18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gra O Naszym Podwórku Od Rodzinnego Studia

shogo • 2024-04-11, 02:49
Witam ,chciałem przedstawić nietuzinkową grę Od Naszego Rodzinnego studia w której się napie**alamy i lejemy wszystkich po mordach od dresiarzy z pod bloku po mafiozów czy na policji kończąc ,jest to kontynuacja franko z amigi ,dwójkę robią oryginalni autorzy we współpracy ze studiem , na steam Skinny & Franko: Fists of Violence.
Polecam ponieważ rzadko kiedy trafia się taka perełka i to z naszego podwórka w której możemy spuścić przeciwnikom sromotny wpie**ol na wiele sposobów oraz jest tak mocno przedstawiona i to na naszym podwórku.
Gra znienawidzona przez brutalność przez pewne portale :D







hardmaniack

2024-04-11, 03:42
Ta gra ma kilka miesięcy. Należy się

PIs

2024-04-11, 06:34
Chyba Ci się strony pomyliły.

biegu86

2024-04-11, 07:08
Nie zupełnie autorzy. Zbierali kase na portalu zrzutkowym kilka lat temu. Dorzuciłem się bo jestem fanem Amigi i Franko dobrze pamiętam. Niestety sp***olili temat i w kilka lat gra nie powstała. Z tego co wiem jeden z nich sie wk***il i poszukał innego studia czy wydawce i zrobił gre bez reszty członków starej ekipy.

baronturbina

2024-04-11, 07:50
Pewnie matki z dzieckiem maluchem w tej rże nie rozjedziesz jak w pierwszej części… ale
Masz piwo i idź spać dalej :-)

lokal.szczecin

2024-04-11, 07:51
jest wlasnie dyskusja co porawic na sadolu i pasalem, piwa ujemne! admin nie nie! oto k***a efekty!

shogo

2024-04-11, 08:58
Gra jest dość brutalna oraz porusza dość brutalnie pewne nasze Polskie tematy przez co jest blokowana w tradycyjny sposób oraz nie za chętnie pokazywana ,możesz komuś złamać nogę ,możesz zak***ić tulipanem czy nożem w głupi łeb rozwalić po czym przeciwnik może się i zeszczać z bólu ,gra ma system podnoszenia przeciwników oraz brutalnych ich wykończeń na otoczeniu ,możesz zak***ić przechodniowi jak ci się jego ryj nie podoba czy komuś z lgbt .
Gra ma wiele nawiązań do naszego kraju czy to w postaciach czy to w grafitii oraz w samym gameplay.
W grze możesz nawet zak***ić pedalażowi na rowerku czy motopiździe z pół obrotu żeby się wyj***ł na ten swój głupi ryj ,masz nawet opcję naj***nia grażyny w sklepie czy uduszenia grubej baby łańcuchem ,jak komuś spuścisz wpie**ol to może przyjść jamnik i go wyr*chać nawet .
Wiec myślę że właściwe miejsce.
Nawet możesz napie**alać ludzi czarnym wielkim dildosem.




PIs napisał/a:

Chyba Ci się strony pomyliły.



biegu86 napisał/a:

Nie zupełnie autorzy. Zbierali kase na portalu zrzutkowym kilka lat temu. Dorzuciłem się bo jestem fanem Amigi i Franko dobrze pamiętam. Niestety sp***olili temat i w kilka lat gra nie powstała. Z tego co wiem jeden z nich sie wk***il i poszukał innego studia czy wydawce i zrobił gre bez reszty członków starej ekipy.



zgadza się ,sam wsparłem na wspieram to więc witam w klubie ale jak pokazałeś rachunek to dostawałeś grę gratis ,wystarczyło podesłać rachunek na e-maila że wspieram to i dostawałeś kluczyk na steam. Dodatkowym smaczkiem jest to że dotrzymał słowa z tym że jesteś w napisach po przejściu gry jak się dorzuciłeś na wspieram to.

Co gra oferuje :
Napie**alanie all jak leci ,nie ważne czy to pedalaż motop*zda (opcja zaj***nia z pół obrotu czy wyj***nia z kosy jak jedzie) arabus kebab z budki czy inna czarna małpa jeden h*j można lać każdego aż bo grube baby czy grażyny na innych zjebach z lgbt kończąc.

Gra ma fajny system przedmiotów do podnoszenie który dzieli się na obłuchowe oraz ostre ,ostrymi możemy rzucić w przeciwnika i mu na strzała rozwalić łeb jak wbicie mu tulipana w głowę czy znaku drogowego nawet.

Gra daje nam cudowną opcję segregacji w postaci wyj***nia motłochu do kontenera na śmieci wedle uznania i to dosłownie w postaci finiszera kiedy takowy mamy w okolicy czy użycia innych elementów otoczenia.

Przeciwnik po wpie**olu z rozwalonym łbem może się zeszczać czy być wyr*chany przez jamnika.

Zajebista opcja dobijania przeciwnika w postaci łamania nogi czy uj***nia ręki jak leży zamiast czekania jak zjeb wstanie.

Gra dzieje się w Polskim mieście przez co mapy dodatkowo na nim bazują i jest większa przyjemność spuszczania wpie**olu.

Bronie są w h*j różnorodne ,od klasyka w postaci noża kończąc na znaku drogowym czy na wielkim czarnym dildosie (jest też biały z myślą dla naszych kolorowych przeciwników).

Gra się ogólnie nie pie**oli w tańcu i mamy możliwość napie**olenia policji czy straży miejskiej czy jak wspomniałem innych kolorowych ludzi .

Dla tego ta gra ma bana w wielu miejscach bo nie ma szans za h*ja przez te elementy które tak kochamy i dla tego dałem tutaj info o niej.

golind

2024-04-21, 17:21
Ja pie**ole, rok 2024 a ludzie robią gierkę jak darmowa flashówka z 2000 zrobiona przez Maciusia z 5B.
Mnie by było wstyd coś takiego wydać na poważnie i jeszcze brać za to gówno pieniądze. :samobojstwo:

majeńka

2024-04-22, 23:51
Uwaga, włączamy fazę. Więcej węgla! Okej! Co to jest? To przecież Amiga. Amiga? Wyłącz to!

golind napisał/a:

Mnie by było wstyd coś takiego wydać na poważnie i jeszcze brać za to gówno pieniądze.

Ma ktoś może działającą wersję? Spróbowałam dwóch torrentów, na Wine dostaję czarny ekran, zaś na firmowym laptopie z Windą tego nie puszczę.

shogo

2024-04-26, 13:02
majeńka napisał/a:

Uwaga, włączamy fazę. Więcej węgla! Okej! Co to jest? To przecież Amiga. Amiga? Wyłącz to!
Ma ktoś może działającą wersję? Spróbowałam dwóch torrentów, na Wine dostaję czarny ekran, zaś na firmowym laptopie z Windą tego nie puszczę.



https://store.steampowered.com/app/2114970/Skinny__Franko_Fists_of_Violence/ tutaj masz wersję premium za niecałe 70 zł :D 100% działa

majeńka

2024-04-26, 14:09
Tak, ale jak wersja z torrenta nie działa na Wine, 90% szansy że ta steamowa też nie będzie działać. A nie gram w nowe gry tak więc jestem do tyłu jeśli chodzi o zmuszanie ich do działania.