18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gratis Powiększ !

dantel • 2009-10-18, 15:40
Przeglądając oferty mieszkaniowe na jednym z portali znalazłem takie oto ogłoszenie ;) :doggy: Zastanawia mnie to "Gratis Powiększ" :wtf:


.:...........:.

2009-10-18, 16:36
Baalp napisał/a:

A kobiety potrafią stwierdzić która laska jest ładan a która nie?


Nie wiesz?

"To ja jestem ładna, one nie"

BueR_MadasS

2009-10-18, 16:53
Modliszka strasznie ograniczona jestes! nie widze problemu w pochwaleniu ladnego meskiego ciala? wybacz :-/
to jest rozmowa pod zdjeciem ktore nie dostalo zadnego piva a juz druga strona komentarzy :-P
jak ktos lubi takie temty o polkach 'zakochanych' na emigracji to polecam onet.ue tam trolling o tym siega szczytow choc troche w tym racji jest ze czesto polki traktowane sa jako nastepczynie azjatek sprzed kilkunastu lat gdy masowo byly 'brane' za zony w celach glownie gospodarskich ;-) i choc maja czesto opinie bardzo ladnych to niestety ale czesto doscigaja w zachowaniu angielki :roll: a te to dopiero sa tragiczne
kazdy ma prawo do decydowania o swoim zyciu a my tak do konca to nie mamy prawa tego tak czarno bialo oceniac ale... niestety szafowanie wlasna dupa wiaze sie z pewnymi konsekwencjami tak wiec czasem lepiej nie byc tak otwartym na swiat wlasnymi nogami

Modliszka

2009-10-18, 17:08
Brak zrozumienia u Ciebie jest porażający. Po co ten cały wywód ? Piszesz, że ograniczona jestem?dobre :D wnioski wyciągasz bardzo pochopnie ale to Twój problem.

Cała reszta Twojej wypowiedzi ..... zbędna :-?

Ra...........og

2009-10-18, 17:15
Hym 2 na 3 z kobiet które znam a które poślubiły obcokrajowca zdradza swojego męża, lub już bierze rozwód... Nie mi osądzać co i jak i dlaczego, ale coś w tym jest...

Priest

2009-10-18, 17:19
Ja naturlisz ja bol isz libe alkohol ja risztik ja kla

Ra...........og

2009-10-18, 17:34
Rosemary, dlatego nie ufam kobietom jak psom :P

BueR_MadasS

2009-10-18, 17:38
jest niedziela ja juz jestem spozniony z wyjazdem a kuzwa nie moge tego tak zostawic i niestety robie sam :offtopic: do tego piszac zdecydownia za dlugi post
wiem ze moglbym pisac bardziej zrozumiale ale czy naprawde tak kuzwa ciezko bylo mnie zrozumiec??
w dupie mam kto komu dupe daje nawet jak jaja obijaja im sie o jaja
takie rozmowy maja z gory przejeb... bo ciezko generalizowac ale
mieszkam od kilku lat 'na emigracji' i chyba mam prawo miec swoje zdanie poparte obserwacjami
Rosemary jestes inteligentna kobieta czy naprawde tak ciezko zrozumiec o czym ja pisalem?? czy ja gdzie komus bronilem wiazac sie z obcokrajowcami???
nie ja ustalam reguly kto komu tylek nadstawia wiadomo ze faceci zawsze beda inaczej traktowania: sami chcieliby 'pukac' niepolskie kobiety ale z wielu powodu nie jest im to dane to tym bardziej wyladowuja sie na polkach ktorym to o wiele latwiej przychodzi!
do tego wiadomo rowniez ze robiac to samo co kobieta on 'zalicza' a ona sie 'k***i' :-/
na ten temat zostalo juz tyle powiedziane ze az szkoda pisac ale obyscie wiedzieli ze w wielu angielskich pubach wystarczy ze jestes polka i jak wejdziesz to zaraz masz pelno lokalnych 'zygolakow' z bananem na ustach i kilkoma zdaniami po polsku skuszonych latwym dupczeniem
znam osobiscie wiele przypadkow jak latwa kasa, innosc, brak 'nadzoru' lokalnej spolecznosc/rodzini, mozliwosc pochwalenia sie zwiazkiem z anglikiem/niemcem/irlandczykiem/kolorowym przyciagaja kobiety (z drugiej strony chocby rowniez 'buraczanosc' polaczkow ktora tak bardzo uwidacznia sie na obczyznie jest w tym bardzo pomocna) co jednak w wiekszosci przypadkow konczy sie mizernie
UCZUCIA powiadasz hehe tak ktos jeszcze w nie wierzy... oczywiscie ze sa szczesliwe zwiazki z obcokrajowcami nigdy nie twierdzilem ze ich nie ma ale w wiekszosci przypadkow (zaznaczam) to nie o uczucia chodzi :-p a owe 'zwiazki' bardzo szybko/tragicznie sie koncza

Modliszka pisalem o Twoim konkretnym stwierdzeniu przecie Cie kuzwa nie znam ale to co napisalas swiadczy o ograniczeniu w tej materii

KONIEC

GęsiorSB

2009-10-18, 17:45
a tak w ogóle to ktoś rozszyfrował o co mu chodziło?

Woohoo

2009-10-18, 19:12
Tak. Pisał, że jesteś tępym ch*jem i żebyś wypie**alał zbierać truskawki, bo czytanie ze zrozumieniem jest Ci obce, a to niestety wymóg obecnej matury. Choć za jakieś 5-10 lat, gdy w końcu będziesz mógł do niej podejść, może się coś zmieni. Gorzej, jak zaliczałeś ją w starym systemie - zrób nam tę przyjemność i zamknij ryj.

Peace and love from UK. ;*

ka...........hc

2009-10-19, 12:08
Z patyka go!

GęsiorSB

2009-10-19, 20:59
Woohoo okres masz czy co? co się tak burzysz?
do jasnej k***y jak mnie tacy hejterzy wk***iają to sie k***a w murzyńskiej pale nie mieści.
A ciekawe co ty tam robisz w tej swojej zasranej jUKej... pewnie stoisz na różowej ulicy i zgrywasz chojraka na necie.

Ra...........og

2009-10-19, 21:10
GęsiorSB napisał/a:

to sie k***a w murzyńskiej pale nie mieści.


A ile się tam mieści?

Spanky

2009-10-19, 21:17
Baalp napisał/a:


A ile się tam mieści?

Specjalista Gęsior prawde Ci powie :D

marna

2009-10-19, 22:14
Rosemary napisał/a:


Ja znam jedną z obcego kraju, co ma zamiar wyjść za Polaka... Dla lepszego życia?

Nie sądzę :mrgreen:



mówisz ;-) dla lepszego życia może i nie ale dla chęci bycia pierwszą damą sadistica, jeśli mówimy o tej samej osobie :-D

GęsiorSB

2009-10-21, 19:19
Baalp napisał/a:


A ile się tam mieści?


na redtjubie zawsze mają duże...