18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grabieże Zwycięzców

Dz...........ak • 2013-04-19, 23:14


Polski dokument z 2002.

Vivil

2013-04-21, 19:01
Tyle tych materiałów masowo wrzucasz że aż czasu nie masz ich podpisać widzę.
Podpis taki jak w materiale niżej jest bardzo pomocny. Byłbym wdzięczny gdybyś wstawiał te opisy wszędzie.

Svetlan

2013-04-23, 00:05
j***ni. Aż 2x Radia zabierali...

adresikpuma

2013-04-23, 12:12
zaczeli zaraz po wojnie a kradną do dziś !

seattle

2013-04-24, 07:28
nienawidze ruskich sk***ysynów, jaka szkoda że niemcy nie wybili ich co do nogi

oc...........an

2013-04-26, 05:01
@seattle Rosjanie w porównaniu do niektórych narodów są bardzo pragmatyczni i kiedy niemieckie k***y rozj***ły im kraj to w ramach rekompensaty, kiedy Rosjanie wkroczyli do Niemiec, to spokojnie odbijali sobie straty metalem, radiami i innym sprzętem. Poczytaj sobie o bitwie o Stalingrad, Kijów albo Charków, a zrozumiesz, że Rosjanie stracili WSZYSTKO i musieli zaczynać od zera. Na koniec dodam, że Sowieci może i traktowali Polskę jak kolonię, ale nie bawili się w eksperymenty jak niemcy - poczytaj sobie "Europa Walczy" - masowe zabieranie dzieci u matek, wykorzystywanie Polskich miast jako celów treningowych (Frompol), zakaz zawierania związków przed 25 rokiem życie (obniżenie dzietności), masowe sterylizacje itp. Twoja nienawiść wynosi się z niewiedzy o tym, co k***y niemieckie robiły z Polakami. Gdybyś znał trochę historię, to byś tak nie pisał.

Na koniec chcę wspomnieć (bez nienawiści), że jesteś pie**oloną k***ą, bo w avatarze masz emblemat 1. Dywizji Pancernej SS "Leibstandarte SS Adolf Hitler i jesteś zaj***nym Neonazistą. j***ć ciebie i twoich pie**olonych koleżków. Jesteś zdrajcą Polski i życzę Ci grzybicy fiuta!

:idzwch*j:

seattle

2013-04-26, 08:32
gówno zrozumiałeś z tych książek, patrząc na te wypociny myślę że jesteś potomkiem jakiegoś czerwonego ścierwa i stąd ta sympatia do tych gadów dzięki którym dziś Polska jest niestety jaka jest komuchu

oc...........an

2013-04-26, 21:32
seattle napisał/a:

gówno zrozumiałeś z tych książek, patrząc na te wypociny myślę że jesteś potomkiem jakiegoś czerwonego ścierwa i stąd ta sympatia do tych gadów dzięki którym dziś Polska jest niestety jaka jest komuchu



Gówno zrozumiałem? To sterylizacja Polek i zabranianie ożenku przed 25 rokiem "bo tak" można wytłumaczyć? To zniszczenie Frampola było dobre ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Bombardowanie_Frampola )? Jesteś poj***nym neonazistą i wyznajesz doktrynę, która nazywała twoich dziadków i babcie "podludźmi" :roll:

Na dodatek przypomnę, że hitlerowcy też rabowali i wysysali wszystkie bogactwa z okupowanych terenów (słyszałeś o Bursztynowej Komnacie?).

Na sam koniec stwierdzę tylko, że taki ze mnie komuch jak z Tuska baletnica: zauważyłeś, co jest napisane w mojej sygnie? Zauważyłeś, że mój avatar i podpis to dwie różne osoby, co może wskazywać na oczywisty trolling? Nie? Cóż, w sumie tego można było się spodziewać po miłośniku zbrodniarzy, którzy j***li w dupę twoją babcię (no chyba, że z nimi kolaborowała) :lodowka:

seattle

2013-04-26, 22:16
ale się spociłeś

oc...........an

2013-04-27, 02:10
seattle napisał/a:

ale się spociłeś



A tak na serio, czemu masz avatara z 1. Dywizją SS?

kucma19

2013-05-06, 11:10
@UP
jestes komustycznym scierwem i oszczędź nam twoim pogladow bo jak bede chcial je poznac to wezme ktoros dzielo stalina. wstyd mi ze jestes polakiem

oc...........an

2013-05-23, 18:30
@up a tam, jeb się na ryj. Sam nie zasługujesz na miano Polaka szmato. Leć do swoich ogolonych kolegów poskarżyć się narodowcu i razem idźcie na miasto narzekać jak to źle się żyje w PL bo emigranci zabrali ci pracę na kasie w Biedronce

Bituminiorz

2013-05-23, 19:24
Słyszałem że rosyjskie kobiety paradowały w koszulach nocnych myśląc że to satynowe suknie a żołdacy (historia opowiedziana przez pradziadka) kradli mosiężne klamki i barierki od pieców kaflowych.

@seattle
@DUST DEVIL
Ocet wam w oczy i sześć czarnych ku*asów w dupala za poglądy i przodków (Jeden śpi z pluszowym Adolfem a drugi ma portret stalina nad łóżkiem).