18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gracjan Roztocki jako seksuolog

i-like-zombie • 2010-05-19, 22:55
Tak jak w temacie,
Gracjan odpowiada na nurtujące pytania internautów 8-)



P.S. Co z tą Polską ? :samoboj:

dupaCyckDupa

2010-05-19, 23:05
skąd on może takie rzeczy wiedzieć? pierwszy! :)

krawcuv

2010-05-19, 23:12
pewno nadal prawiczek

ra...........ha

2010-05-19, 23:17
Co to ma byc ? co to kur** ma byc ?

makoia

2010-05-19, 23:23
powiedzcie mi czemu zawsze gdy slysze jego seksowny głos staje mi siusiak ?

"leza kobiety na piasku sie opalaja, leza noi wlasnie leza i maja szpary takie" OJ OJ OJ gracjanku ktos tu chyba klamie :)

wstan jak mozesz plakat ci odpada od sciany hahaha :samoboj:

Clematis

2010-05-19, 23:29
...........k***a. Co bym tu nie napisał i tak nie odda to dramatyzmu sytuacji XD

teken

2010-05-20, 00:00
dupaCyckDupa napisał/a:

skąd on może takie rzeczy wiedzieć? pierwszy! :)

Już się k***a zaczyna, tylko tego tu brakowało. PIERWSZY !!!! Idź się zmasturbuj ( ój ?) z wrażenia. A z gracjanem wypie**alać w podskokach, nie dawajcie mu piw, niech kretyn zgnije w poczekalni.

jagielon

2010-05-20, 00:04
k***AAA... Nie nie zamkne ryja !! Niech mnie k***a w końcu ktoś posłucha... płaczecie - co z tą Polską !!?? Skąd się biorą ludzie typu ww. fagasa, różowego konia i innych pedałów z c**ami? Dzięki wam frajerzy !! (no niestety teraz dzięki mnie po części też, ale robię to w dobrej wierze) - nabijacie im statystyki, chwalicie ich imie - nieważne czy dobrze czy zle - efekt ten sam - jest o nich głośno !!
Jeżeli jesteś prawdziwym przeciwnikiem głupoty w internecie - nie wchodź, nie głosuj, nie komentuj, nie oglądaj, a jak ktoś w otoczeniu tylko o nich wspomni, daj w ryj i zmień otoczenie ... To jest jedyny sposób by z tym walczyć...!!

Nie olgądałem filmu i nie mam zamiaru - wątpię by rozpieprzył sobie głowę, spadł z 10 piętra czy wypchał cipę zaprawą murarską, a cI co oglądali to niech powiedzą szczerze - czy jest tam chociaż nutka sadyzmu, czy czysta głupota... Oczywiście - głupota na portalu ów jest wszechobecna, ale w formie wyrafinowanej, finezyjnej, bajecznej ... k***A

mateuszmatel

2010-05-20, 00:58
hahah "jak staję chłopcu susiak to właśnie wtedy dziewczyna ma orgazm"

kubolot

2010-05-20, 11:41
Bez przesady,co to łechtaczka?A z kąd mam to wiedziec? :) :) :)

i-like-zombie

2010-05-20, 12:16
jagielon napisał/a:

k***AAA... Nie nie zamkne ryja !! Niech mnie k***a w końcu ktoś posłucha... płaczecie - co z tą Polską !!?? Skąd się biorą ludzie typu ww. fagasa, różowego konia i innych pedałów z c**ami? Dzięki wam frajerzy !! (no niestety teraz dzięki mnie po części też, ale robię to w dobrej wierze) - nabijacie im statystyki, chwalicie ich imie - nieważne czy dobrze czy zle - efekt ten sam - jest o nich głośno !!
Jeżeli jesteś prawdziwym przeciwnikiem głupoty w internecie - nie wchodź, nie głosuj, nie komentuj, nie oglądaj, a jak ktoś w otoczeniu tylko o nich wspomni, daj w ryj i zmień otoczenie ... To jest jedyny sposób by z tym walczyć...!!

Nie olgądałem filmu i nie mam zamiaru - wątpię by rozpieprzył sobie głowę, spadł z 10 piętra czy wypchał cipę zaprawą murarską, a cI co oglądali to niech powiedzą szczerze - czy jest tam chociaż nutka sadyzmu, czy czysta głupota... Oczywiście - głupota na portalu ów jest wszechobecna, ale w formie wyrafinowanej, finezyjnej, bajecznej ... k***A




A coś ty się taki hardy zrobił Wąski ?

Ye...........es

2010-05-20, 12:51
Po co taki człowiek zyje? wyrwac chwasta!
zgadzam sie z jagielonem nie lukałem filmu widziałem kiedys kilka z nim jakies popie**olone piosenki spiewał i na tej podstawie smiem twierdzić że to kolejna popierdółka
w kryminale cięzko by miał oj ciezko...sraka by mu pękła w poprzek i wtedy go na sadola dac...
wk***e j***ny paparuch

MatiLodz

2010-05-20, 12:58
jak go slucham i widze to mam ochote mu przyjebac z otwartej i powiedziec co ty z siebie robisz lapsie

Karol32

2010-05-20, 13:13
nie dziwie sie ze nie r*cha :)

guan0

2010-05-20, 13:32
Gracjanie