18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grupa muzułmanek zdewastowana samochodem

fantastico • 2017-03-01, 00:36
Kroczące w imię Allacha muzułmanki zostają postawione przed jego oblicze samochodem wjeżdżającym w nie.


Sabajone

2017-03-01, 16:34
fantastico napisał/a:



Przecież to logiczne zerotematowy użytkowniku :/



Jak bym mógł odzyskać swoje poprzednie konto a raczej hasło i maila z którego je zakładałem ćwoku (i gdyby się Centowi zachciało mi pomóc je odzyskać) to byś zobaczył czy jestem zerotematowym użytkownikiem. Więc ssij pyte kretynie. Na chwilę obecną nie będę nic wrzucał tylko po to żeby wrzucać tak jak ty.

lizardhino

2017-03-01, 16:35
fantastico pokazuje tu elastycznosc składni w naszym pięknym języku.nie ma co spinac tylko gimnastykowac głowę.
z drugiej jednak strony sadistic jest tak wybredny ze nawet wódka by sie znudziła

Sabajone

2017-03-01, 16:38
lizardhino napisał/a:

fantastico pokazuje tu elastycznosc składni w naszym pięknym języku.nie ma co spinac tylko gimnastykowac głowę.
z drugiej jednak strony sadistic jest tak wybredny ze nawet wódka by sie znudziła



Tak, tak, to jak słynne "na rowerze samochodem". Taki poziom prezentuje wasz guru sp***olinostico.

pluszowa

2017-03-01, 17:21
W takie kręgle nie grałam :)

kuba21045

2017-03-01, 18:08
Jak Fantastico pisze normalnie to się sracie ze jest źle jak pisze poj***ne opisy tez k***a źle. Administracja powinna dodać opcje wielu podpisów dla innych użytkowników sadistica i świat byłby piękniejszy tylko ze nikt by sie wtedy przyjebac o nic nie mogł :-p

fantastico

2017-03-01, 18:22
Sabajone napisał/a:



Więc ssij pyte kretynie. Na chwilę obecną nie będę nic wrzucał tylko po to żeby wrzucać tak jak ty.



Jesteś niezwykle elokwentnym ludziem, który prezentuje niesamowitą czystość języka i lotność lingwistyczną, a Twoje wypowiedzi cech*je polot i nadzwyczajna charyzma.

Chylę członka...oj, czoła przed Twoimi złotymi ustami ;)

Coco_flanel

2017-03-01, 18:22
Musza jakoś zadbać o obiecane w raju
dziewice

łełiłeła

2017-03-01, 18:46
mógł trochę bardziej w lewo skręcić, albo chociaż pasażer (jeśli był) - otworzyć drzwi

Ri...........ki

2017-03-01, 19:22
Nie pochwalam, ale rozumiem... 8-)

Byczys

2017-03-01, 19:46
Co to do k***y nędzy w takim razie jest ludź, fantastico? Widzisz? Fantazjujesz.

fantastico

2017-03-01, 20:43
Byczys napisał/a:

Co to do k***y nędzy w takim razie jest ludź, fantastico? Widzisz? Fantazjujesz.



Mowa potoczna, tak pokieruję Twój tok myśli ;)

barszczzuszkami

2017-03-01, 21:00
Oj, widzę, że wielu użytkowników poziomem elokwencji nie dorasta do pięt fantastico. Też uważam te jego opisy pod filmami za idiotyczne, ale po prostu ich nie nie czytam, cenię gościa za fajne wstawki, musi trochę czasu poświęcić na to, żeby je znaleźć i umieścić na forum. Do kościoła też nie chodzę i nie przeszkadza mi że inni chodzą. Nie wiem co was tak to boli, że ktoś pisze bzdury jako opis filmu.

dmnkzl

2017-03-01, 21:38
Sam w dwóch czy trzech pierwszych wstawkach fantastico, go hejtowałem za opisy. Potem jednak zrozumiałem, że przecież dla takich filmów powstał ten portal, a nikt poza nim tak sadystycznych ale jednocześnie legalnych filmów nie wrzuca. I przecież po to powstał ten portal. Bolą was jego opisy? Dodajcie jego nick do ignorowanych. Ja obecnie go lubię i szanuję, bo wiem, że on nie robi tego na poważnie, tylko śmieje się z waszego hejtu (z mojego, jak wspomniałem na początku też się śmiał). Tak tworzy się historia tego portalu :) Jak pod jednym z jego tematów ktoś wspomniał, BongMan umarł, niech żyje fantastico :P

Gizmolka

2017-03-02, 00:02
Musicie się pod każdym postem spuszczać na temat fantastico? Weźcie sobie temat o nim załóżcie i tam wylewajcie swoje gorzkie żale to wam ulży.