18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grube pierdolniecie

mi...........ex • 2011-07-13, 01:26
Podobno 100 ton materialow wybuchowych, ale widomo jak z tym podobno w necie jest. j***l to pies - taki duzy achtung.


wowka01

2011-07-13, 12:11
mario-s3, I przez taką glizdę, która myśli, że pozjadała wszystkie rozumy człowiek się wk***ia i niepotrzebnie łapie ostrzeżenia... Weźcie coś z tym zróbcie, bo rzygać się chce.

szopenus

2011-07-13, 15:30
A po co to p*zdło?

asomdai

2011-07-13, 15:35
mario-s3 twoje wzwody sa fake... naogladalem sie i nawysadzalem troche badziewia w armii i to jest 100% legit! A ty wracaj na pudelka! <facepalm>

Salceson

2011-07-13, 15:52
znawcaekranu:
[...]Tak podaje wikipedia, to czyste fakty.[...]

no to żeś k***a doj***ł, wikipedia to czyste fakty? już dawno się tak nie uśmiałem znawco :D

Aikenlól

2011-07-13, 16:23
ta mgiełka w 0.18 nie znika, to ona właśnie dochodzi jako huk i to takie "poruszenie" kamerą.
Co nie zmienia faktu ze wykosztować sie musieli ładnie :d

Biszkopt

2011-07-13, 20:07
Ja sie nieznam na tym i niechce sie wymadrzac ani mowic kto niema racji a kto ma lecz powiem co wiem:
1. wikipedia to nie sa czyste fakty, duzo artykolow jest edytowanych przez zwyczajnych ludzi i jak wiemy na internecie jest duzo trolli ktore lubia takie artykuly "Sabotazowac"

2. w 18 sekundzie to nie jest dym tylko mi sie wydaje ze powietrze czy cokolwiek to jest przekracza bariere dzwieku, czesto widac na filmach z odrzutowcami jak do okola nich robi sie biala powloka i slychac specyficzny huk, a.k.a "Sonic Boom"

3. na poczatku koles mowi "roughly" co oznacza w przyblizeniu lub okolo.

Pozdro, i przepraszam jezeli strzelilem jakies byki, wiem ze na sadolu sa sami poligloci i nie chicalbym im podpasc :)

mario-s3

2011-07-13, 21:53
Znawco Ekranu, kozak w necie p*zda w świecie, poszukaj lepiej dziewczyny , zamiast tłumaczyć tą twoją
"inteligencje " z wiki.....

KillQ8

2011-07-13, 22:09
@mario-s3 - a Ty znow przezywasz. Rownie dobrze ten tekst moze sie tyczyc Ciebie ;)

miszapachaza

2011-07-13, 22:55
2. w 18 sekundzie to nie jest dym tylko mi sie wydaje ze powietrze czy cokolwiek to jest przekracza bariere dzwieku, czesto widac na filmach z odrzutowcami jak do okola nich robi sie biala powloka i slychac specyficzny huk, a.k.a "Sonic Boom"

Nie pie**ol o powietrzu przekraczającym prędkość dzwiękowu. Niby kórwa szkołę niedawno skończyłeś.

minimania

2011-07-14, 00:01
Ja bym to chciała zobaczyć w mega zwolnieniu :) jeśli ktoś umie coś takiego zrobić, to niech podeśle linka albo tu jakoś zamieści :)

Se...........ki

2011-07-14, 11:29
Wyjaśnię i opiszę wam to krótko.

To co widzieliście na filmiku nazywa się: Mocne jebnięcie. A to co później, to: Efekt mocnego jebnięcia.

Biszkopt

2011-07-14, 14:12
miszapachaza napisał/a:

2. w 18 sekundzie to nie jest dym tylko mi sie wydaje ze powietrze czy cokolwiek to jest przekracza bariere dzwieku, czesto widac na filmach z odrzutowcami jak do okola nich robi sie biala powloka i slychac specyficzny huk, a.k.a "Sonic Boom"

Nie pie**ol o powietrzu przekraczającym prędkość dzwiękowu. Niby kórwa szkołę niedawno skończyłeś.



I co to ma do czynienia z moja wypowiedzia?

i mam 16 lat, dalem ze urodzilem sie w 1990 zebym mogl wchodzic na harda...