18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grenoble ziemia obiecana brudasów

Pantilion • 2018-09-22, 07:20
Miasto Grenoble we Francji jest uznawane za jedno z najniebezpieczniejszych u żabojadów. Śmiało można powiedzieć, że brudasy już przejęli nad nim władzę





Szczerze to wielki murzyński ch*j Szwedom, Niemcom i Francuzom. Niech korzystają z tolerancji

Halman

2018-09-22, 07:39
A ja zapraszam wszystkich tych bogatych i ich majątki, zaczynających myśleć poważnie o zmianie klimatu z arabsko-afrykańskiego na zdecydowanie europejski do Polski...

garota

2018-09-22, 07:41
Muzułmanie i Mors Nigra co mają ze sobą wspólnego? Są trzeźwi i mają bystrość umysłu.

@HAL

Jak bogacze z zagranicy przyjadą do Polski, zrobią tu swoją politykę i za jakiś czas zniszczą i ten kraj. Niech wypie**alają na syberię.

Budrys2000

2018-09-22, 07:41
e tam, nie przesadzaj
u nas na wsi pan Mietek też śmietniki podpalał

traf

2018-09-22, 08:43
znaczy się wszystkie założenia multi cos tam wypaliły :)

~Velture

2018-09-22, 09:13
Biali ludzie są coraz słabsi. Tyle na dzisiaj.

UPAdlina

2018-09-22, 10:46
Cywilizowani ludzie to to nie są.

skywalker75

2018-09-22, 11:15
Tylko dlaczego ten kacapski kanał Russia Today ? Propaganda jak w TVN tylko w drugą stronę.

Wełzew

2018-09-22, 11:30
Sam jesteś słaby velter ostatnio naj***łem 2 małych kozojebców :mrgreen:

Mors_Nigra

2018-09-22, 17:15
garota napisał/a:

Muzułmanie i Mors Nigra co mają ze sobą wspólnego? Są trzeźwi i mają bystrość umysłu.

@HAL

Jak bogacze z zagranicy przyjadą do Polski, zrobią tu swoją politykę i za jakiś czas zniszczą i ten kraj. Niech wypie**alają na syberię.

Widzę ćpunie, że dla ciebie nie ma już nadziei. Jesteś idealnym przykładem na to, że maryśka NIE JEST nieszkodliwa. Mimo wszystko, życzę powrotu do zdrowia psychicznego!

Wiewór

2018-09-22, 18:12
Gorzej niż dziki zachód i miasta poza prawem jak deadtown. Na dzikim zachodzie uczciwi ludzie przynajmniej mogli nosić broń, żeby mieć równe szanse przeciwko zbojom. W dzisiejszej Europie natomiast broń maja tylko bandyci bo prawowici obywatele nie mogą. :roll:

Poziomkowy

2018-09-23, 12:41
Wujas mieszka w Grenoble i mowil, ze wcale nie ma takiego rozpie**olu, ja mieszkam w Niemczech i szczerze mowiac tez nie ma rozpie**olu. Jedyne co murzyny robia to chleja caly dzien gdzie popadnie i szczaja gdzie popadnie. Jak podjezdza policja, bo ktos zadzwoni, to grzecznie zbieraja porozbijane szklo na kolanach. Nikt ludzi nie zaczepia. Wczoraj grzecznie podjechalem sobie pod Burger Kinga opie**olic troche smieciowego jedzenia, to podeszlo do mnie dwoch arabusow i spytali czy mam papierosa, powiedzialem, ze rzucilem 3 tyg temu, to powiedzieli, ze szacun mi za to i tyle z dyskusji. W Polsce za brak szlugow juz bym sie musial z bieda napie**alac. Ale jak to mi powiedzial dobry znajomy z samego serca Polski: Polska to taka Somalia w samym centrum Europy.

SirMajkel

2018-09-23, 12:55
Poziomkowy napisał/a:

Wujas mieszka w Grenoble i mowil, ze wcale nie ma takiego rozpie**olu, ja mieszkam w Niemczech i szczerze mowiac tez nie ma rozpie**olu. Jedyne co murzyny robia to chleja caly dzien gdzie popadnie i szczaja gdzie popadnie. Jak podjezdza policja, bo ktos zadzwoni, to grzecznie zbieraja porozbijane szklo na kolanach. Nikt ludzi nie zaczepia. Wczoraj grzecznie podjechalem sobie pod Burger Kinga opie**olic troche smieciowego jedzenia, to podeszlo do mnie dwoch arabusow i spytali czy mam papierosa, powiedzialem, ze rzucilem 3 tyg temu, to powiedzieli, ze szacun mi za to i tyle z dyskusji. W Polsce za brak szlugow juz bym sie musial z bieda napie**alac. Ale jak to mi powiedzial dobry znajomy z samego serca Polski: Polska to taka Somalia w samym centrum Europy.



Z tym szczaniem to jak z cebulaczkami w UK, tylko że cebulaczki po sobie nie sprzątają tylko się awanturują. W mieście, w którym mieszkałem przy polskich sklepach wisiały wywieszone przez urząd miasta karteczki po polsku z prośbą, żeby ci co przesiadują pod sklepem nie pili, nie śmiecili i nie szczali na budynki. Wstyd jak cholera, ale plebsowi to nie przeszkadza bo ważne, żeby się nachlać.

spider666

2018-09-23, 13:01
Czyli to tylko mi coś nie gra w tym przekazie ?

" Śmiało można powiedzieć, że brudasy już przejęli nad nim władzę " - tylko jakie ?

Mi to wygląda na jakąś parade pedałów . zwłaszcza ostatnie kadry 2 filmu. No chyba , że żabojadom udało się zintegrować przybyszy i teraz będzie kalifat pedalsko-muzułmański.