18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gówniana śmierć

SexRex • 2014-06-08, 14:07
Ja wiem że TVN jest ch*jowy, ale myślę że informacja warta uwagi :-)

Cytat:


Dwie osoby zmarły, a kilka odniosło obrażenia po tym, jak telefon komórkowy mieszkanki Chin spadł do szamba przez otwór w ogólnodostępnej, wypełnionej zawartością latrynie.

Tragiczna historia, będąca przestrogą przed posuniętym poza granice rozsądku przywiązaniem do dóbr materialnych, wydarzyła się w mieście Xinxiang w prowincji Henan.

Mąż ratował telefon, matka wskoczyła za nim
Pewna Chinka korzystała z toalety publicznej, którą w tym przypadku stanowiła latryna z otworem w ziemi. Z kieszeni wysunął jej się wart 300 dolarów telefon. Spadł przez otwór kilka metrów w dół. Załamana kobieta wezwała na pomoc męża.

Małżonek odważył się zejść po cenną zgubę. Niewiarygodny smród, wydzielany przez zawartość szamba sprawił jednak, że mężczyzna stracił przytomność i wpadł w ekskrementy. Na pomoc rzuciła się jego matka, obserwująca sytuację. Także ona zemdlała.

Żona wezwała na pomoc okolicznych mieszkańców, którzy przybiegli i próbowali ratować nieprzytomnych. W czasie tej akcji do szamba wpadły kolejne cztery osoby. W końcu za pomocą liny sześć osób udało się wyciągnąć na powierzchnię. U ratującego telefon mężczyzny i ratującej syna matki dało się jeszcze wyczuć słaby puls. Oboje zmarli jednak, nim przyjechało pogotowie.

Cztery osoby przebywają w szpitalu. Jedna z nich jest w śpiączce.

Autor: adso//rzw / Źródło: Huffington Post



źródło: tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/dwie-osoby-nie-zyja-a-cztery-sa-w-szpitalu-bo-telefon-wpadl-do-latryny,437110.html

Halman

2014-06-08, 14:45
pożeracz chinoli

CygańskieDisko

2014-06-08, 15:06
Cytat:

W czasie tej akcji do szamba wpadły kolejne cztery osoby


Co oni sobie zawody urządzili?

al...........10

2014-06-08, 16:05
Nie smród, tylko siarkowodór i/lub metan (cięższe od powietrza).

pi...........in

2014-06-08, 16:18
Ja pie**olę, dla telefonu unurzać się w gównie. Co za czasy.

:homer:

flyzupan

2014-06-08, 17:02
@up To Chiny

KiecolPB

2014-06-08, 17:46
michalz21 napisał/a:

@up To Chiny

powiedziałbym, że prędzej w Polsce takie coś się wydarzy :amused:

paja123

2014-06-08, 18:02
I uratowali ten telefon?

Nemayu

2014-06-08, 18:05
A gdyby udało mu się go wyciągnąć? Świadomość, że przykłada cudze gówno do ucha chyba by była zbyt silna i opchnęła by go na Ebayu jako mało używany, zadbany od kobiety.
:trollencjusz:

patroy

2014-06-08, 19:10
A podobno w chinach teraz taki dobrobyt..

lobominator

2014-06-08, 19:12
Nie takie to znowu dziwne.
Kilka dobrych lat temu, staruszek, który pracuje na Orlenie opowiadał mi, że mieli podobną akcję na zakładzie. Ktoś nie do końca przedmuchał zbiornik po azocie, do którego wszedł pracownik. Facet stracił przytomność, więc za nim wszedł kolega. Również stracił przytomność. Za nimi wskoczyło dwóch kolejnych, żeby ich wyciągnąć. Wszyscy zginęli. Wielka afera ponoć wtedy z tym była, ale nie pamiętam już dokładnie kto i jak mocno za to beknął. W każdym razie 4 młodych kolesi zginęło w głupi sposób.

Sylwian

2014-06-08, 19:33
Jaki redaktorzyna napisał: "spadł [...] parę metrów w dół", no oczywiście k***a, że w dół.
PS j***ć TVN

Catacombe

2014-06-08, 20:16
Sylwian napisał/a:

Jaki redaktorzyna napisał: "spadł [...] parę metrów w dół", no oczywiście k***a, że w dół.
PS j***ć TVN



Hurr Durr, TVN tak lewacki że byle gówno trzeba wytknąć, nawet jakby to nie miało sensu.

psyho922

2014-06-08, 20:40
Gówno zabija .