18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gra dla sadoli

evildead • 2012-01-17, 18:57
akcja od 1:00 :ok:







Myślę, że niejeden z Was posadziłby kasztana w pory :)

KurwaRomantyk

2012-01-19, 19:07
gatun0 napisał/a:

Kupię chyba taką grę mojemu dziecku , j***ny darmozjad ciągle tylko śpi :D


Tata? :->

PKSdriver

2012-01-19, 19:29
Chyba nigdy nie graliście w Sillent Hill'a, że podniecacie się takimi gównianymi tytułami.
Horror psychologiczny jest dużo straszniejszy od wyskakujących potworów

fdM

2012-01-19, 19:52
Lubię czasem pograć w jakiś dobry horror.. Póki co pierwsza trójka moim zdaniem to Silent Hill, Amnesia i Penumbra.

viktorx

2012-01-19, 20:06
no tak. sami twardziele... ciężko było się bać tego filmiku, ale pograjcie sobie w Amnesie. Tylko dajcie zdjęcia na harda jak się zesraliście w gacie.

Magnic

2012-01-19, 20:21
Amnesia? NUDA. Call of Cthulhu? Zieeew... Silent hill? ch*jowa kamera i gówno widać.

Ta gra? Pograjcie przy zgaszonych światłach po 24. Ciekawe czy będziecie na tyle odważni aby powiedzieć co naprawdę o niej sądzicie. Kozaka każdy głupi udawać potrafi ale mieć odwagę się przyznać do strachu to już nikt z was nie ma drogie dzieci gimbazy.

rockface123

2012-01-19, 20:24
Magnic napisał/a:

Amnesia? NUDA. Call of Cthulhu? Zieeew... Silent hill? ch*jowa kamera i gówno widać.

Ta gra? Pograjcie przy zgaszonych światłach po 24. Ciekawe czy będziecie na tyle odważni aby powiedzieć co naprawdę o niej sądzicie. Kozaka każdy głupi udawać potrafi ale mieć odwagę się przyznać do strachu to już nikt z was nie ma drogie dzieci gimbazy.



w tej grze brakuje sweetaśnych jednorożców ale kto woli ja oglądałem game player na yt i idzie zdechnąc z nudów a przy oglądaniu choćby j***nego filmu na yt z amnesi aż ciarki przechodzą

Magnic

2012-01-19, 21:15
rockface123 napisał/a:



w tej grze brakuje sweetaśnych jednorożców ale kto woli ja oglądałem game player na yt i idzie zdechnąc z nudów a przy oglądaniu choćby j***nego filmu na yt z amnesi aż ciarki przechodzą




Ja grałem w te gry i mogę powiedzieć, że są nudne.
Ju-On z kolei mi się podobał bo miał dreszcza w sobie (bez bicia mogę się przyznać: boje się duchów) i dostarczało emocji. Co prawda zabójcze nie jest ale potrafi podgrzać atmosferę.

cannabis7777

2012-01-20, 00:17
znajdzcie sobie w google Hotel 626 ;) strona odpali jedynie po zmroku i tez fajna bania :D

petru23

2012-01-20, 10:11
jedynie Penumbra 1 i 2. Żadne inne gry nie mają takiego klimatu.

plint4

2012-01-20, 22:06
Penumbra 1,2 done (reqiem wieje ch*jem)
amnesia done
silent hill 1,2,3 done (od 4 wieje ch*jem)
resident evil 1,2,3 (od 4 wieje ch*jem)
Call of Cthulhu (od momentu dostania broni, wieje ch*jem)

W penumbrze i w amnesii musiałem pauzować grę kilkakrotnie. Zgroza. Szkoda, że na horyzoncie nie ma żadnych tytułów takiego pokroju, bo na nie warto zabulić parę groszy, żeby twórców docenic.

Concept

2012-01-20, 22:49
Powiem szczerze... Obejrzałem gameplay "Penumbra" i po dwóch minutach musiałem włączyć opening "My Little Pony" Będzie toto w Empiku? :D