18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grodzka na baletach

Pener • 2012-02-23, 15:08
na początku myślałem, że śpiewa Kalisz w makijażu, ale Kalisz stoi obok :roll:
Gadzinowski chyba pijany, Anna niczym łania na łące, hasa i skacze z gracją i powabem, jak na prawdziwą damę przystało :amused:

dju_s

2012-02-24, 00:19
anna grodzka prowadzi w tańcu, tak jak przystało każdemu mężczyźnie.








ps.
Jak widzę takie obrazki to mi się nóż otwiera w kieszeni...

ravski84

2012-02-24, 00:28
tluste swinie

ph...........w5

2012-02-24, 00:38
Pod koniec filmiku Palikot prawie się zerzygał :D

newpolishscientist

2012-02-24, 00:57
Dla mnie Palikot to jedyna alternatywa dla Polski i ch*j mnie to obchodzi że będę minusowany ale wiem swoje. Jedyna opcja która nie idzie na ugodę z klerem który gwałci dzieci i pierze mózgi obywatelom. Parta proeuropejska którego celem jest stworzenie federacji a co za tym idzie równości dofinansowań np. do gruntu tak samo jak Niemcy czy Belgia. Ale nie k***a Kaczorek jest lepszy bo wyjątkowo już spieprzył Polskę przez dwa lata niż Tusk przez 4. Przypominam o prześladowaniach ludzi co doprowadziło do śmierci miedzy innymi Barbary Blidy , zamoczonym laptopie Ziobry, wycofaniem Gombrowicza z lektur szkolnych, 2 letnim brakiem decyzji ws. usytuowania stadionu narodowego, oraz przekupowaniem posłów za stołki. Każda partia już rządziła, każda ch*j zrobiła, Palikot to ostatnia możliwa deska ratunku.

Pener

2012-02-24, 00:59
newpolishscientist napisał/a:

ch*j mnie to obchodzi że będę minusowany


a to ciekawe :roll:

Stabilq

2012-02-24, 02:53
spalić wszystkich w p*zdu, a to kurestwo nadziać na pal :evil:

Eth

2012-02-24, 06:18
@newpolishscientist

Skoro kaczka przez 2 lata tak zj***la sytuacje polski to dlaczego po 4 latach tuska jest najwieksza ch*jnia ?
Zlotowka (aka polska ekonomia) dawno nie byla w takiej p*zdzie wzgledem dolca / euro, kilkuwarstwowy vat 23% plus masa innego gowna, w ktorym jestesmy... zajebiscie - ja jednak bym wolal sie cofnac o te 4 lata czy ile donald obecnie siedzi do tego co wtedy bylo.
Palikot to zbytni blazen.
Ja to bym zobaczyl chetnie JKM'a - troche pomyslow dobrych ma i nie werbuje do siebie jakis popromienniakow, cpunstwo i goryli z piwnym brzuchem ubrane w kiecki - nawet nie probuj pie**olic, ze maja jakas wartosc, ze sa odpowiednimi ludzmi na te stanowiska.

--------------------------

A wracajac do filmiku.... co to k***aaaaaaaaa jest ?
Jakas drag queen, trans, reszta sejmowych spoconych swinek i jeszcze na to idzie kasa z podatkow...

Yourichi

2012-02-24, 08:14
Palikot to mniejsze zło a zło jest złem i ch*j.
Oby się ktoś nowy wybił na kolejne wybory.

sadysta1982

2012-02-24, 09:07
i to jest "moja" POLSKA, nie zdzierżę do ch*ja, chyba trzeba zrobić z tym porządek

Azar

2012-02-24, 11:16
Zabić ich wszystkich.
Wtargnąć do sejmu, wyciągnąć wszystkich za łeb i na placu przed sejmem powiesić ku uciesze gawiedzi.

A następnie ustanowić nowy rząd, rząd specjalistów, by krajem kierowali profesorowie i doktorzy, ludzie rozumni, obeznani w swoich dziedzinach wiedzy: kulturze, ekonomii, prawie.

Konstytucja wyraźnie mówi, że lud może powołać parlament do rządzenia krajem lub rządzić samemu.
Odwołajmy obecny rząd raz na zawsze.

