18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gry o uchodźcach

Profx5015 • 2015-09-23, 14:31
Poczuj się jak strażnik graniczny i uratuj Europę, lub wczuj się w uchodźcę i dopchaj się do socjału w Niemczech.
Polecam i pozdrawiam Piotr Fronczewski ;-)


man_of_steel

2015-09-23, 15:26
Gdzie w coś takiego można pograć?

qismo1

2015-09-23, 21:55
@up
"polaczek" co to k***a jest za słowo? Wytłumacz znaczenie tego słowa. Bo skoro sam jesteś Polakiem to obrażasz w ten sposób samego siebie. Jeden debil zaczął mówić Janusze tego, Janusze tamtego i powtarzają to jeszcze więksi debile.

kolborano

2015-09-24, 09:38
@up karmisz trolla, zdajesz sobie z tego sprawę?

MapleLeaf

2015-09-24, 11:11
@HistoriaPolskiegoRapu. A co ty, wypowiedz się obszernie, masz do Polaków w UK? Że wiodą szczęśliwe i dostatnie życie tak ciebie kole w odbyt? Polacy wyjeżdżając do UK z założenia jechali po pracę za lepsze pieniądze. Nie da się ukryć że wielu nie zna języka i wykonuje najgorszą pracę, ale ktoś to musi robić, a Brytyjczycy do tej roboty się nie garną. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale dzieci emigrantów którzy przyjechali na wyspy 10 lat temu i dawniej, kończą właśnie studia i zaczynają pierwszą pracę. Nie na zmywaku czy w Macdonaldzie, ale pracę zgodną z wykształceniem tak ot, zaraz po studiach. Bez bezpłatnych stażów czy innego wyzysku, nawet w prywatnych firmach. Nie ma nic złego w tym że Polacy lubią poimprezować, bo na drugi dzień wstają i idą do pracy. Płacą podatki i kupują dobra. Napędzają gospodarkę. Wiadomo że w takiej grupie zawsze znajdzie się kilku odbiegających od normy, którzy nie potrafili i nie będą potrafili normalnie żyć i pracować, ale kwota takich osób jest raczej skromna w skali wszystkich Polaków w UK.
Teraz weźmy się za uciśnionych tłoczących się na południowej granicy Europy. Oni nie mają zamiaru pracować. Jadą po social, bo takie są według nich prawa człowieka. Nie w głowie im ucieczka do Polski, bo jedyne co moim zdaniem w Polsce jest tak jak być powinno, to brak świadczeń socjalnych. (to znaczy są, ale na tak żenującym poziomie, że nawet nie warto o tym wspominać) Wiesz co mnie wkurza w tych uchodźcach? To że oni z założenia nie jadą do pracy. Nie mają żadnego wykształcenia, żadnych umiejętności, słowem żadnej wartości dla społeczeństwa. Z ich zajęcia nigdy nawet cent nie wpłynie do kasy państwa w którym się osiedlą. Nie rozumieją norm zachowań. Kradzież, czy zabójstwo w ich pojęciu to nic złego o ile zabiło się bogatego w celu przejęcia jego dóbr, a potem dorobi się jakąś ideologię religijną czy inną. Naprawdę myślisz że przywódcy muzułmańskich wywrotowców naprawdę nie lubią osiągnięć zachodu, amerykańskich dolarów, czy europejskich euro? Myślisz że nie jara ich wódka i prostytutki, cały wyuzdany świat? Wierzysz w to że radykalni islamiści w ogóle robią to do czego nawołują? Oni prowadzą bardziej zachodnie życie za grubą kasę niż jesteś w stanie pojąć. Na ich piątkowych imprezkach całe wieprzki kręcą się na rożnach i gdzieś mają jakieś rzekome plugastwo i potępienie mające płynąć z jedzenia boczku zapijanego single barrel whisky. Ktoś mi kiedyś powiedział, że każda religia sama w sobie służy małej grupie osób do zniewolenia i otępienia mas, mimo że założenia z gruntu są dobre.
Zatem proszę przestań obrażać Polaków, niezależnie od tego gdzie mieszkają i z jakiego powodu wyjechali. Tym bardziej że ci co wyjechali, są daleko i nie zrobią Ci krzywdy w przeciwieństwie do uchodźców, którzy właśnie do Ciebie idą...

susher

2015-09-24, 13:47
@MapleLeaf

Mogę pożyczyć Twój komentarz?? W nim tkwi cała kwintesencja porównywania Polaków i ciapciaków na wyjezdzie

MapleLeaf

2015-09-24, 21:46
@up, ależ proszę. Nie krępuj się