18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruby noszowy

juby0001 • 2014-08-25, 01:22
Mecz 3 ligi łódzko-mazowieckiej Świt Nowy Dwór - Polonia Warszawa.

Pan noszowy okazał się gwiazdą tego spotkania :)



Pater patriae

2014-08-25, 01:32
Mnie bardziej śmieszą pajace grające w polskiej trzeciej lidze.. I nie, nie jestem grubasem.

juby0001

2014-08-25, 01:42
Pater patriae napisał/a:

Mnie bardziej śmieszą pajace grające w polskiej trzeciej lidze.. I nie, nie jestem grubasem.



No popatrz Oni grając w Polskiej trzeciej lidze i tak zarabiają więcej niż ty w McDonald's.

kucowal

2014-08-25, 01:57
Jakie to profesjonalne tak jak prawie cała polska liga

wÃ...........da

2014-08-25, 02:03
na noszach i mu do śmiechu cioty j***ne

Pater patriae

2014-08-25, 02:04
O k***a, ale mnie pojechałeś, no patrz, tak bardzo mnie to zabolało..

W McDonald's jest chyba pensja minimalna, w trzeciej lidze jak dostaniesz 1000 zł w terminie, to możesz mówić o szczęściu, więc chyba nawet taki podawacz frytek jest więcej wart na rynku, niż kopacz piłki spod Zadupia Górnego, do tego w McD płaci Ci prywatna firma, a na gówniany futbol zaściankowego klubu często idzie z budżetu miasta, żeby kilku żulików mogło podrzeć ryja na "stadionie".

aa...........am

2014-08-25, 03:06
zawsze mogl go zjesc :amused:

Tupolew18

2014-08-25, 04:50
Jak ja was czarne k***y niecierpiÄ™ :D btw. prawie wam fane zaj***li ;)

Nienasycony

2014-08-25, 11:15
Niewłaściwi ludzie na niewłaściwych miejscach.

tadeuszoner

2014-08-25, 11:24
polonia K, polonia S, polonia zawsze k***ą jest! :lol: Pozdrówcie wszystkich lewaków w waszych "niewidzialnych" na mieście szeregach ;)

ArekJarek

2014-08-25, 11:25
@Pater patriae
Ale spokojnie, nikt tutaj nie chce słuchać tego jak hejtujesz piłkę za to, że w podstawówce woleli wybierać jako ostatniego grubego Robercika z dysplazją stawu biodrowego niż Ciebie przez co moczyłeś się w nocy do 16 roku życia.

Pater patriae

2014-08-25, 11:50
@up
O, teraz oklepany tekst o wybieraniu jako ostatniego. Owszem nie wybierali mnie, ale nie dlatego, że byłem gruby, ale dlatego, że to ja zazwyczaj wybierałem, w końcu bieganie po boisku od 6 roku życia po kilka godzin dziennie robiło swoje. No, ale dalej się prujcie wielcy fani polskiej piłki nożnej, która sięgnęła dna także między innymi dzięki Wam, chodząc jak masochiści na gówniane mecze nie robicie żadnej presji klubom i działaczom, żeby próbowali zmienić j***ny PZPN, który rozj***ł totalnie polskie szkółki piłkarskie i przepie**ala pieniądze na bankiety i wyjazdy grubych spaślaków.

Jak zwykle, ci, którzy w dupie byli i gówno widzieli zawsze muszą wtrącić trzy grosze. Ja grałem po klubach do juniorów i to tylko z czystej radości grania, jednak widząc jaki syf tam panuje i jak ludzie nawet naprawdę utalentowani się marnują stwierdziłem, że pora na mnie, zawsze zostaje granie w czasie wolnym ze znajomymi.

niepowtarzalny

2014-08-25, 12:00
o jedna golonke za daleko ps masazysta tez niczego sobie

Bugini

2014-08-25, 12:08
Pater patriae napisał/a:

@up
O, teraz oklepany tekst o wybieraniu jako ostatniego. Owszem nie wybierali mnie, ale nie dlatego, że byłem gruby, ale dlatego, że to ja zazwyczaj wybierałem, w końcu bieganie po boisku od 6 roku życia po kilka godzin dziennie robiło swoje. No, ale dalej się prujcie wielcy fani polskiej piłki nożnej, która sięgnęła dna także między innymi dzięki Wam, chodząc jak masochiści na gówniane mecze nie robicie żadnej presji klubom i działaczom, żeby próbowali zmienić j***ny PZPN, który rozj***ł totalnie polskie szkółki piłkarskie i przepie**ala pieniądze na bankiety i wyjazdy grubych spaślaków.

Jak zwykle, ci, którzy w dupie byli i gówno widzieli zawsze muszą wtrącić trzy grosze. Ja grałem po klubach do juniorów i to tylko z czystej radości grania, jednak widząc jaki syf tam panuje i jak ludzie nawet naprawdę utalentowani się marnują stwierdziłem, że pora na mnie, zawsze zostaje granie w czasie wolnym ze znajomymi.


A jakie to były kluby do juniorów? Z tego co pamiętam to przez dość długi okres byłeś też napastnikiem Realu Madryt