Niech te hieny nie pojawiają się co rusz w innej partii politycznej. Ile można patrzyć na ich mordy? Od dziesiątek lat Ci sami politycy. Prowadzą nas coraz dalej w bagno.

BMWswap

2012-02-24, 11:40
masakra techniczna

newpolishscientist

2012-02-24, 13:27
@Eth
w Listopadzie 2007 euro oscylowało w granicach 4.5 teraz 4.1 ale to i tak nie ma żadnego znaczenia bo kurs walut dyktują nam agencje raintingowe które są zwykłymi szczurami i najgorszą gangreną. Z vatem się zgadzam bo to porażka, zamiast tego można było obniżyć zasiłek pogrzebowy który jest zajebiście wyskoki w stosunku do zarobków ale to dlatego że j***ny kler za pogrzeb bierze 2000zł.
JKM zawsze to jakaś świeżość na scenie politycznej ale chyba nie czytałeś jego programu. JKM chce żyć w wyimaginowanym państwie gdzie nie ma podatków. To oznacza szkoły, szpitale, urzędy są płatne. Nie ma czegoś takiego jak emerytury, zasiłki etc. Zastanawiam się wtedy jak żyć? Minimalna kwota zarobkowa brutto będzie wtedy oscylowała w granicach 1500zł. Załóżmy że Rodzina(Matka, Ojciec i Syn) mają miesięczny budżet 3000zł. Wydatki na mieszkanie 400zł(tylko tyle bo odejmujemy podatki), szkoła około 800zł, żarcie 500-800zł, od czasu do czasu wizyta lekarza 150zł wizyta plus leki 150zł, prąd, gaz ,internet, kablówka - 500zł, poza tym, kiedy któryś z członków z rodziny zachoruje nie będzie miał zasiłku, komunikacja miejska będzie 2x droższa bo państwo nie będzie dopłacać do paliwa i ochrony środowiska.
Jednym słowem dziękuje za JKMa.

uÅ...........ik

2012-02-24, 14:48
Ja pie**ole, Grodzka. Najbrzydszy kobieta jakiego w życiu spotkałem. :rzyga:

xqvz

2012-02-24, 15:00
Kolego. JKM sobie nie wymyślił żadnej utopijnej wizji funkcjonowania państwa, wszystko doskonale działało czy to przez cały okres XIX wieku, czy to w Anglii i USA za czasów Reagana i Thatcher. Gospodarka rynkowa i prywatyzacja wprowadza w życie wolną konkurencje pomiędzy przedsiębiorstwami, wymaga to na nich ciągłe obniżki cen, zauważ to na przykładzie firm telekomunikacyjnych. Żaden przedsiębiorca nie ustali zaporowych cen bo on chce swoje towary czy usługi sprzedać, czy to edukacja czy pomoc medyczna. Działa tzw niewidzialna ręka rynku. Owszem pracownicy też zarabialiby mniej, co też jest efektem wolnej konkurencji. Ale na pewno lepiej jest zarabiać 3000 zł przy czym benzyna jest po 1.75, chleb jest po 1.20, cukier po 1.50. Niż teraz zarabiać 5000 zł i kupować wszystko bo cenach obecnych. Nie chce tutaj się wdawać w dyskusje o ekonomii, poczytaj o austriackiej, poczytaj o Miltonie Friedmanie, obejrzyj kilka jego wykładów na youtube a się przekonasz, że nie tak to wygląda.

Tak wiem, że JKM nie jest idealny, nie jestem jego fanboyem, tak zaczyna się nazywać wszystkich jego zwolenników. Ma swoje odchyły i wady, ale jest jedynym gościem który może zmienić cokolwiek. Który chce coś zmienić na prawdę. Jedynym który nie zmienił poglądów od 20 lat, który mówiąc prosto się nie pie**oli i nie pcha do koryta. To na niego powinniście głosować wybierając to wasze sławne "mniejsze zło". Z polityków, tych kurew w sejmie nie wybierzecie sobie mniejszego zła. Tam jest samo zło ;]