2014-08-16, 19:59
Kiedyś myślałem że tusk wypełnia wole swojego dziadka (był w ss) i rozpie**ala Polske, zadłużając ją, okradając , powodując konflikty z innymi mocarstwami...

Teraz wiem że miałem racje..... :-(

debaser

2014-08-16, 20:18
Nie piva ale vódki mu polejcie, bo dobrze gada.

Wyj***ć post-komunistycznych zdrajców i idiotów z Wiejskiej!

Ronoaro

2014-08-16, 20:20
Polski rząd zajęty jest tak bardzo lizaniem cudzych rowów, że sami zapominaja o własnej dupie. Węgrzy maja dalej jak w dupie Ukrainę(banderowskie ku*asy małorolne) i jej problemy, za 10 mld euro Rosjanie robią u nich dwa bloki elektroni atomowej, na dodatek 8 mld z tego- to kredyt Rosji na 30 lat. Za to Donek i jego kumpel Bronek sa poklepywani na każdym szczycie przez Obame, Merkel czy Barroso. Co oni jacyś niedopiszczeni są, matki ich w dzieciństwie nie chwaliły, czy co, że się tak łaszcza do każdego z zagranicy? Myślicie, że Polacy i Polska coś znaczą na arenie międzynarodowej? Nie jesteśmy godni bycia szanowanymi, skoro nie potrafimy wybrać mądrego rządu i polityków.

kolborano

2014-08-16, 20:25
I co? Zrobicie Państwo podziemne? Tyle lat widzę i słyszę ten płacz jednak żadnej mobilizacji czy organizacji nie ma. W dobie internetu dociera do nas tyle informacji, reklam, propagandy, czy ch*jowych memów, że nie jesteśmy w stanie zareagować w odpowiedni sposób na żadną z nich. Ludzie wracają z pracy, siadają do kompa lub ew. internetów pod jakąkolwiek postacią, zostawiając wszystkie swoje emocje właśnie tam. Jebną komentarz tu i tam, coś pooglądają i zasypiają. Wstają następnego dnia niewyspani, jadą do pracy... Przychodzi weekend i chyba nie muszę mówić co ludzie wolą robić. Za dobrze się żyje skoro tylko płacz w internetach. Ważna jest premiera gry bądź filmu, mecz, browarek, internety...
A z resztą, idę na browar więc j***ć to, nie ważne.