18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gówno wiecie cz.1

lobominator • 2015-08-20, 03:26
Zainspirowała mnie laska w poczekalni kiedyś z jakimś fimem pt. "Gimby nie znajo".
I tak sobie lobominator przemyślał, że za ch*ja nie trafiła w temat i postanowił skrobnąć swoj. Nie wiadomo po co, ale może komuś nostalgia powróci, tak jak mi powróciła, bo postanowiłem zrobić taką małą serię.

Jestem ze starych lat, za młodu grałem w piłkę zamiast... I tutaj zonk. Bo za młodu nie grałem w piłkę przez całe popołudnie, po popołudniu wracałem, podobnie jak kumple przed TV. A co tam było?

W środy leciały piraci, czyli Morze, gdzieś tam z rana Kapitan Planeta, a w mózgowiu wciąż brzęczały mądre teksty usłyszane w Sondzie. Lata później jakieś Joysticki, gdzie się dwóch tłukło. Przy okazji obok Erica Eleniak w Słonecznym Patrolu i Liberatorze później. Nostalgia. A Jean Michelle-Jeare, czy jak tam się go pisze wtedy szalał w polskich telewizjach.
Nie wiem jak Wam, ale mi się łezka kręci na wspominki o tym.

Pamiętam Kwant i brak WTF - co dziwne mały dzieciak i już o fizyce kwantowej, i ogólnie o TAKIEJ fizyce? No tak, wtedy to było jakoś normalne.



I na tym koniec na teraz, bo idę spać.
Bo to nie żaden reklamowy post na kanał na YT, ku któremu się zarabia. Materiału mam dość dużo do "zarzucenia", bo zbieram takie "stare czasy". I mam dość długą listę, ale bynajmniej nie dla "funu", tylko żeby bardziej tak na poważnie przypomnieć sobie co się kiedyś liczyło i to co było kiedyś - z czystego sentymentu.

A żeby nie było, że temat suchy, to coś dla pseudo-sadolowych pedolifi:
[/spojler]






Żartowałem. Macie Pana Tic-Taka:

Syn_Milionera

2015-08-20, 04:02
Co to za ch*jowy tytuł? Że niby ja gówno wiem!? JA!? Chłopcze to teraz posłuchaj młodszego kolegi. Liczy się tylko ta wiedza dzięki której dojdziesz do szczęśliwego życia. Jeśli to jest kwant - ok, jeśli uczysz się o kwancie albo o tym "który cesarz rzymski ustanowił chrześcijaństwo..." bo tak ci szkoła każe - jesteś debilem. Dziękuję dobranoc.

PS: Odnośnie pana Tic-Taka. Nie polecam kupować Tik-Taków o smaku popcornu bo są mega ch*jowe. Kto w ogóle coś takiego wypuścił na rynek?

żmij

2015-08-20, 04:09
@up
Dumny ojciec-milioner to ten na Twoim zdjęciu profilowym? Jeśli tak, to nie dziwi mnie to pie**olenie...

:homer:

uho82

2015-08-20, 06:00
Kiedyś to były mądre programy, teraz tylko reklamy i seriale opanowały telewizję. Nie liczy się nic więcej jak tylko kasa.

mi...........80

2015-08-20, 06:44
Motyw z "Morze" zapamiętam do końca życia, czekało się na ten utwór co tydzień przez lata.

Był jeszcze "Pieprz i wanilia"

Pamiętam fajny napis gdzieś na przystanku "Byłem tu: Yeti" a pod spodem "Gówno prawda: Tony Halik"

"Tajemnicze Złote Miasta" (była tam fajna pioseneczka "Children of the sun"), skoro już dałeś "Kapitana Planetę", no i w zasadzie cały cykl "Byli sobie ludzie" i.t.d.

marciv

2015-08-20, 07:01
Za Mike Brady - Victory song mega krata browara powinna być :D

ps. Kapitan Planeta nie napie**alał ekologów :D z ekologami napie**alał tych co śmiecili :D

Desir

2015-08-20, 08:10
Temat super :)
Sam czuję że sporo rzeczy minęło bez powrotnie, a co ja tam mogę wiedzieć o przemijaniu mam dopiero 19 lat..
Fakt jest ten że czas zapie**ala coraz szybciej i szybciej.
Piwo dla autora :)

mi...........80

2015-08-20, 09:39
Panowie skoro już o tych piratach i morzu, dawno dawno temu oglądałem film o piratach na kasecie oczywiście i potrzebuję tytuł.

Film zaczynał się sceną jak piraci wpadają w pułapkę u ludożerców z której udaje się uciec tylko kapitanowi i jakiemuś samurajowi którego skądś wytrzasnął, samuraj dostaje dzidą w plecy i podaje miecz kapitanowi.

Od tego momentu cofamy się wstecz do początku historii jest motyw z zakochaną parą która dołącza do perypetii kapitana i całej załogi.

Była nawet scena nieudanej egzekucji kapitana i uratowanie go przez tą parę...

Generalnie bardzo przypomina to parę Bloom, Khnightley + Sparrow.

Film ten jest chyba z końcówki 80 albo początku 90, Kto widział? kto wie? Proszę o odpowiedź.

Cały_Idiota

2015-08-20, 10:36
Wzięło was na wspominiki? Mnie też. :amused:







Reszta
spoiler

Toolpa

2015-08-20, 10:38
Jaszka, że gimby nie znajoo


Tajemnica Sagali



Idź na całość!



Wielka Gra - ten teleturniej zawsze mi rozpie**alał łeb... skąd Ci ludzie wiedzieli takie rzeczy. Tam na prawdę były mózgi wysokich lotów!



Tutaj w filmie fajna kłótnia z tematu "Kłótnia na poziomie", tak na zilustrowanie ludzi bioracych udział w teleturnieju.




Piękne czasy :mrgreen:

yasioo83

2015-08-20, 11:44
Tak na szybko:








I na koniec perełka - serial obok którego żaden prawdziwy Sadol nie mógł przejść obojętnie :D :D

Al...........go

2015-08-20, 12:44
Czy was poj***ło z tymi wrzutami? :krejzi: Zbijamy się na wehikuł czasu i wracamy do przeszłości. Tutaj nie ma czego szukać.

lobominator

2015-08-20, 12:55
I kolejna muza z tamtych czasów, co mi ciągle chodzi po łysej głowie:


PS. A Doktor Quinn, co leciała w niedzielę po południu ktoś pamięta?


No i śliczna rudzielica z Żaru Tropików i kapitalne intro:

an...........ad

2015-08-20, 12:57
Pamiętam jak wtedy w telegazecie leciały kawałki jean michel jarre'a i zawsze gniłem z ogłoszeń erotycznych i tych obrazków gołych bab :-D Jak startowała telewizyjna czwórka to codziennie leciały teledyski - klasyki np. Uptown girl, Final countdown itp.

lobominator

2015-08-20, 13:16
Baywatch w najlepszym "składzie", bo obsada się zmieniała, ale najbardziej lubiłem tą z sezonu 2:



I ten moment z 1:08, gdy Erika Eleniak wchodzi w kadr przy pianinie w tle, piękne :D
Nie wiem co ja miałem do tej dziewczyny, bo w sumie to ona nie była jakaś mega-ładna, ale i tak mi się podobała za młodu i w sumie do dziś podoba :D