18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grupy wsparcia

BongMan • 2015-02-07, 16:26
- Jak nazywa się grupa wsparcia dla ludzi uzależnionych od alkoholu?
- Anonimowi alkoholicy.
- Jak nazywa się grupa wsparcia dla ludzi uzależnionych od narkotyków?
- Monar.
- Jak nazywa się grupa wsparcia dla brzydkich, zakompleksionych kobiet i facetów z małymi penisami, których nikt nie chce?
- Shoutbox.

Filogyna

2015-02-08, 03:08
BongMan napisał/a:


Oj, nie skumałaś, ciepła siostrzyczko ;)



A czego można się po tobie spodziewać? Tylko o dymaniu, lizaniu dupy i pracy - czy to przy połowie krabów, czy znowu jako kelner, czy jeszcze jakiejś innej - myślisz - a na pewno piszesz.

KMD

2015-02-08, 03:22
Kiedyś się udzielałem na shoutboxie, ale mnie to śmieszy :D
Wtedy Zafina zniknęła ;/ nie miałem nadziei, że ktokolwiek mi pokaże cycki już;/

BongMan

2015-02-08, 04:34
Filogyna napisał/a:


A czego można się po tobie spodziewać? Tylko o dymaniu, lizaniu dupy i pracy - czy to przy połowie krabów, czy znowu jako kelner, czy jeszcze jakiejś innej - myślisz - a na pewno piszesz.


Hmm... A o czym ciekawym ty możesz mi powiedzieć?

KillerLaugh

2015-02-08, 09:41
To już chyba żadna tajemnica, że 30latka dała tobie zielone światło do swojej dupy i teraz tworzycie, nawet jeśli nie grupę wsparcia, to na pewno kółko wzajemnej adoracji- wspominała, niebezpośrednio w innych wątkach. Tylko po co te hejty? :roll:

kalium

2015-02-08, 16:40
Bonguś, trzymaj poziom, proszę Cię. Zaczynasz fikać jak fircyk w podlotach, miotasz się jak ryba w sieci. Kręcisz jak gówno w przeręblu. Po co Ci to? Wyluzuj chłopie, rozumiem, hormony i takie tam...


le...........ce

2015-02-08, 18:59
Uważaj Bongman, żeby Ci kolejna laska nie doprawiła rogów, panie Ą, Ę.

I pamiętaj, że sam wrzucałeś w pewnym dziale forum zdjęcie swojej mordy, więc zależało Ci na atencji :amused:

Moby_Dick

2015-02-08, 19:11
Tu k***a 80% nie wie co to Shoutbox. Bongus, Oni mysla, ze Ty o showUpach piszesz.
Tak mam malego ku*aska.. taki didi ridi, ale podpieram filarem :hitler: :trollencjusz:

Miacholl

2015-02-08, 20:19
Dałem ciała, przepraszam @Filogyna.

BongMan

2015-02-10, 15:29
A.J.K.S napisał/a:

Uważaj Bongman, żeby Ci kolejna laska nie doprawiła rogów, panie Ą, Ę.

I pamiętaj, że sam wrzucałeś w pewnym dziale forum zdjęcie swojej mordy, więc zależało Ci na atencji :amused:


Zostałem o to poproszony, przez kogoś komu nie mogłem odmówić :D
A teraz się rozejrzyj i zastanów, czy nie masz jakichś kakaowych oczek do wylizania na shoutboxie.

oc...........ki

2015-02-10, 17:28
A.J.K.S napisał/a:

Uważaj Bongman, żeby Ci kolejna laska nie doprawiła rogów



a ja myślę, że będziesz szczęśliwszy jak całą energię skumulujesz na swojej kobiecie i regularnym monitem poziomu wzrostu własnego poroża...

edit: to mój ostatni post w jakimkolwiek temacie Bonga :P

BongMan

2015-02-10, 17:53
Kochanie, ale przecież ręka go nie zdradzi :D

memek89

2015-02-11, 23:49
- Jak nazywa się grupa wsparcia dla brzydkich, zakompleksionych kobiet i facetów z małymi penisami, których nikt nie chce?
- Shoutbox.[/quote]

ja bym powiedział "spotted..."