18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gówniarze ukradli samochód i celowo potrącili rowerzystę

Jesse.Pinkman • 2023-09-16, 07:54
Według źródła rowerzysta nie przeżył. Źródło.

Zulu-Gula

2023-09-16, 08:12
Pedalarze pedalarzami, ale takich sk***ysynów, to bym ze skóry obdzierał i dopiero potem palił.

silwerbalk

2023-09-16, 08:22
Oczywiście k***a czarni .... :roll: no bo kto inny by wpadł na taki genialny pomysł by zaj***ć samochód i zacząć się bawić w gta ..... ale to według mnie jest wina białych bo sami im daliśmy k***a swobodę i głaskanie po jajach bo przeciesz rasizm i ACAB itd noo biedne murzynki nie rozumieją o co biega a w wogule to trauma niewolniczą mają .....

BambiPMT

2023-09-16, 08:24
silwerbalk napisał/a:

Oczywiście k***a czarni .... no bo kto inny by wpadł na taki genialny pomysł by zaj***ć samochód i zacząć się bawić w gta ..... ale to według mnie jest wina białych bo sami im daliśmy k***a swobodę i głaskanie po jajach bo przeciesz rasizm i ACAB itd noo biedne murzynki nie rozumieją o co biega a w wogule to trauma niewolniczą mają .....



Jak cyganie. Że wstrętem wspominają czasu, kiedy musieli pracować. A taki mały Bambo przerażony jak mu opowiadają, że 100 lat temu to zbierali bawełnę.

silwerbalk

2023-09-16, 08:36
Bambrych napisał/a:

Jak cyganie. Że wstrętem wspominają czasu, kiedy musieli pracować. A taki mały Bambo przerażony jak mu opowiadają, że 100 lat temu to zbierali bawełnę.


Dla nich tylko obozy koncentracyjne. Jest już z 400 lat po czasach niewolnictwa. A ci dalej się zachowują jakby wczoraj dopiero z buszu wyj***li. To serio oni są podgatunkiem człowieka coś pomiędzy zwierzęciem a gatunkiem homo sapiens. I ich nie należy traktować jak ludzi bo ludźmi k***a nie są. Ok biali też mają głąbów ale u czarnych to jest nadprezentacja tego k***a elementu. Mamę oszukasz tate oszukasz ludzi oszukasz ale natury nie oszukasz ....
:roll:

onucek

2023-09-16, 09:24
co za wspaniali ci murzyni! mam nadzieję, że dostaną od nas wizy! mozemy się od nich wiele nauczyć.

Zulu-Gula

2023-09-16, 10:02
onucek napisał/a:

co za wspaniali ci murzyni! mam nadzieję, że dostaną od nas wizy! mozemy się od nich wiele nauczyć.


Nie "od nas", bo tych co handlują "ludźmi" popiera 30% społeczeństwa i zrywać boki, robią jeszcze referendum przeciwko temu.
I niech mnie ktoś wyzywa od lewaków, sram na te całe gówno z Wiejskiej, bo czy z lewa, czy z prawa, to jedna k***a, jeden złodziej, ale obecnie nam panujący to przeszli samych siebie w swoim pie**olnięciu.

AntyUkraina666

2023-09-16, 10:23
Czarne zwierzęta. Wojna rasowa wisi w powietrzu. Już tuż tuż

RobsoN

2023-09-16, 10:55
Zapowiedz gta 7

JanJankowski

2023-09-16, 11:09
Smoluchy do dołu z wapnem to gowno

żmij

2023-09-16, 11:51
Czarne k***y.

rafaloss

2023-09-16, 12:15
Gnój do uśpienia.

chorym

2023-09-16, 12:37
wiadomo co było dalej? Na więzienie szkoda miejsca mam nadzieje że ich odj***li na miejscu

SantaMaria

2023-09-16, 12:50
a lewak powie że to wina białych bo go uciskali i dlatego tak się zachowuje

onucek

2023-09-16, 13:12
SantaMaria napisał/a:

a lewak powie że to wina białych bo go uciskali i dlatego tak się zachowuje



lewak powie, że biały na rowerze jechał bez kasku i przegłosuje mandaty za brak kasków u białych, żeby murzyny miały mniejsze wyroki jak będą białych rozjeżdżać