18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gratulacje dla Sadoli

JA...........or • 2015-02-26, 15:35
" Rzekomo publikowałem treści niezgodne z regulaminem. Czuję się dyskryminowany. Teraz nawet nie mam dostępu do moich filmów - mówi Paweł Bosky. To chyba najbardziej kontrowersyjny społecznik w Warszawie. Prowadzi krucjatę przeciwko osobom, które jego zdaniem zakłócają ciszę i śmiecą nad Wisłą. Nagrywał ich i publikował filmy w internecie. Teraz te filmy zniknęły
- Rzeczywiście, YouTube zablokował mi dostęp, Facebook też - potwierdza"

Cytat wyborcza

Zglaszanie ktore bylo miedzyinnymi incjatywa Sadoli, odnioslo sukces, gratulacjee !!

Sonal

2015-02-26, 17:49
Adresu domowego Ci nie podam, ale mogę Ci podać namiary na pewną sp. z o.o., której ten pan jest udziałowcem. Dane firm są jawne - więc nic złego nie robię
przepisywanie.pl

Siekul

2015-02-26, 18:21
Nawet niepotrzebna jest cola w butelce po piwie. Wystarczy od początku zaprzeczać, że to nie piwo tylko np. cola. Jak zadzwoni na policję to zanim przyjadą minie z 10 minut? Dopić na luzie, wyrzucić zgniecioną do śmietnika i jak ci udowodnią, że piłeś? Z nagrania na którym mówiłeś, że to cola? Albo policja po śmietnikach będzie grzebać i DNA sprawdzać? xd Śmieszne.

Mistrzu_

2015-02-26, 18:29
hahahahahaha i co rozj***łem go jednym kliknięciem , jak kiedyś zapowiadałem hehe

Catar

2015-02-26, 18:29
Ale o co chodzilo?

Adder

2015-02-26, 18:31
widzę, że tu same debile na stronie. Facet może i przeginał z nagrywaniem, ale przynajmniej pacyfikował debili.

Siekul

2015-02-26, 18:36
Adder, Picie w miejscach publicznych jest złe, ale oglądałeś jego filmiki? Może jeden czy dwóch debili się znalazło, ale większość to zwykli ludzie, którzy w ładny dzień chcą pójść na świeże powietrze i napić się piwka. Nie będą niczego niszczyć, hałasować (choć mogą), czy zaczepiać spokojnych spacerujących ludzi. Popieram zatrzymywanie dresów i wandali, nie będę popierał czystej głupoty i fanatyzmu jakim Bosky się wyróżniał.

Adder

2015-02-26, 18:37
Przyznaje bez bicia, że widziałem właśnie ze 2 filmiki, które mi podesłano. Na tych były to takie typowe tłuki dresiska.

Sathanus666

2015-02-26, 18:38
Eee no i po co zablokowaliście, lubiłem oglądać jak dziadek go jedzie. Że też on sam wrzucił taki filmik do neta na którym jest ośmieszony...