18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grek

nowynick • 2018-01-04, 11:06
BBC i Netflix wzięły na tapetę nieśmiertelną Troję i kręcą coś o upadku miasta :kawa: Temat oblatany pierdylion razy więc pewnie nic nowego się nie dowiemy. No może jednak tak. Czegoś czego nas nie uczyli o starożytnych Grekach. Panie i Panowie! Przedstawiam Achillesa!
spoiler

JohnMadafaka

2018-01-04, 13:37
Ostatnio oglądałem "Mroczną Wieżę" (ch*jowy film - nie polecam, nie zasługuje nawet na taki tytuł), gdzie z archetypowego białego kowboja z dzikiego zachodu zrobili murzyna.

W "Thor: Ragnarok": Heimdall (nordycki bóg) jest murzynem, a Valkiria (bladolica, jasnowłosa piękność) jest murzynką.
http://www.imdb.com/title/tt3501632/?ref_=nv_sr_1

Kiedyś by to pokazywał Drozda w "Śmiechu warte", ale śmieszy to coraz mniej, więc nawet nie zamierzam oglądać takich produkcji.

PS. Mam nadzieję, że Netflix nie sp***oli "Wiedźmina". Wiesiek pewnie będzie biały, ale wyobrażam sobie jak czarny Jaskier gra na tamburynie i rwie dziewki na swoją knagę.

nowynick

2018-01-04, 13:51
:roll:

Roland murzyn? :shock:

Przecież to się k***a kupy nie trzyma, każdy kto czytał tą książkę wie, że czarna w tej ekipie była jedynie Susannah, która zresztą w pierwszej części nawet nie brała udziału tylko traciła nogi kilkaset lat wcześniej...

LucyferDiabollo

2018-01-04, 16:00
a Netflix nie ma czasem robić serialu o Wiedźminie?
Zaraz się okaże że zamiast Białego Wilka to czarna małpa będzie

Tafariel

2018-01-04, 16:22
JohnMadafaka napisał/a:

Ostatnio oglądałem "Mroczną Wieżę" (ch*jowy film - nie polecam, nie zasługuje nawet na taki tytuł), gdzie z archetypowego białego kowboja z dzikiego zachodu zrobili murzyna.



Też mnie to wk***iło... Tak samo jak w "Supergirl" pozmieniali trochę i taki Jimmy Olsen, który od zawsze był k***a piegowatym rudzielcem został zastąpiony przez murzyna... Serial i tak słabiutki więc nie ma co tracić czasu, ale wk***ia sam fakt takich "zmian" :homer:

timmy77

2018-01-04, 16:27
To jest kurde coraz bardziej przerażające, pamiętam co było 10 lat temu, a to co jest teraz to mnie na prawdę przeraża... Oni zaczynają być coraz bardziej traktowani jak ludzie...

banerr

2018-01-04, 16:48
I to się nazywa czarny humor. Ostatnio w ramach obowiązków rodzicielskich oglądałem Pipi Langstrumpf z roku 1969 i wzruszył mnie obraz Szwecji. I jeszcze jedno w ramach poprawności tata Pipi nie jest już królem murzynów a władcą mórz południowych. Najgorsze jest to, że ta zakłamana historia za dwa lub trzy pokolenia będzie faktem o którym nie będzie się dyskutować.

Suka_Blyat

2018-01-04, 16:54
Czekam na film historyczny, w którym Hitler będzie przedstawiony jako czarny żyd homoseksualista :D

aaaaaaaaaaaaaa

2018-01-04, 16:58
Na szczęście czarny Władysław Jagiełło nam nie grozi.
Na razie przynajmniej.

tips6

2018-01-04, 17:04
No to mamy problem bo jeśli głównym bohaterem jakiegokolwiek filmu (nowe star wars) jest murzyn to ja nie potrafię się z nim utożsamić. A to pociąga za sobą poważne konsekwencje bo nie chce mi się iść na takie coś do kina więc nie ma kasy, więc studia filmowe upadają, więc upada kultura więc mamy koniec świata.

A tak na poważnie filmy mają być rozrywką a nie narzędziem kreowania powalonego światopoglądu. Mam nadzieję że netflix upadnie.

wojtasbbi

2018-01-04, 17:08
Kwestia czasu kiedy w grach lub filmach o II WŚ będą występować po stronie niemców lub ruskich murzyny... Szkoda k***a strzelić ryja

Foto123

2018-01-04, 17:11
Zaraz zrobią czarnego Karola Wojtyłę :V

banerr

2018-01-04, 17:14
Wiedźmin poprawny politycznie

Setines

2018-01-04, 18:36
BBC i wszystko jasne ^^ Chyba każdy sadol zna rozwinięcie tego skrótu BBC= Big Black Coc*

andrzejrobert75

2018-01-04, 18:53
prawda ekranu i prawda czasów w których żyjemy

Rafao

2018-01-04, 18:54
Czarni w Europie to swoisty koń trojański